7 چیزهایی که شما به شدت نیاز به مبارزه با کروناویروس با توجه به دستورالعمل CDC

  • Coronavirus نکاتی از سی دی ها دستورالعمل های مهم است که هر کس نیاز دارد به دنبال به منظور حفاظت از خود و خانواده خود را از انقباض COVID-19.
  • CDC در حال حاضر جدید مشاوره که آژانس می گوید هر کس نیاز دارد به منظور جلوگیری از ویروس بالقوه مرگبار هستند و با هفت چیز خاص است که CDC می گوید: همه ما نیاز به سهام تا در.
  • پوشش صورت مانند آمازون بهترین-فروش ماسک صورت و دست قدرتمند عفونی مانند Purell در بالای لیست اما همه چیز CDC توصیه می کند بسیار مهم در مبارزه با رمان coronavirus.
  • با کروناویروس موارد افزایش در سراسر کشور شما خواهد بود عاقلانه به بار کردن در این موارد قبل از آنها بیش از حد دشوار است برای پیدا کردن به عنوان مورد در ماه مارس و آوریل.

اقتصاد در سراسر ایالات متحده در حال حاضر تمام بازگشایی شد به برخی از درجه پس از چند ماه تعطیلی. در حالی که تعداد کمی از کشورهای در حال دست زدن به reopenings نسبتا خوبی تا کنون مانند قبلی نقاط داغ در نیویورک و نیوجرسی اجتناب ناپذیر است که اتفاق می افتد فقط در مورد هر جای دیگر. جدید کروناویروس موارد خونتان به بالاترین رکورد در بسیاری از کشورهای اطراف ما مانند کالیفرنیا و تگزاس و آریزونا و فلوریدا ، ایالات متحده به عنوان یک کل انجام داده است بسیار بدتر از کشورهای دیگر است که باید ضربه سخت شده توسط COVID-19. فقط یک نگاه سریع در این نمودار و شما ببینید که چقدر مفتضحانه ما در حال شکست در مقایسه با دیگر سخت-آمار کشور است.

ما باید توقف بازگشایی اقتصاد? نه ابدا. مستند خستگی بیش از حد شدید در این نقطه به نوبه خود در حال حاضر. اما بازگشایی کسب و کار و کاهش مستند محدودیت قرار می دهد مسئولیت فردی شهروندان به اقدامات احتیاطی لازم است به منظور کاهش سرعت گسترش ویروس. جدید کروناویروس موارد بالا رفتن سرسام آور هستند در کشورهای که در آن مردم به سادگی نمی گرفتن به اندازه کافی اقدامات احتیاطی برای محافظت از خود و یا مردم در اطراف آنها از coronavirus. می توان آن را chalked خالص تنبلی و خودخواهی و بسیاری از مردم به پایان خواهد رسید تا مرگ بی ارزش به عنوان یک نتیجه.

تعجب آنچه که شما باید انجام شود به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19 و محافظت از خودتان ؟ آن را واقعا که پیچیده نیست. پوشیدن یک ماسک صورت هر زمان که شما خانه خود را ترک. استفاده از ضد عفونی کننده دست یا دستهای خود را با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه در هر زمان شما را لمس و یا در سطح عمومی است. این است که واقعا خیلی سخته ؟ وجود دارد چند چیز شما باید انجام دهید به عنوان هر چند به خوبی و به تازگی تجدید نظر coronavirus دستورالعمل از CDC مشخص هفت چیز است که هر کس نیاز به حفاظت از خود و خانواده خود را از coronavirus عفونت.

شما باید به عنوان خوانده شده از طریق همه دستورالعمل های جدید, البته, اما شما را پیدا خواهید کرد هفت چیز زیر است که شما نیاز به با توجه به CDC. با COVID-19 مورد شماره های سر به فلک کشیده در سراسر ایالات متحده, آیا خودتان را به نفع و سهام در حال حاضر قبل از اینکه ما شروع به دیدن اجتناب ناپذیر sellouts دوباره مثل ما در ماه مارس و آوریل.

ماسک صورت

خوب ماسک صورت مهم ترین نکته در این فهرست در حال حاضر به دلیل فرد به فرد انتقال از طریق ذرات معلق در هوا یافت شده است به راه اصلی مردم آلوده دریافت رمان coronavirus. هنگامی که مردم با COVID-19 سرفه, عطسه, فریاد زدن آواز خواندن و یا حتی فقط صحبت می کنند آنها ریخته خوشه از کروناویروس که شناور از طریق هوا در میکروسکوپی بزاق قطره. زمانی که مردم دیگر نفس کشیدن در آن ریز قطرات کوچک آنها می تواند گرفتن این بیماری است.

با پوشیدن یک ماسک صورت یک ضرورت مطلق است زمانی که شما خانه خود را ترک و پزشکان معتقدند همه ما می خواهیم همچنان نیاز به پوشیدن ماسک صورت برای حداقل یک سال دیگر. به عبارت دیگر شما باید بار بر روی ماسک های صورت در حال حاضر از آنجا که شما در حال رفتن به نیاز تن از آنها را اگر شما می خواهید به سالم ماندن. آمازون پرفروش coronavirus ماسک صورت در فروش در حال حاضر برای فقط 50¢ هر, و شما همچنین می توانید بار با تخفیف MagiCare KN95 ماسک صورت برای بالاتر موقعیت خطر مانند سوار حمل و نقل عمومی و یا مراجعه به مطب دکتر.

اگر شما می خواهید بهترین حفاظت ممکن است شما می توانید 3M ماسک و NIOSH-تایید فیلتر ذرات در آمازون در حال حاضر. آنها معمولا این سایت متعلق به بیمارستان ها و سازمان های دولتی تنها پس قطعا با شتاب آنها را در حالی که شما می توانید. محبوب ترین مدل در میان خوانندگان ما هستند 3M 6200 متوسط تنفسی و 3M 6300 زیادی تنفسی.

ضد عفونی کننده دست

آمازون دارای یک بزرگ ضد عفونی کننده دست بخش در وب سایت خود را با مقدار زیادی از گزینه های زیادی هستند که در انبار و حمل و نقل در حال حاضر. در اینجا برخی از آنهایی که محبوب ترین, از جمله Purell ضد عفونی کننده دست که در واقع در انبار و آماده به کشتی به عنوان به خوبی به عنوان یک فرصت نادر برای دریافت Purell مطابق با اصول بهداشتی دستمال مرطوب البته با متورم قیمت حمل و نقل. SupplyAID ضد عفونی کننده دست که حتی قوی تر از Purell نیز در حال حاضر در دسترس در قیمت های پایین تر.

صابون دست

فقط به عنوان مهم به عنوان ضد عفونی کننده دست است دست صابونو وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های موجود در انبار و آماده به کشتی در آمازون. دستهای خود را کاملا با آب گرم و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه در هر زمان ممکن است.

دستمال مرطوب ضد عفونی کننده

در حالی که ماسک صورت ضد عفونی کننده دست و صابون دست همه آسان برای پیدا کردن این روزها دستمال مرطوب ضد عفونی کننده هنوز هم بسیار کمیاب در فروشگاه ها و آنلاین. در اینجا این است که آمازون دستمال مرطوب ضد عفونی کننده بخش بنابراین شما می توانید تمام گزینه های مختلف است که در حال حاضر در انبار. توجه داشته باشید Purell دستمال مرطوب و Lysol دستمال مرطوب هستند و هر دو در حال حاضر در انبار و در دسترس به کشتی به سرعت اما قیمت حمل و نقل در حال متورم بنابراین مردم تنها با یک نیازمند که نمی خواهید به استفاده از هر نام تجاری دیگر باید آنها را خرید.

حوله کاغذی

اجرا بر روی کاغذ حوله در آغاز شیوع کروناویروس در آمریکا به هیچ وجه نزدیک به عنوان بد اجرا بر روی کاغذ توالت و ادامه می دهد که به صورت. حوله کاغذی هرگز منقضی خواهد شد و شما همیشه به آنها نیاز دارید بنابراین شما نیز ممکن است سهام تا بر روی کاغذ حوله مناسب و معقول در حالی که برخی از گزینه های حمل و نقل کردن حق دور.

بافت

CDC شامل بافت صورت در آن لیست باید محصولات و کاملا واضح است که چرا. وجود دارد مقدار زیادی از برندهای موجود در انبار در حال حاضر در آمازون بافت بخشاز جمله پاف به علاوه.

بدون لمس سطل زباله می تواند

تاریخ و زمان آخرین اما قطعا نه دست کم یک محصول است که اکثر مردم احتمالا فکر نمی کنم تا به حال زیاد در مورد: سطل زباله. CDC می گوید که هر کس باید بدون لمس سطل زباله در خانه و دفاتر خود را به خصوص در فضاهای مشترک که در آن چند نفر متفاوت هستند به احتمال زیاد به استفاده از سطل زباله می تواند.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im