ارزان جدید Netflix برنامه ماهانه در حال آزمایش است اما شما نمی توانید به آن مشترک

جدید Netflix هند اشتراک ماهانه ردیف است که trialed در کشور اضافه کردن یکی دیگر از کم هزینه ماهانه طرح در یک با

توسط EMROOZTAFAHOM در 1 مرداد 1399
  • جدید Netflix هند اشتراک ماهانه ردیف است که trialed در کشور اضافه کردن یکی دیگر از کم هزینه ماهانه طرح در یک بازار که در آن Netflix افزود: یکی دیگر از تنها چند ماه پیش.
  • Netflix بکشد طرح در قیمت دلار معادل کمی کمتر از $5.
  • این برنامه می آید به عنوان بین المللی مشترکین و بازار به طور فزاینده مهم برای Netflix بکشد.

فقط چند روز پیش Netflix بکشد جدید پرده برداری slate 17 هندی اصل از جمله جدید فیلم و سریال اضافه خواهد شد که به streamer را از کتابخانه رو به رشد از محتوای یکی از بزرگترین بازارها در آسیا است. تخته سنگ شامل درام, عاشقانه, کمدی و پلیسی و آنها star تعدادی از آشنا بالیوود نام. فراتر از این آینده لوح های اخیر اضافه شده به streamer مانند هند خواستگاری — که برای اولین بار در Netflix بکشد چند روز پیش و با تمرکز بر یک دلال یا دلاله ازدواج که caters به خواستار عروس و دامادها و همچنین خانواده های آنها — تاکید مهم است که چگونه این محتوا را به پلت فرم.

"ما بسیار افتخار را به این متنوع داستان ایجاد شده توسط تحسین شده و در حال ظهور سرایان و تولید شرکای" گفت: Netflix هند معاون رئیس جمهور از محتوای Monika Shergill. "همراه با بهترین داستان از سراسر جهان و ما به سرعت در حال رشد انتخاب مجوز عنوان ما می خواهم به اعضای ما چیزی برای کشف و عشق در Netflix بکشد در هر روز است."

در ضمن Netflix نیز نشان دادن آن افزایش بهره در بازار هند در راه های دیگر از جمله به عنوان جدید و کم هزینه اشتراک گذاری طرح پرچم در حال اهتزاز است trialing در کشور است.

این لایه یک "تلفن همراه+" برنامه است که با وعده های HD با کیفیت تصویری و به کاربران امکان می دهد مشاهده محتوا در سراسر تلفن همراه و تبلت صفحه نمایش و همچنین به عنوان کامپیوتر, جای تلویزیون. AndroidPure اولین گزارش از وجود این گروه تجربی برنامه ریزی است که در قیمت 349 روپیه هند یا آمریکا معادل یک کمی کمتر از $5.

این زیر Netflix را معرفی و حتی ارزان تر تلفن همراه-تنها برنامه در هند چند ماه پیش به قیمت 199 روپیه (~$3). "پس از چند ماه تست ما تصمیم به رول پایین-قیمت تلفن همراه-صفحه نمایش برنامه در هند به ما تکمیل برنامه های موجود," Netflix گفت: در آن زمان. "ما اعتقاد داریم که این طرح ... خواهد بود یک راه موثر برای معرفی تعداد زیادی از مردم در هند به Netflix و بیشتر به گسترش کسب و کار ما در یک بازار که در آن تلویزیون پرداخت (به طور متوسط درآمد به ازای هر کاربر) کم است."

Netflix تایید طرح جدید در حال آزمایش در بیانیه ای به TechCrunch.

"ما راه اندازی طرح تلفن همراه در هند به آن را آسان تر برای هر کسی با یک گوشی هوشمند برای لذت بردن از Netflix" این پرچم در حال اهتزاز گفت. "ما می خواهیم برای دیدن اگر اعضا مانند اضافه انتخاب این پیشنهاد را به ارمغان می آورد. ما تنها آن را رول دراز مدت اگر آنها انجام دهد."

Netflix در حال حاضر بیش از 193 میلیون مشترک. به طور فزاینده مخاطبان بین المللی در حال تبدیل شدن مهم تر به برنامه ها و استراتژی شرکت.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب