یک نوزاد مشتری بود فقط خال خال در مدار یک ستاره نزدیک

  • ستاره شناسان کشف یک گاز بزرگ سیاره در مدار نزدیک به یک ستاره جوان.
  • اصطلاح “مشتری داغ” است که به خصوص جوان آن را برای دانشمندان به مطالعه است.
  • برخی معتقدند که گاز سیاره های غول پیکر به دنیا آمد نزدیک به ستاره خود را قبل از مهاجرت در جای دیگر در سیستم های خود را.

منظومه شمسی ما است بسته بندی شده با انواع سیارات و ما می دانیم بیشتر در مورد برخی از آنها از ما دیگران است. زمین, البته ما می دانیم بیشتر در مورد به دنبال مریخ است. برخی از سیارات مرموز شامل مشتری است که یک گوی بیشتر از گاز است که به نظر می رسد برای جمع آوری قمر آن را مانند یک حرفه ای.

بسیاری از زمان ما صرف مطالعه مشتری متمرکز شده است در آن طوفان عظیم و قوی ابرها که کشش عمیق به این سیاره است. ما نمی دانیم که بسیاری در مورد چگونگی آن شکل گرفته اما با لکه های جوان مشتری-مانند انجمن در جای دیگر در فضای ما می توانید یک ایده بهتر است. به تازگی کشف شده exoplanet به نام هیپ 67522 b متناسب با این لایحه کاملا و آن را به ستاره شناسان بسیاری را به فکر کردن در مورد.

یک تحقیق جدید کاغذ توصیف کشف این سیاره بود, منتشر شده در مجله اختر فیزیکو آن را نشان می دهد که به اصطلاح “جوان مشتری” است که در واقع فقط یک نوزاد حداقل در سن. ستاره این مدار تقریبا همان جرم به خود ما خورشید است, اما آن را تخمین زده می شود فقط 17 میلیون سال است. که باعث می شود گاز غول پیکر سیاره در مدار آن حتی جوانتر به احتمال زیاد در حدود 15 میلیون سال است.

گریه به دور از بسیاری از غول های گاز سیارات فراخورشیدی کشف شده توسط دانشمندان است. به عنوان ناسا توضیح می دهد که در یک پست جدید در وبلاگ سن داغ ترین مشتری سیارات فراخورشیدی به ثبت رسیده است بیش از یک میلیارد سال است. لکه بینی چنین تازه غول گاز فوق العاده نادر است و آن را کمک به آموزش ستاره شناسان بیشتر در مورد چگونه و حتی در جایی که سیارات تمایل به فرم.

یک تئوری در مورد وجود گاز غول است که آنها مهاجرت در سراسر زندگی خود را هل دادن به مناطق جدید از یک سیستم سیاره ای در طول زمان است. این تازه کشف شده “کودک” گاز لوله است که در مدار بسیار نزدیک به ستاره میزبان تکمیل یک مدار در صرف هفت روز است. این احتمال وجود دارد فوق العاده داغ و پس از آن اندازه است که تقریبا در تاریخ همتراز با خود ما مشتری آن را به هدف مناسب برای مشاهده اگر ما مایل به یادگیری بیشتر در مورد تاریخ از مشتری در سیستم خود ما.

“ما می توانید اطلاعات زیادی در مورد منظومه شمسی ما و تاریخ آن با مطالعه سیارات و دیگر چیزهایی که در مدار خورشید” هارون Rizzuto, نویسنده سرب از مطالعه در بیانیه ای گفت. “اما ما هرگز نمی دانیم که چگونه منحصر به فرد و یا چگونه مشترک منظومه شمسی ما است مگر اینکه ما در خارج وجود دارد به دنبال سیارات فراخورشیدی است. Exoplanet دانشمندان در حال پیدا کردن چگونه منظومه شمسی ما متناسب در تصویر بزرگتر از شکل گیری سیاره ها در جهان است.”

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>