• یک زن و شوهر قایقرانی اقیانوس اطلس تا به حال هیچ سرنخی coronavirus همه گیر شد و فراگیر در جهان است.
  • آن نیست تا زمانی که زن و شوهر سعی در بارانداز در یک جزیره و تبدیل شد به دور است که آنها متوجه چیزی شد.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

من به یاد داشته باشید چند سال پیش من آمد تا با آنچه من فکر کردم یک اصل قضیه برای یک برنامه تلویزیونی و یا یک فیلم. به عنوان من تصور آن را کامل هسته ای در جهان جنگ می شکند و decimates این سیاره است. در ضمن هواپیما رخ داده است که باید در هوا در آن زمان در نهایت زمین و مسافران خود را پیدا بازگشت به جهان است که همان است که آنها در سمت چپ آن است. اما همانطور که معلوم است در حال حاضر وجود دارد یک Stephen King کتاب که در اصل تحت پوشش که همان طرح است.

چه وحشی, اگر چه, این است که داستان بالا در یک مفهوم کلی — در واقع بازی به تازگی در میان coronavirus بیماری همه گیر. همانطور که در ابتدا گزارش BBCیک زن و شوهر از انگلستان مشغول بودند قایقرانی در سراسر اقیانوس اطلس بیش از چند هفته گذشته و به طور کامل بی اعتنا به آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

گزارش رله که النا Manighetti و رایان آزبورن سوار در سفر خود در ماه فوریه و اگر آنها شنیده بود گزارش یک ویروس مرموز در چین, آنها به طور طبیعی نمی کنم خیلی از آن است.

از اوایل فوریه تا اواسط ماه مارس این زن و شوهر با خوشحالی سفر در سراسر آب بود و هیچ سرنخی که ویروس مرموز تبدیل شده بود به یک مسئله جهانی آورده است که برخی از اقتصادهای بزرگ دنیا به وقفه. بخشی از مشکل این بود که آنها به دوستان و خانواده به آنها بگویید هر خبر بد در حالی که آنها لذت بردن از تعطیلات خود را.

زمانی که زن و شوهر سعی در بارانداز در یک جزیره کوچک در دریای کارائیب چند هفته پیش, اما آنها دریافتند که مرز بسته شد.

“ما برای اولین بار اقدام به زمین در یکی از مناطق در کارائیب اما زمانی که ما وارد شدند ما در بر داشت تمام مرزها بسته شد و سلیمان بودند بسته شدن پایین زیادی دارد.” “حتی در آن نقطه ما فرض آن را یک اقدام پیشگیرانه با توجه به فصل بالا. ما فکر سلیمان نمی خواهید به خطر از چند گردشگران آلوده مردم محلی.”

این زوج پس از بازگشت به آب و هنگامی که آنها در نهایت ضربه یک منطقه که در آن قوی وجود دارد 4G اتصال آنها در نهایت شروع به یادگیری در مورد تلفات این بیماری همه گیر شد و مصرف در جهان است.

در حال حاضر Manighetti و آزبورن در سنت وینسنت یک جزیره کوچک در دریای کارائیب واقع بین باربادوس و گرانادا. البته این مشکل در حال حاضر این است که زن و شوهر گیر کرده است وجود دارد برای زمان حال به عنوان coronavirus ساخته شده است که سفر تمام است اما غیر ممکن. در حال حاضر این زن و شوهر در حال برنامه ریزی برای اقامت در سنت وینسنت اما امیدوارم که آنها قادر به ترک قبل از ماه ژوئن است.

منبع تصویر: Petr Kovalenkov

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de