سیاه پرواز تا به حال یک فرانک بحث در مورد مسابقه با American Airlines مدیر عامل

  • جورج Floyd-الهام گرفته از تظاهرات اتفاق می افتند در سراسر ایالات متحده در حال الهام بخش همه در سراسر حیطه صنایع از جمله فن آوری برای منعکس کردن و به دنبال فرصت هایی برای تغییر.
  • در امتداد آن خطوط, خطوط هوایی جنوب غربی پرواز JacqueRae تپه به تازگی عاطفی گفتگو با یک مرد سفید مدیر عامل در پرواز خود را در مورد مسابقه.
  • معلوم شد American Airlines مدیر عامل داگ پارکر.

آن شده است یک تلاش و هفته پس از سانحه تا کنون در امریکا با اخبار خوب و لحظات الهام بخش و امید قطعا سخت به آمده است. اما JacqueRae هیل یک پرواز از دالاس برای خطوط هوایی جنوب غربی داده است هر کس که فقط.

چند روز پیش او سوار برای کار با قلبی سنگین به عنوان او توضیح می دهد که آن را در یک پست در Facebook صفحه. تپه احساسی غرق به خاطر همه چیز از کشتن جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس به ناآرامی در شهرستانها عمده در سراسر امریکا تصمیم به “واقعا به خدا با افکار من” را به عنوان او در رانندگی به کار می کنند چرا که او در حال حاضر می دانستم که این امر می تواند سخت به لبخند با همه چیز در رفتن. به عنوان او شروع خود را تغییر و شروع به هیئت مدیره پرواز اول روز او لکه های سفید مسافر — که هیل به رسمیت نمی شناسد شد American Airlines مدیر عامل داگ پارکر — خواندن یک کتاب او را به حال خود لیست خواندن در نهایت به: سفید, شکنندگی: چرا آن را بسیار سخت برای مردم به صحبت در مورد نژاد پرستیتوسط رابین DiAngelo.

هیل که سیاه و سفید است, تصمیم می گیرد به اعتصاب یک مکالمه با پارکر. “سلام حال شما چطور است ؟” او استقبال او. “من می بینم شما در حال خواندن این کتاب … پس چگونه است آن؟” من تنها در نیمه راه از طریق او پاسخ می دهد و اضافه کرد که آنچه که او را به عنوان خوانده شده تا کنون است “واقعا خوب است. این واقعا امتیاز چقدر مهم این گفتگو در مسابقه هستند.”

که در آن نقطه تپه شروع به گریه. او نمی تواند از آن کمک کند او بعد توضیح می دهد — این نسخه از ریختن مایعات تا احساسات برای روز احساس او فقط می خواستم کسی می گویند که آنها درک آنچه که او احساس. او عذرخواهی کرد و رفت و به صحبت با او در مورد چگونگی “این تقصیر ما است که این مانند این است.” و این که “ما باید به این گفتگو.”

تپه آن میدارد تا از وجود او در Facebook پست:

“عنوان گفتگوی ما به پایان آمد از او می پرسد من به نام من به او گفتم JacqueRae و سپس گفت: خب من داگ پارکر مدیر عامل شرکت خطوط هوایی آمریکا. من به او گفتم مادر من برای او کار می کند در DC و سپس من رسیده بیش از و به او یک آغوش بزرگ ! من تا به حال!! (بله ما هر دو نقاب) من او را برای باز بودن و اجازه دادن به این گفتگو اتفاق می افتد چون من فقط نیاز به آن را بشنوند و من راه می رفت ، در راه خود را از هواپیما او دست من توجه داشته باشید دست نوشته و من از او تشکر دوباره و از آنها بخواهید برای این عکس” با اشاره به این تصویر از دو نفر از آنها هم بالاتر است.

“بهترین من می تواند انجام دهد این بود که بگویید (هیل) که این کتاب در مورد چگونه افرادی وحشتناک در صحبت کردن در مورد نژاد پرستی و آنچه که ما نیاز واقعی هستند مکالمات” پارکر گفت: با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز. “او موافقت کرد. من به او گفتم من در تلاش بود به یاد بگیرند و از طریق اشک و ماسک او گفت: “پس از من.’ “

پارکر که می خواهم به جنوب پرواز چون خود شرکت هواپیمایی رزرو شده بود (به یاد داشته باشید بسیاری از حامل های در حال پرواز در مقیاس حمایت برنامه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس) شناسایی خود را در پایان صحبت خود را با تپه که به او گفت که مادرش با این نسخهها کار برای خطوط هوایی آمریکا به عنوان یک مدیر خدمات مشتری.

پارکر ارسال پیغام زیر به تپه ها را از جمله تعریف مورد Hill: “چگونه ما او اجازه رفتن به غربی?”


اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر