یک چالش! سعی کنید به بیرون رفتن بدون در نظر گرفتن گوشی خود را و سپس به اشتراک گذاری با ما چگونه آن رفت

ما تبدیل شده ایم به طوری وابسته به تلفن های هوشمند ما است که بسیاری از ما حتی نمی فکر می کنم در مورد آنچه ترک خانه خود را بدون در نظر گرفتن گوشی خود را می خواهم. شما می توانید تصور کنید رفتن به خارج بدون در نظر گرفتن رسانه های اجتماعی خود را, دوستان, یادداشت های, نقشه های گوگل, گوشی دوربین و موسیقی با شما ؟ و چرا شما حتی ترک همه این موضوعات است ؟ امروزه “مینیمالیستی” تلفن و مفهوم دراز از رسانه های اجتماعی در حال به دست آوردن برخی از محبوبیت بنابراین اگر شما به آن اجازه دهید سعی کنید یک چالش!

ترک تلفن خود را برای یک روز

آن خواهد بود جالب شخصی آزمایش و شما به احتمال زیاد یادگیری زیادی در مورد خود را در پایان روز. شما حتی ممکن است خودتان را به تعجب اگر آن را از شما به پایان رسید تا داشتن یک زمان خوب بدون تلفن خود را با تکیه به طور کامل در خود است.

چه ترک من پشت تلفن احساس

من به پایان رسید تا فراموشی گوشی من به تازگی و من به ظاهر قطعا مورد نیاز آن را به عنوان من تا به حال یک, کامل, روز طولانی برنامه ریزی شده بر روی آن. من بازدید از مکان های خاص در پا, ملاقات با دوستان, چند نوشیدنی و سپس رفتن به فروشگاه به انجام برخی از خرید و قبل از آمدن به خانه.

کاوش بدون نقشه

در حال حاضر رسیدن به مکان های جدید در پا بدون دانستن راه و یا داشتن نقشه های گوگل در جیب شما صدا مانند آن را ممکن است یک چالش است اما آن را به سرعت تبدیل به لذت اکتشاف. پس از همه خیابان ها شماره گذاری شده و مردم در اطراف می توان برای جهت خواسته.

من اقتباس به “پیر راه” مرور خیلی سریع و سرگرم کننده کاوش نسبتا جدید شهر من در خود من و بدون نقشه. به طور معمول من می خواهم از دست خیلی از محیطی که من با تمرکز بر روی نقشه های گوگل.

ملاقات با دوستان و بدون تماس و یا پیام کوتاه

این امر می شده اند از روی حیله و تزویر اگر ما نبود برنامه ریزی و یا اگر ما را انتخاب دشوار است برای پیدا کردن محل نشست اما ما ناهار بود در مرکز شهر آسان برای پیدا کردن. مسئله اصلی من در حال حاضر نمی دانستند ، من نمی حمل watch اما من همیشه می تواند از یک غریبه و یا آن را از طریق یک پنجره فروشگاه.

همه ما ملاقات کرد و من از هر کس به انجام آنچه که من سهوا و در حفظ و استفاده از تلفن را به حداقل برساند بنابراین ما در واقع می توانید صحبت کنید و به طور کامل لذت بردن از بقیه روز.

خرید مواد غذایی بدون یک لیست

از آن زمان به خانه بروم اما اول خرید مواد غذایی. به طور ناگهانی آن را به من رسید – چه هستم من قرار است برای به دست آوردن ؟ من لیست مواد غذایی بود روی گوشی من نوشته شده در Google Keep برنامه.

سپس من چیزی باور نکردنی و غیر قابل تصور – من در واقع با استفاده از مغز خود را به یاد داشته باشید لیست مواد غذایی. و آن را به عنوان معلوم شد من به یاد داشته باشید همه چیز من تا به حال به.

تنها چیزی که من از دست رفته زمانی که من گوشی من

دوربین. من نه از نوع فرد برای گرفتن عکس های سلفی یا بی معنی تصاویر من هرگز نگاه, اما متوجه شدم که با گذشت زمان حتی بزرگترین روز ممکن است به طور کامل فراموش شده است. به همین دلیل است که من در حال حاضر تکیه بر ابر (OneDrive در مورد من) برای حفظ خاطرات من در قالب آلبوم عکس مرتب ، یک عکس از من و دو نفر از دوستان در ساحل کافی است به یاد من کل روز, اما بدون که عکس من در طول این سالها را فراموش کرده اند بعد در سوال.

و این است ذهنی احتمالا هر کس در مورد مراقبت از حفظ خاطرات مثل این یا شما باید حافظه بهتر از من انجام دهد. و شما ممکن است از دست چیز دیگری از گوشی خود. همانطور که برای من گذشته از دست رفته در این دوربین یک یا دو بار من را به تمرکز بر روی دنیای واقعی اطراف خود و استفاده از مغز خود برای چیزهایی که من به طور معمول تکیه بر روی تلفن من است. پس از آن یک آزمایش سرگرم کننده است.

آن را قطعا احساس می کند مانند یک دستاورد امروزه به صرف یک روز بدون گوشی های هوشمند در جیب خود را به عنوان ما در حال آنقدر به این راحتی ما از گوشی های.

در این چالش و اجازه دهید ما می دانیم که چگونه آن رفت!

احساس رایگان خود را در این چالش در طول تعطیلات آخر هفته – ترک پشت تلفن برای یک روز – و اجازه دهید ما می دانیم که چگونه شما را و آنچه شما از دست رفته اگر هر چیزی. همچنین به اشتراک گذاری این چالش با دوستان است که می تواند از آن بهره مند شوند! شما را تا پایان از دست رفته نیست گوشی خود را پس از یک در حالی که, و یا آیا شما کشف کنند که شما به طور کامل وابسته به آن ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de