نگاهی نزدیک به اپل اخبار و Flipboard دو باید برنامه های در سن coronavirus

  • در سن coronavirus و سایر اخبار مهم در داستان شکل دهی مجدد جهان ما در حال حاضر از جمله همه چیز را از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاست های خود را به سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, جنبش, برنامه های تلفن همراه مانند اپل اخبار و Flipboard تبدیل شده اند مفید تر از همیشه.
  • در این پست ما می خواهیم نگاهی دقیق تر به ویژگی های هر دو برای کمک به شما به طور بالقوه تصمیم بگیرید که کدام یک برای شما مناسب است.
  • هر دو فوق العاده هستند news reader apps, اما وجود دارد برخی از تفاوت های کلیدی.

پیمایش از طریق اپل اخبار برنامه بر روی آی فون XR روز دیگر — یکی از بسیاری از رانندگان مختلف از ترافیک برای این سایت در خارج از مظنونین مانند گوگل و شبکه های اجتماعی — آن را به من زده چقدر من می خواهم به تکیه بر روی برنامه های دیگر از توییتر در سن coronavirus به نگه دارید تا با اخبار و همچنین فرهنگ پاپ و دیگر چیزهایی که من در مورد مراقبت. که در توییتر به طور فزاینده ای فرود به یک آشغال آتش حماقت و نژاد پرستی و زن ستیزی و به طور کلی کارآمد تهاتری برای مردم نظرات و witticisms که نیست که برای من مفید در پایان روز, اخبار خبرخوان نرم افزار (مانند اپل اخبار و همچنین Flipboard) انجام برسانند نیاز به اخبار جستوجوی مثل من است که من نمی باید در اب راه رفتن را از طریق نظرات افراد و پست برای پیدا کردن اخبار من در مورد مراقبت. حرکت را از طریق اپل اخبار یا صفحه از طریق Flipboard و اخبار است فقط … وجود دارد آماده و در انتظار.

در این پست من قصد دارم به مقایسه و کنتراست اپل اخبار و Flipboard تا حدودی به دلیل هر دو برنامه را ساخته اند گام های بزرگ به تازگی در مقایسه با جایی که آنها حتی فقط یک سال یا بیشتر پیش. همانطور که من اشاره به این است که یک لحظه تاریخی زندگی می کنیم در حال حاضر مشخص شده توسط اخبار حوادث هستند که upending زندگی در سراسر جهان (به COVID-19 همه گیر و سیاه زندگی مهم جنبش و تظاهرات در خدمت به عنوان دو نمونه اخیر). نقطه ای که هر دو از این برنامه انجام یک کار بزرگ از کمک به مردم ساخت حس از همه چیز در رفتن در حال حاضر در علاوه بر این به نگه داشتن خود را با احساسات شخصی خود و منافع. بیایید شیرجه رفتن در و نگاهی به نزدیک در هر یک از.

من قصد دارم برای شروع با اپل اخبار. برای هر دو برنامه خاص بخش زیر باید اضافه کنم من قصد دارم برای در بر گرفتن تحولات اخیر و به روز رسانی در ارتباط با این برنامه به عنوان به خوبی به عنوان برخی از افکار خود من پس از صرف مقدار قابل توجهی از زمان استفاده از هر یک (افکار گذاشته در هیچ منظور خاص). توجه داشته باشید: اپل, اخبار, از, البته, است تنها در دسترس است برای افرادی که استفاده از مکینتاش اپل و iPads در حالی که Flipboard در دسترس است برای هر دو سیستم عامل iOS و اندروید به کاربران (در علاوه بر این به ارائه نسخه وب).

منبع تصویر: سیب

حقایق سریع در: اپل, اخبار می آید از پیش نصب شده بر روی همه اپل و iPads است و همچنین در دسترس به عنوان یک برنامه دسکتاپ برای مکینتاش. این یک برنامه رایگان است اما نیز وجود دارد یک اشتراک ردیف مارک اپل اخبار+ است که هزینه $9.99/ماه.

آن را به ارزش قیمت ؟ من قطعا news junkie و پاسخ من به این سوال این است که آن را قطعا می تواند برای بسیاری از مردم است. برای مثال قیمت که شما دسترسی به صدها نفر از مجلات و چند روزنامه از جمله وال استریت ژورنال. و اخبار اپل+ هزینه ماهانه یک کسری از به طور منظم قیمت اشتراک ماهانه برای وال استریت ژورنال به تنهایی نه به ذکر است اپل همچنین می اندازد در دیگر جامد اخبار محصولات مانند لس آنجلس تایمز به این ارائه. از نظر به روز رسانی های آینده برای این برنامه در ضمن اپل ظاهرا در حال حرکت به سمت اضافه کردن نسخه های صوتی از داستان در داخل برنامه به طوری که شما می توانید گوش دادن به آنها را به جای فقط خواندن آنها — اما شما می توانید نوع در حال حاضر انجام این کار در حال حاضر اگر شما می خواهید. فقط نجات یک اپل اخبار داستان به فوق العاده Pocket برنامه با کلیک بر روی آیکون هدفون در پایین و سپس بازی را فشار دهید. Voila. یکی دیگر از چیزی بدانید: اپل نیز گزارش با توجه به مگا بسته نرم افزاری بسته اشتراک که می تواند شامل چندین اپل مبتنی بر اشتراک خدمات مانند موسیقی اپل, تلویزیون اپل و اخبار اپل+. بسته به جایی که اپل قیمت است که اگر ما در نهایت چنین چیزی که می تواند یک معامله بزرگ است.

