7 راه 5G جهان تغییر خواهد کرد

اگر ما به دقت اشاره کردن به یک تکنولوژی شعار برای سال 2020 آن خواهید بود 5G. آن را حتی یک کلمه اما ما شرط می بندم شما آن را شنیده اید و یا خواندن آن را به مقدار زیادی از زمان در چند ماه گذشته ، برای کسانی از شما که هنوز هم تعجب می کنم چه 5G است در اینجا مرتب توضیحات. 5G نسل بعدی تکنولوژی استاندارد برای شبکه های تلفن همراه به دنبال پس از 4G و 3G. نیز وجود دارد یک خوب 5G در مقابل 4G مقایسه مبنی بر تفاوت بین مدل های قدیمی و جدید استاندارد است. ما می توانیم بحث در مورد فرکانس و طول موج در تمام طول روز, اما مهم ترین چیز این است که 5G را واقعا تغییر جهان ما در راه های مختلف. بدون گرفتن بیش از حد فنی ما به شما نشان می دهد که 7 راه 5G جهان تغییر خواهد کرد. اجازه دهید آن را دریافت کنید!

7 راه 5G جهان را تغییر دهید خلاصه:

شهرهای هوشمند

به عنوان مبهم به این عبارت ممکن است صدای شما احتمالا دیده می شود نمونه های بی شماری از آن را در فیلم علمی-تخیلی, فیلم,. 5G را ممکن است کوچک (یا بزرگ) اسباب بازی در خانه خود و شهر خود را متصل به یکدیگر است. یخچال خود را “بحث” را به شما دستیار هوشمند, سفارش, همه چیز خود ترموستات متصل خواهد شد به سایه گفتن آنها را به ظهور و اجازه دهید برخی از آفتاب در چراغ های راهنمایی و علائم جاده ای را رانندگان هشدار می دهند به طور مستقیم بر روی خودرو خود داشبورد و…. شاید شما نیاز به خواب بیدار می شوید ؟ Smartwatch شما را از خواب بیدار و سپس اطلاع قهوه خود ماشین و در یک دقیقه شما خواهید بود جرعه جرعه سیاه سوخت بالا و در حال اجرا است. درست است ؟

معنای واقعی کلمه وجود دارد صدها نفر از برنامه های کاربردی برای 5G اتصال به اینترنت از چیزهایی است. چرا که 5G رسیدگی می تواند به طور قابل توجهی بیشتر به طور همزمان دستگاه های متصل از 4G و پایدار باقی می ماند. ما در حال صحبت کردن در مورد میلیون ها نفر در اینجا. در حالی که 4G می تواند رسیدگی به حدود 2000 دستگاه های متصل در هر .38 مایل مربع 5G می تواند در مقابله با یک میلیون! صحبت کردن در مورد شهرهای هوشمند و اینترنت از چیزهایی که ما را به آینده انقلاب در حمل و نقل – خودروهای بدون راننده.

اتومبیل های بدون راننده

خود رانندگی اتومبیل های دیگر علمی تخیلی قول می دهم که به آرامی می آید به تحقق است. به کار به طور کامل مستقل هر چند این ماشین نیاز به 5G. اتومبیل های بدون راننده نیاز به واکنش بسیار سریع بار و در اینجا با زمان تاخیر کم از 5G می آید را به بازی. هنگامی که به سفر در سرعت بالا خودمختار ماشین باید واقعا سریع تصمیم گیری در ارتباط با ابر و همگام با دیگر متصل عناصر در شهرستان.

 

بچه ها بزرگ می دانند و غول مانند تسلا, گوگل بارگذاری و اپل سخت در حال کار برای پیاده سازی 5G در خود تکنولوژی. به عنوان یک نتیجه, ما نمی خواهد که به صبر کردن برای سال برای دیدن 5G تصویب و این خود رانندگی اتومبیل های آینده را واقعا تبدیل به یک فن از زمان حال است.

