• تشخیص رمان coronavirus عفونت نیست تنها چیزی که بهداشت حرفه ای علاقه مند هستند. آن را به عنوان مهم به آزمون COVID-19 ایمنی برای تعیین تعداد واقعی افرادی که این بیماری را داشته اند در یک جامعه است.
  • ایمنی تست می تواند باز کردن درب به اصطلاح “ایمنی گذرنامه” است که نشان می دهد حامل جان سالم به عفونت است.
  • با این حال هنوز مشخص نیست که چه مدت COVID-19 ایمنی به طول می انجامد و اقدامات بیشتری باید در محل قرار داده برای کاهش خطر عفونت مجدد و شامل شیوع بیماری های جدید.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

تنها راه برای شکست دادن رمان coronavirus خوب است برای به دست آوردن دراز ایمنی به این بیماری است. یک راه برای انجام آن است برای زنده ماندن COVID-19. بدن شما دارای سلاح برای مبارزه با عفونت و در اکثر موارد آن را پیروز در برابر این بیماری است. راه دیگر برای توسعه ایمنی است که برای دریافت یک واکسن است که می تواند به تقویت سیستم ایمنی بدن, سیستم دفاعی. بیشتر مردم ایجاد مقاومت در برابر سخت تر از آن است که برای این ویروس به گسترش و امن تر از آن است که برای جهان برای بازگشت به حالت عادی و یا حداقل نزدیک به آن است. آن را نمی ممکن است که زندگی قبل از ما بود اما اجتماعی فاصله اقدامات کاسته خواهد شد به طوری که بیشتر مردم می تواند بازگشت به کار در ماه های آینده. بلند کردن مستندات تنها باید انجام شود در مشاوره از متخصصان مراقبت های بهداشتی که می دانم آنچه آنها انجام می دهند وقتی که می آید به برخورد با یک بیماری همه گیر. و که در آن ایمنی تست ممکن است نقش مهمی در ماه های آینده.

شما ممکن است شنیده ام از یک به اصطلاح “ایمنی گذرنامه” خواهد بود که یک گواهینامه که یک فرد است که سیستم ایمنی بدن به COVID-19. برخی از کشورها از جمله آلمان و ایتالیا و انگلستان و ایالات متحده در حال حاضر با توجه به آن وجود دارد و می تواند چندین مزیت برای چنین سیاست. اما آن را نیز می تواند نتیجه معکوس چشمگیری اگر آن را درست انجام نداده است.

ایمنی گذرنامه را به همه بگویید که شما تا به حال بیماری و بنابراین شما می توانید کار خود را با وجود خطرات. شما نباید قادر به قرارداد این بیماری و شما نمی قادر خواهد بود به تصویب آن را به دیگران اگر شما ایمنی بدن. افراد مشغول به کار در بخش های مهم از جمله بهداشت و درمان کارگران اولین پاسخ دهندگان و پلیس و ارتش و خدمات ضروری می تواند به نفع همه از جمله سیاست. یک فروشگاه مواد غذایی کارگر که به این بیماری خواهد بود کمتر مضطرب به تعامل با پتانسیل COVID-19 حامل و او یا او می تواند در کمتر از یک خطر برای هر کس دیگری.

ایمنی گذرنامه نیز می تواند کمک به با سفر به مناطق است که می تواند تجربه شیوع و می تواند در ایجاد انگیزه برای بازماندگان به کمک آنتی بادی های پلاسمای غنی به COVID-19 بيمار به سرعت خود را بازیابی.

منبع تصویر: Adela Loconte/شاتر

اما یک انتقادی پاسخ دهد که دانشمندان می کنند. چگونه ایمنی گذشته است ؟ که مهم ترین جزئیات برای بازگشت به یک نوع جدید از حالت عادی تا زمانی که این واکسن می رسد. ما در حال حاضر یک مطالعه است که می گوید: عفونت مجدد نیست و ممکن است پس از بهبودی. اما یک مطالعه که در نگاه میمون و تنها به نگاه در ایمنی پس از حدود یک ماه است. این مطالعه همچنین به توضیح نمی دهد که چرا بسیاری از COVID-19 بیماران در کشورهای مختلف آزمایش مثبت دوباره.

دانشمندان امیدوارند رمان coronavirus را فراهم می کند همان پاسخ ایمنی به عنوان آن سارس و MERS عموزاده. در نیویورک تایمزکه در هر نقطه از یک تا هشت سال است. با توجه به این که یک واکسن است که در هر نقطه از 12 تا 18 ماه دور COVID-19 ایمنی حداقل یک سال قطعا در مفید آمده است.

برای ایمنی گذرنامه به کار ما می خواهم به نگه داشتن مطالعه تکامل از COVID-19 ایمنی. دیگر اجباری سیاست های ممکن برای معرفی به کاهش احتمال COVID-19 بازمانده بود reinfected. چیزهای ساده مانند الزامی به استفاده از ماسک و متوسط به طور منظم چک می تواند همراه با نیاز به تکرار تست ایمنی. ایمنی دارندگان گذرنامه باید نیاز به رفتن را از طریق یک تست ایمنی هر ماه که در آن پزشکان را برای جستجو همان COVID-19 آنتی بادی و مشاهده تغییرات نسبت به قبلی خوانش. پلاسما برنامه درمان در نیویورک ایمنی آزمون در اهدا کنندگان و آنها فقط به دنبال آنتی بادی آنها نیز اندازه گیری قدرت از پاسخ سیستم ایمنی بدن.

با استفاده از تکنولوژی و ابزارهای مانند نوع از برنامه های اپل و گوگل در حال توسعه نیز می تواند کمک به دولتها آهنگ جدید شیوع و ببینید که آیا هر یک از بیماران که معتقد بودند به ایمنی بودند reinfected.

Dr. Anthony Fauci گفت چند روز پیش که برای اولین بار از ایمنی آزمایش در دسترس خواهد بود در هفته آینده. “همانطور که ما نگاه به جلو به عنوان ما به نقطه حداقل با توجه به باز شدن این کشور به عنوان آن بسیار مهم است به درک به درک چقدر که ویروس به نفوذ در این جامعه” Fauci گفت. “این بسیار محتمل است که وجود دارد تعداد زیادی از مردم وجود دارد که آلوده شده اند, شده اند بدون علامت و نمی دانم آنها آلوده شدند.”

منبع تصویر: James Veysey/شاتر

این آزمون ها را نباید با آزمون است که به شما بگویم اگر شما COVID-19. دومی آزمون برای حضور coronavirus استفاده از بینی و یا حلق سواب. ایمنی آزمایش نگاهی به محتویات خون برای ایمنی آثار است. همان زمان گزارش توضیح می دهد که سه نوع آنتی بادی می تواند تشخیص داده شود بعد از یک عفونت سه ایمونوگلوبولینها به نام IgM, IgG و IgA و نه همه آزمون ها به دنبال همان ترکیبات:

اولین نوع از آنتی بادی به نظر می رسد که به نام ایمونوگلوبولین M یا IgM و سطح آن در سنبله در عرض چند روز از عفونت است. اما IgM یک جنگنده عمومی. به هدف قرار دادن و از بین بردن ویروس های خاص بدن را تصحیح آن به یک دوم نوع آنتی بادی به نام ایمونوگلوبولین G و یا IgG است که می تواند تشخیص دهد که ویروس.

IgA به نظر می رسد در بافت مخاطی مانند پوشش داخلی ریه است که در آن اولیه نبرد بین ویروس و بدن رخ می دهد.

