یک دسته از جنس اوراق و شکسته فضایی فقط روشن کردن آسمان بیش استرالیا

  • یک سنگ اسمانی بزرگ به نظر می رسد در آسمان بالاتر از استرالیا در روز پنج شنبه شب باعث بسیاری از شاهدان به باور آنها شاهد یک شهاب سنگ وارد جو زمین.
  • پس از یک نگاه دقیق تر توسط کارشناسان هدف اعلام شد به چیزی بیش از یک پشته از جنس اوراق و شکسته فضایی سمت چپ توسط یک موشک روسی راه اندازی پیش از آن در روز.
  • Roscosmos روسیه آژانس فضایی راه اندازی یک ماهواره نظامی در روز پنج شنبه و جسم دیده می شود توسط شاهدان بوده است و یک دور انداخته موشک مرحله.

برای استرالیایی ها در برخی از نقاط قاره اروپا سهشنبه شب با خود آورده و آن را نشان می دهد نور کیهانی نسبت. گزارش های متعدد از ویکتوریا به تاسمانی ادعا کرد که یک شهاب سنگ می تواند دیده می شود خطی در سراسر آسمان ترک طولانی روشن دم در پی آن به عنوان آن را سوخته در جو زمین.

شاهد بر این باور بودند با دیدن یک تکه از سنگ فضایی دیدار پایان آن درست قبل از اینکه چشم خود را. متاسفانه واقعیت این است که کمی کمتر جذاب: این احتمالا فقط یک دسته از روسیه فضا های ناخواسته.

انسان تمایل به ترک سطل زباله پشت در هر کجا که بروید. شما می توانید آن را در جنگل از راه دور سلیمان و حتی در وسط اقیانوس. متاسفانه شما همچنین می توانید پیدا کردن آن در فضا است.

وجود دارد تعداد زیادی از ساخته دست انسان سطل زباله شناور در اطراف در بالای سر ما. ناخواسته این محدوده از بیت ها و قطعه از موشک مراحل و همه فن حریف قطعات به ماهواره ها که به مدت طولانی از آنجا درگذشت. این همه وجود دارد فقط در حال انتظار برای زمین در نهایت به تکان شدید و سخت آن را به پایین.

به عنوان Gizmodo , یادداشت ها, بهترین حدس بزنید برای چه استرالیایی دیدم در آسمان در پنج شنبه شب برخی از فضا های ناخواسته است که فقط و فقط راه اندازی در اوایل همان روز است. Roscosmos راه اندازی یک موشک سایوز به ارائه یک ماهواره نظامی به مدار و احتمال بیشتری نسبت به نه عظیم شعله هدف ما در اینجا این است که یک موشک مرحله است که صرف یک زمان کوتاه در مدار قبل از سقوط به پایین.

مشخص شد به چاشنی skywatchers که جسم نیست یک شهاب سنگ پس از آنها مشاهده کند چگونه آن را در حال حرکت بود و چگونه به راحتی آن را از هم پاشیده و پس از اشتعال به دلیل اصطکاک جو زمین. به عنوان شما می توانید در این ویدئو جسم ریختن مقدار زیادی از مواد آن را به عنوان می سوزد

صحبت با نگهبان استرالیاپری Vlahos از فصل جامعه از ویکتوریا با اطمینان صحبت کرد که جسم نیست از منشا طبیعی است.”این واقعیت آن را آهسته در حال حرکت و در عمق کم زاویه و یک مقدار از فروپاشی بود که رخ داد و آن این بود یک فضاپیمای بیگانه یک شهاب سنگ یا ستاره دنباله دار. این اواخر مرحله موشک روسی که قرار دادن یک ماهواره در حدود 5:30 زمان ما این بعد از ظهر. به طوری که صرف موشک مرحله دوباره وارد جو است.”

آن را قطعا یک چشم به صورت چاپگر برای تماشاچیان با وجود این واقعیت است که آن را نشانه ای از انسان عادت حول چیزهایی که هر کجا که ما می خواهیم پس از ما انجام می شود با استفاده از آنها.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de