Augmented Reality/واقعیت مجازی

واقعیت مجازی بود همه اعتیاد به مواد مخدره یک زن و شوهر از سال پیش, اما, تکنولوژی, چهره برخی از چالش های سختی. علیرضا/VR مجموعه بزرگ و حجیم است اما مشکل واقعی این است که آنها نیاز به افسار به سخت افزار قدرتمند. علیرضا/VR برنامه های کاربردی نیاز به مقدار زیادی از پهنای باند و با وضوح بالا را به جهان مجازی به نظر می رسد واقعی است. 5G کمک خواهد کرد AR/VR قطع نخاع می شود و در نهایت رایگان.

بعلاوه زمان تاخیر کم از 5G را آر/VR بازی واقعا لذت بخش و شاید خیلی کمتر خیرگی القا. اگر ما نگاهی فراتر از بازی های 5G را به مردم اجازه می دهد برای ایجاد زمان واقعی تعامل در سراسر جهان است. شما می توانید این درخواست در حالات کسب و کار و همچنین. به جای سفر هزاران مایل کارکنان خواهد بود قادر به حضور در جلسات مجازی.

خدمات جریان

ما در حال رفتن به احضار COVID-19 سایه برای این یکی. حقیقت این است که حتی بدون مستندات, جریان, خدمات, در حال افزایش بوده و در چند سال گذشته است. و در حالی که خود را 4K TV مجموعه ای احتمالا می تواند مدیریت خوب بر روی یک شبکه و یا وای فای اتصال به دستگاه های دیگر لازم نیست همیشه که لوکس.

این قطعنامه همچنین گرفتن بالاتر و بالاتر. ما در حال حاضر 4K به عنوان چیزی طبیعی و 8K است به آرامی گرفتن تمام سرفصل. 5G است ایده آل برای پخش فیلم های با وضوح بالا برای گوشی های هوشمند و قرص. بنشینید و منتظر Netflix برای شروع جریان 8K فیلم به خود 8K قرص. آن را نمی ممکن است به عنوان دور از ذهن به نظر می رسد.

بازی های موبایل

وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که مشکلی با بازی های موبایل, اما 5G واقعا می تواند تبدیل است که بازار نیز هست. تقریبا تمام بازی های تلفن همراه امروزه نیاز به اتصال به اینترنت و 4G تاخیرهای فقط اجازه نمی دهد بازی های رقابتی در بسیاری از ژانرهای. متوسط 4G LTE تاخیر در جایی حدود 70 میلی ثانیه در حالی که 5G به لحاظ نظری می تواند آن را به 1ms. این به این معنی است که شما قادر خواهد بود به بازی به سرعت گام بازی آنلاین اکشن و یا روروک مخصوص بچه ها در گوشی خود را بدون هر گونه تاخیر.

اگر ما نگاهی به ابر بازی در سیستم عامل های مانند گوگل Stadia یا مایکروسافت xCloud آنها بهره مند از 5 گرم و حتی بیشتر. این زمان تاخیر کم را قادر خواهد ساخت گوشی ها و تبلت ها برای اتصال به سرور های بازی و اجرا AAA عناوین بازی در وضوح بالا و بدون سکسکه.

سریعتر محبوبیت

این یکی واضح است. 5G ارائه می دهد 20% سریع تر سرعت دانلود از 4G. که کمی دانلود نوار پیشرفت نمی خواهد برود, البته, اما شما قطعا می خواهید به آن را ببینید برای دوره های کوتاه تر از زمان. در برخی از کشورها ، 5G سرعت دانلود سریعتر از وای فای که بدان معنی است که دیر یا زود با سرعت بالا پهنای باند اینترنت را تبدیل به قابل دسترس در همه جا و در همه زمان ها است.

بهداشت و درمان

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, 5G خواهد متعدد اثرات در بهداشت و درمان و پزشکی است. این اجازه خواهد داد که بیمارستان ها به ساده داخلی خود سیستم های ارتباطی. بعلاوه مختلف تجهیزات پزشکی مانند سنسور غربالگری ماشین آلات و ابزار تشخیصی را از سود سریع و قابل اعتماد 5G شبکه. از راه دور عمل جراحی را نیز تبدیل به ممکن است با 5G ارتباط از راه دور عمل جراحی با روبات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de