آنچه من دوست دارم و چه ندارم: اپل اخبار خاص در سبک اسکرول کردن عمودی خوراک که من دوست دارم و که باعث می شود آن را آسان برای دریافت از طریق محتوا به سرعت. به صرفه جویی در داستان برای خواندن بعد من تمایل به استفاده از اپل اخبار نرم افزار “ذخیره داستان” ویژگی به دلیل آن را بسیار سریعتر به ضربه بزنید و ارسال داستان های ذخیره شده در داخل برنامه به جای بهره برداری از چندین بار برای نجات یک داستان به چیزی شبیه به جیب اما این یک معامله بزرگ نیست.

من هم دوست دارم که چگونه به خوبی اپل اخبار “حدس” داستان است که من می خواهم. من با کلیک بر روی thumbs-up دکمه اغلب در داستان است که من می خواهم برای دیدن بیشتر از کار و در طول زمان وجود داشته است و تنها در موارد بسیار نادر که اپل اخبار قرار داده ورزشها از یک داستان به خوراک من است که من فقط در مورد مراقبت. یکی از چیزهایی که من دوست ندارم: داستان های ارائه شده بر اساس هر دو تاخر و همچنین به عنوان موضوع است. به عبارت دیگر به شما به عنوان حرکت شما نمی خواهد صرفا دیدن آخرین داستان از همه چیز شما دنبال آن هستید. اپل اخبار ترکیبی از چیزهایی که شما در پایین حرکت به دسته — معنی اینجا همه آخرین فن آوری از منابع خود را و در اینجا مجموعه ای از داستان اخیر از یکی از خود را به دنبال رسانه ها مانند رادیو فرداو در اینجا چند دیگر داستان اخیر از تمام منابع خود را که ما فکر می کنم شما می خواهم. من یک فن از آن است. من می خواهم و نه فقط دیدن داستان اخیر در سراسر همه از منابع زیر قرار میدم.

یکی دیگر از چیزی که من می گویم قبل از غواصی به Flipboard. وجود یک محیط درون اپل, اخبار, است که شما می توانید روشن یا خاموش کردن بسته به اینکه آیا شما می خواهم برای دیدن تنها داستان از منابع شما به دنبال آن هستید و یا اگر شما می خواهید اپل اخبار به استفاده از منابع شما به دنبال آن هستید به حدس بزنید چه چیز دیگری از اخبار طیف شما ممکن است می خواهم برای دیدن. برای مثال من دنبال Rolling Stone magazine در Apple, اخبار و برنامه دیدن که اغلب به من نشان می دهد موسیقی جالب داستان از منابع من پیروی نمی کنند.

منبع تصویر: Flipboard

حقایق سریع: Flipboard شده است در اطراف برای حدود 10 سال در حال حاضر debuting در روز به عنوان یکی از مهمترین زرق و برق دار, صاف و برنامه های مفید در iPad. استیو جابز خودش حتی بازدید Flipboard تیم را در روز که در آن مدیر عامل شرکت مایک McCue نشان داد این برنامه برای استیو لذت. به عنوان من یاد داستان من در مورد این برخورد استیو تماشا چگونه شما می توانید “تلنگر” از طریق داستان از منابع شما به دنبال آن هستید و آن را الهام گرفته از مدیر عامل شرکت اپل برای راه اندازی به یک داستان در مورد … من اعتقاد دارم که آن را خاص بازار ماهی در ژاپن است. او یک نکته در مورد چگونه گوهای بسیار مهم است برای کمک به مکان هایی مانند که برای زنده ماندن و تحمل است.

به هر حال بزرگترین تفاوت بین Flipboard و اخبار اپل رابط کاربر است. استاندارد راه شما استفاده از Flipboard است که توسط “کوه در می رم” کاشی-مانند داستان بالا به طوری که شما چرخه را از طریق داستان هایی که در یک زمان. به نظر من که هر دو قدرت و ضعف این برنامه است. زیرا بر روی آی فون, حداقل (من بیا به Flipboard برنامه اپل در یک لحظه است که کمی متفاوت) این برنامه قرار می دهد یک داستان در یک زمان در مقابل شما است که نیروهای شما را به توجه به آن بیشتر است. ناشران بدون شک دوست دارم که, و پس از انجام تبلیغ, اما آن را ندارد برای نوع پیمایش سریع شما می توانید در یک برنامه مثل اپل اخبار برای گرفتن اخبار به سرعت. در امتداد این خطوط هر چند Flipboard شده است تست یک تغییر عمده در طراحی آن — مسلما بزرگترین تغییر در آن وجود تا کنون. اتمام مصاحبه از اوایل سال جاری با McCue اما خط پایین شما هم اکنون می توانید بازی با یک محیط است که به شما می دهد یک اسکرول کردن عمودی خوراک بر روی آی فون برای Flipboard. برنامه اپل است که کمی متفاوت — وجود دارد که شما صفحه خود را از طریق Flipboard برنامه شما می توانید داستان های متعدد در یک زمان بر روی صفحه نمایش بر خلاف بر روی آی فون. با این همه که آن را بینهایت برای من آسان است به از دست رفته در Flipboard (نه آور منظورم فقط در تمام محتوای بزرگ) هر چند من همیشه لازم نیست که زمان برای آن است.

آنچه من دوست دارم و آنچه من نیست: بسیاری وجود دارد و به مانند Flipboard اگر این نوع از برنامه های خبری هستند تا کوچه شما. بالای سر من اگر شما به هر گونه مشکلات اجرا وجود دارد کمک از ویژگی های است که اجازه می دهد تا شما را به چت با کسی که کار را از طریق مشکل خود را سمت راست وجود دارد در داخل نرم افزار. بدون انتظار برای یک یا دو روز به یک ایمیل پاسخ داده است. همچنین اگر دوست دارید این برنامه و یا حتی می خواهید در مورد چیزی شکایت کنند اگر شما آن را در توییتر و ذکر McCue شما احتمالا می خواهید یک پاسخ سریع. به نظر من او یکی از در دسترس ترین (و واقعا بهترین) tech مدیران اجرائی. بررسی توییتر خود اشاره اگر شما من را باور نمی (@mmccue).

Flipboard است گزینه بسیار بهتر اگر شما نیز در مورد مراقبت از اخبار محلی. اگر شما زندگی می کنند در هر یک از 50 شهرستانها عمده ما, شما می توانید یکی از آنها و Flipboard را ترکیب روزنامه های محلی رادیویی و تلویزیونی و همچنین وبلاگ برای 24/7 خوراک برجسته همه چیز از اخبار املاک و مستغلات, ناهار خوری, ورزشی, ترافیک و بیشتر. “برای مثال” Flipboard توضیح می دهد که در یک پست وبلاگ از چند روز پیش “افرادی که دنبال کانزاس سیتی را ببینید (در زمان نوشتن این مقاله) قطعات مورد اعتراضات محلی کنونی coronavirus تعداد و رعد و برق از این منطقه است.”

یکی از چیزهایی که من دوست ندارم — این ممکن است خود من زیرا تقصیر من نیست “کوک” من Flipboard تا آنجا که من اپل اخبار برنامه — اما با وجود این منابع من پس Flipboard من احساس می کنم که این برنامه باعث می شود برخی از عجیب و غریب “حدس” در مورد داستان های من می خواهید به عنوان خوانده شده کمی بیشتر از اپل, اخبار می کند. من باز من Flipboard “پوشش داستان” پنجره فقط این صبح و دیدم حداقل یک پدر و مادر-داستان های مرتبط (Flipboard باید چنین سیگنال هایی که من علاقه مند هستم در آن) و همچنین یک یا دو مورد هند (I live in the US). اما Flipboard یک کار بهتر از اپل, اخبار,, من فکر می کنم و نه اجازه دادن به چیزهایی که من در مورد مراقبت از لغزش از طریق ترک. منظورم این است: من زیر همان منابع در هر دو Flipboard و اپل, اخبار و اغلب من را ببینید یک داستان است که من در مورد مراقبت در Flipboard (و من خوشحالم که من آن را دیدم وجود دارد) نه تنها نشان می دهد تا در همه در اپل خوراک خبری است.

من سخت تحت فشار برای برنده انتخاب بین هر دو از این برنامه ها است. چون آنها خیلی شبیه من فکر می کنم من ممکن است به لبه کمی به Flipboard در اینجا به دلیل طراحی زیبا. آن را می سازد داستان و حتی تبلیغات — شادی برای دیدن. اپل اخبار بسیار بیشتر از فایده به نظر من که هر چیزی اشتباه است با آن. این هر دو فوق العاده برنامه برای نگه داشتن شما را مطلع و به روز در اخبار.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>