سیستم ایمنی بدن سلول های T نیز ممکن است درگیر در دفاع بدن اما دانشمندان تنها با شروع به شکل از چگونه آن را همه با هم می آید. همه این آنتی بادی نیست خاص به COVID-19 و آنها را به نظر می رسد در عفونت های دیگر. حضور یک نوع ایمونوگلوبولین نیست به اندازه کافی برای تضمین COVID-19 ایمنی و یا پیش بینی قدرت پاسخ ایمنی. دانشمندان را به مطالعه و توضیح آنچه ایمنی واقعا معنی قبل از ایمنی گذرنامه می تواند در نظر گرفته شود.

Fauci تایید کرد که ایمنی گذرنامه در نظر گرفته شده اما او روشن ساخته است که محتاط رویکرد مورد نیاز است. “شما می دانید, که ممکن است,” او گفت: سی ان ان. “منظور من این یکی از آن چیزهایی است که ما بحث در مورد زمانی که ما می خواهیم مطمئن شوید که ما می دانیم که مردم آسیب پذیر هستند و نه. این چیزی است که مورد بحث قرار گرفته. من فکر می کنم آن را در واقع ممکن است برخی از شایستگی تحت شرایط خاصی است.”

منبع تصویر: مارتین Meissner/AP/شاتر

کسانی که مصونیت آزمون باید ادم بیش از حد است که در حال حاضر مورد برای همه سرولوژی آزمون وجود دارد. انگلستان تایید کرد که برخی از اولیه ایمنی تست آن در حال انجام بازگشت و منفی کاذب و مثبت کاذب. اگر یک آزمون نیست قابل اعتماد آن را یا تشخیص آنتی بادی و یا آن را به اشتباه آنها را تشخیص دهد. این نوع از مسئله می تواند تأثیر قابل توجهی بر جوامع است. اگر یک فروشگاه مواد غذایی و کارمند است گفت: آنها مصون نیست زمانی که آنها در واقع جان سالم به این بیماری در آنها ممکن است قادر به بازگشت به کار خود را. اگر کسی فکر می کند که آنها ایمنی بدن وقتی که نه مورد آن را فقط به عنوان بد است. او و یا او می تواند کمتر آنها را می تواند آلوده و تبدیل به مسری خود را.

آیا کشور برای ایمنی گذرنامه یا نه ایمنی تست باید انجام شود به طور گسترده ای. خواهد شد که تنها راه برای تعیین چه مقدار از جمعیت آلوده شده است با COVID-19. تشخیص این بیماری یک مشکل در بسیاری از کشورها به عنوان وجود ندارد آزمایشات به اندازه کافی برای رفتن به اطراف و تنها افرادی که علائم نشان می دهد ممکن است واجد شرایط. افرادی که بهبود خود به خود در حالی که خود منزوی و تنها قادر خواهد بود برای تایید آنها تا به حال COVID-19 با کمک یک تست ایمنی. فرانسه به عنوان مثال ممکن است یک caseload تقریبا 1.7 میلیون نفر تخمین زده می شود. اما این کشور تنها تایید 90,677 موارد که از صبح روز شنبه.

یک دلیل دیگر به نظر قبل از صدور هر نوع ایمنی گذرنامه است ، این گواهی باید در چنین شیوه ای که آنها نمی تواند جعلی است که می تواند یک مسئله بزرگ است. افرادی که این بیماری ممکن است انگیزه برای جعلی گواهی ایمنی است که می تواند خطر انداختن جان خود و دیگران است. همچنین این گواهی ایمنی باید به رسمیت شناخته شده در سطح جهانی که بدان معنی است که سازمان هایی مانند محلی قریه و این که ممکن است درگیر می شود به طوری که COVID-19 ایمنی و صدور گواهینامه می تواند تایید با سهولت.

آنچه روشن است این است که ردیابی COVID-19 ایمنی در هفته های آینده و ماه خواهد بود یک کلید اولویت برای دولت است که به عنوان خواهد بود که تنها راه به تلاش برای بازگشت به برخی از حس عادی و کاهش خطر شیوع بیماری های جدید تا یک واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.

منبع تصویر: جاستین لین/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im