یک داروی معمول است که هزینه 25 دلار در ماه مارس ذخیره coronavirus زندگی بیماران

  • شایع فشار خون دارو که استفاده شده توسط میلیون ها نفر از مردم ممکن است به کاهش خطر در coronavirus بیماران از عوارض تنفسی شدید است که می تواند منجر به مرگ شود.
  • محققان از دانشگاه جانز هاپکینز کیمل مرکز سرطان مورد مطالعه قرار گرفته پیشگیری اثرات prazosin یک آلفا-1 آدرنرژیک آنتاگونيست در سايتوکين طوفان و ARDS.
  • کارآزمایی بالینی بررسی توانایی این دارو برای جلوگیری از coronavirus عوارض در حال جریان است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

مهم نیست که چقدر مسری رمان coronavirus ممکن است, ما می خواهم که یک رویکرد کاملا متفاوت به آن اگر آن را نمی تواند منجر به عوارض تهدید کننده زندگی. واکسن و آنتی بادی داروهای خاص برای سرعت بخشیدن به بازیابی مقدار زیادی کمک کند اما تا زمانی که مواد مخدر جدید هستند و پزشکان در حال تلاش برای کشف کردن روش های درمانی است که می تواند به جلوگیری از عوارض تهدید کننده زندگی با کمک برخی از داروها که در حال حاضر در دسترس به آنها. مطالعات متعدد ثابت شده است که موجود meds می توان در COVID-19 موارد با نتایج قابل توجه. Remdesivir یک سه گانه-دارو درمانی است که شامل یک ضد ویروس HIV و رقیق کننده های خون هستند و فقط برخی از انواع مواد مخدر است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان COVID-19 بيمار. استفاده از رقیق کننده های خون است و قابل توجه برجسته به عنوان آن می تواند به جلوگیری از لخته شدن خون و کاهش عوارض.

محققان در حال حاضر فکر می کنم که استفاده از یک مشترک فشار خون مواد مخدر می تواند به جلوگیری از سندرم التهابی در coronavirus بیماران است که می تواند منجر به مرگ شود اما آزمایش های انسانی مورد نیاز خواهد بود برای بررسی اثر بخشی خود را.

محققان از دانشگاه جانز هاپکینز کیمل سرطان مرکز توضیح داد که در یک مقاله جدید که یک دارو به نام prazosin می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از تشدید پاسخ ایمنی به نام سايتوکين طوفان سندرم است که می تواند به نظر می رسد در COVID-19 بيمار.

این سايتوکين طوفان می تواند به کاهش ریه ها توانایی شرکت در تبادل گاز و سپس منجر به سندرم زجر تنفسی حاد (ARDS). بيماران مبتلا به ARDS نیاز به تهویه و آنها اغلب در معرض خطر مرگ است. با توقف سايتوکين طوفان محققان امید برای جلوگیری از ARDS عوارض و صرفه جویی در زندگی می کند.

“نتایج اولیه از یک های اخیر و گذشته نگر مطالعه بالینی نشان داد که برای بستری بیماران مبتلا به پنومونی یا زجر تنفسی حاد احتمال نیاز به تهویه مکانیکی و در حال مرگ بود به طور قابل توجهی پایین تر اگر بيمار مصرف ⍺1-علیرضا آنتاگونیست در طول سال قبل از بستری شدن در بیمارستان” محققان نوشت.

Prazosin یک مثال از یک ⍺1-علیرضا (آلفا-1 آدرنرژیک گیرنده) آنتاگونیست است که مورد استفاده برای درمان فشار خون و غده پروستات بزرگ شدن در میان چیزهای دیگر. این دارو هزینه 25 دلار در هر ماه است و مورد استفاده توسط میلیون ها نفر از مردم در طول دو دهه گذشته هر Knowridge.

“آینده نگر بالینی در معرض خطر بیماران مورد نیاز برای ارزیابی ⍺1-علیرضا آنتاگونیست ابزار در پیشگیری نه درمان — COVID-19 [سايتوکين طوفان]” محققان توضیح دهد. “ما تاکید می کند که تجربه های گسترده ای با استفاده از prazosin برای سایر موارد باید در اولویت قرار — نیست مکانيزه — دقیق کنترل تحقیقات بالینی به جای بی رویه خارج از برچسب استفاده در بیماران در معرض و یا مبتلا به سارس-CoV2. از جمله آزمایشات می تواند در اسرع وقت به اجرا در مناطق مبتلا به عفونت بالا نرخ هایی که قریب به اتفاق بیمارستان ظرفیت.”

محققان در حال حاضر در حال انجام آزمایش های بالینی در چندین نهاد و خود را از پروتکل های موجود در این لینک که تایید شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز داخلی بررسی هیئت مدیره. این دارو ممکن است استفاده می شود برای کاهش خطر مرگ در شرایط دیگر است که می تواند باعث ARDS نه فقط از COVID-19.


پزشکان در حال انتظار برای بیماران در هلند. منبع تصویر: رابین اوترخت/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>