یک نام تجاری جدید “دریا سوسک’ کشف شده است و این مسائل از کابوس

  • یک نام تجاری جدید گونه های غول isopod کشف شد در یک نظرسنجی در سواحل اندونزی.
  • وجود دارد در حال حاضر 20 گونه از این موجودات که مستند شده است اما بسیاری از باقی می ماند ممکن است کشف نشده است.
  • این گونه می تواند به رشد 20 اینچ طول دارد و شبیه قرص اشکالات.

آن را به خوبی شناخته شده واقعیت علمی است که انسان هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری در مورد آنچه که در کمین, در زمین اقیانوس ها. این قابل فهم است که دانش از بستر دریا می آید به آرامی آن را به عنوان یک بسیار دشوار است جای خود را به مطالعه و نیاز به مقدار زیادی از تجهیزات با تکنولوژی بالا به انجام آن حق است. بازگشت در سال 2018 یک سفر در سواحل اندونزی امیدوار است برای پر کردن در برخی از دانش ما شکاف با جمع آوری به عنوان بسیاری از حیوانات به عنوان نمونه ممکن است به منظور شناسایی گونه های جدید است.

این تیم از محققان هفته را صرف جمع آوری هزاران نفر از موجودات از ده ها تن از مکان های مختلف در سراسر غرب جاوا و در آن زمان آنها را توانا مدت زمان طولانی به غربال کردن از طریق همه چیز را در بر داشت. در حال حاضر در یک مقاله تحقیقی جدید این تیم توصیف کشف یکی از ده گونه های جدید آنها را شناسایی کرده اند. بسته به اینکه چگونه شما احساس می کنید در مورد اشکالات شما حق رفتن به پیدا کردن این گونه جدید از “دریا سوسک” شورش یا کاملا شایان ستایش.

این گونه جدید به نام Bathynomus raksasaمتعلق به یک گروه از حیوانات به نام غول isopods. آنها بوده ام با نام مستعار قسمت از دریا اما ظاهر خود را نزدیک تر است که از دوستانه اشکال قرص و یا چوب شپش. آنها به خصوص مهیب و آنها زندگی خود را صرف تراشیدن در امتداد اقیانوس جستجو برای بیت از مواد غذایی و فقط به طور کلی ماندن از همه راه.

گونه های جدید است 20th, غول isopod علمی و ضبط و در حالی که آن را ممکن است بسیار شبیه به دیگران در آن جنس آن بزرگتر سمت هنگامی که آن را به اندازه می آید. این موجودات می تواند به رشد 20 اینچ به طول. که بسیار بزرگ برای یک “دریا اشکال” (آنها در واقع سخت پوستان مانند خرچنگ یا خرچنگ دریایی) اما آنها باید جایگاه بسیار ویژه ای در اقیانوس اکوسیستم.

مهار در مرده موجودات دریایی است که رانش را به کف اقیانوس, شما می توانید فکر می کنم از آنها مانند garbagemen دریاها. آنها ممکن است زیباترین چیز در دنیا, اما آنها هنوز هم یک پیوند حیاتی در زنجیره.

آنها نسبتا فراوان در اقیانوس های جهان و دانشمندان نسبت خود را به این واقعیت است که آنها از علاقه کمی به شکارچیان. آنها نه گوشتی موجودات پس از انسان و دیگر شکارچیان در طول تاریخ تا به حال علاقه کمی در آنها به عنوان یک منبع غذایی و زرهی پوسته می تواند به محافظت از آنها را از آسیب اگر حمله کردند. اگر آنها احساس می کنند در معرض خطر هستند و آنها باید این توانایی را حلقه به یک توپ برای محافظت بیشتر درست مثل یک اشکال قرص. آنها همچنین می توانید برای مدت زمان طولانی بدون غذا آنها را فوق العاده انعطاف پذیر.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de