70 درصد از مردم ترجیح می دهند اجاره یک فیلم جدید از رفتن به تئاتر

  • یک بررسی جدید دریافتند که 70 درصد از مردم ترجیح می دهند اجاره یک فیلم جدید در صفحه اصلی به عنوان مخالف به بیرون رفتن به یک تئاتر.
  • در نور از coronavirus 10 درصد از مردم نشان داد آنها ممکن است هرگز بازگشت به تئاتر دوباره.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

Coronavirus همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد و به مدت طولانی تاثیر بر روی تعدادی از محبوب در گذشته فعالیت های اوقات فراغت. غایب توسعه یک واکسن وجود دارد فرصت خوبی است که فعالیت های که در آن مردم تمایل به نشستن در مجاورت نزدیک به یکدیگر خواهد بود و قطعا کمتر جذاب است. در واقع این است که چرا رویدادهای ورزشی برگزار می شود ممکن است در جمعیت کمتر استادیوم و به همین دلیل باشگاه های کمدی — که در آن کاربران بسته بندی محکم با هم — حتی ممکن است باز تا 2021.

Moviegoing فعالیت دیگری است که به احتمال زیاد بر سر آن تبدیل زیرا حتی مردم مشتاق به بازگشت به یک حس عادی مسئول به رزرو های جدی در مورد بازگشت به بسته بندی شده تئاتر.

برای این منظور یک نظر سنجی جدید راه اندازی شده توسط ما خواهر-سایت انواع خواسته 1,000 مردم اگر آنها می خواهم به جای اجاره و تماشای فیلم در خانه و یا بیرون رفتن و دیدن همان فیلم در یک تئاتر. برای اهداف این سوال پاسخ دهندگان گفته شد فرض کنیم که هزینه خواهد بود.

زمانی که گرد و غبار حل و فصل حیرت انگیز از 70 ٪ از پاسخ دهندگان نشان داد که آنها ترجیح می دهند که تماشای یک فیلم از آسایش خود را از نیمکت از رفتن به تئاتر است. فقط 13 درصد از پاسخ دهندگان به نظر سنجی نشان داد که اولویت نسبت به رفتن به سینما. دیگر 17 درصد در ضمن مطمئن نیستید از آنچه که آنها ممکن است ترجیح می دهند. اتفاقا 10 ٪ از پاسخ دهندگان گفته اند که ممکن است هرگز رفتن به سینما دوباره.

چه جالب این است که این نظر سنجی که همچنین شامل سوالات در مورد حضور در انواع دیگر رویدادهای عمومی نشان داد که اضطراب در مورد کوروناویروس افزایش یافته است و بیش از چند هفته گذشته:

بالا-خط یافته — به خصوص در مقایسه با عملکرد مشابه مطالعه پژوهش های انجام شده در اواسط ماه مارس — به همان اندازه استارک. حتی پس از CDC و دولت های محلی می گویند آن را بی خطر به انجام این کار 52 درصد از پاسخ دهندگان می گویند که آنها را به حضور کمتر رویدادهای بزرگ عمومی, از 44 درصد در ماه مارس تنها چند روز پس از CDC اعلام کرد COVID-19 شیوع جهانی یک بیماری همه گیر. حتی بیشتر قابل توجه: این ماه 60 درصد از پاسخ دهندگان می گویند که این ایده از حضور در یک رویداد عمومی “را بترساند و من برای یک مدت زمان طولانی” از 47 درصد در ماه مارس است.

در دنیای سرگرمی در کل باید برای تنظیم به یک پست-coronavirus جهان در راه است که باقی می ماند مشخص نیست. در یک یادداشت مرتبط شده و به حدس و گمان که بلیط کنسرت — هنگامی که مستند اقدامات سهولت — موشک وار رفتن خواهد شد به عنوان اعمال تور خواهد بود مجبور به جمع و جور از عرصه های بسیار کوچکتر سالن. اگر شما فکر بلیط برای کنسرت های مفت گران بودند قبل از اینکه تصور کنید چقدر گران تر آنها می شود اگر او را مجبور به بازی در سالن با شدت کمتر گنجایش.

در این مرحله به نظر می رسد تنها راه ما می توانیم بازگشت به قبل از coronavirus شیوه زندگی است که اگر یک واکسن توسعه یافته است. این واقعیت است که در حال توسعه یک واکسن است اگر به عنوان مخالف به زمانی که. خبر خوب این است که وجود دارد چند امیدوار کننده واکسن در خارج وجود دارد, اما بسیاری از دانشمندان و محققان اعتقاد ندارم یکی تبدیل خواهد شد در دسترس تا سال 2021 در مطلق اولین.

منبع تصویر: ORLIN واگنر/AP/REX/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im