یک نه ساده اما قابل توجه نقل قول کرده است همیشه با من گیر کرده: “وقتی که شما شنیدن سم ضربه فکر می کنم اسب نمی گورخر”. شما ممکن است شنیده ام از آن تصریح کرد: یکی از راه های دیگر اما در ذات خود با آن را بسیار ساده یک و بدان معنی است که شما باید همیشه به دنبال ساده ترین راه حل, چرا که آن را به احتمال زیاد یکی از سمت راست. درست مثل Occam را تیغ آن خواستار شما را به همیشه فکر می کنم به عنوان ساده و به عنوان منطقی به عنوان امکان پذیر است.وقتی که می آید به تئوری های توطئه شما را Occam را تیغ خود را کثیف دستگیره و پرتاب آن از پنجره به دلیل نظریه پردازان توطئه را هم به هم می آیند یا با پیچیده ترین و پیچیده تئوری ممکن است. Reptilians JFK زمین مسطح MK ULTRA بیگانگان در دولت ایالات متحده, پاگنده, the Loch Ness monster, D. B. Cooper, واکسن, تراشه, گرمایش جهانی نازی پایگاه بر روی ماه, HAARP, Avril Lavigne را دوقلو دو وجود دارد یک تئوری توطئه برای فقط در مورد هر کسی. و 2020 به عنوان پر سر و صدا از آن است که به هنگام تولد به دیگری دور از ذهن تئوری توطئه که نخ سوزن بین احمق و دیوانه است. در مورد شما از دست رفته آن داغترین جدید توطئه در سال 2020 حول محور 5G واکسن و سابق ثروتمندترین فرد, بیل گیتس خود را. این پارانویا گله ذهنیت گیلاس چیدن حقایق است که با توجه به توطئه دستور کار و همچنین ثابت بی اعتنایی به صورت رسمی داده های علمی را با موفقیت به سوخت ضد 5G روان به ارتفاعات جدید.

5G/COVID-19 توطئه توضیح داد

بنابراین چه این تئوری توطئه همه چیز در مورد ؟

با توجه به بی پردازان توطئه های EMF تابش ناشی از تازگی مستقر 5G برج های سلولی است که باعث انواع آسیب به بدن انسان و بزرگ rollout از فن آوری تلفن همراه در حال رفتن برای پایان همه عذاب از نوع بشر اما این فقط نیمی از معادله است. بحث در مورد زمان بد اما نظریه پردازان توطئه قسم می خورم که 5G است که به ظاهر به طور مستقیم مرتبط به سراسر جهان گسترش COVID-19 با مستندات بین المللی بودن یک جبهه عمیق دولت به استقرار 5G زیرساخت در سراسر جهان بدون هیچ گونه عمومی محدودیت. و چرا دولت عمیق انجام دهید ؟ ساده است! Coronavirus واکسن است که بیل گیتس در حال توسعه در راز را به ظاهر حاوی نانوذرات و تراشه های است که اجازه خواهد داد که او را برای کنترل جهان با واکسن او توسعه یافته است. اگر که نیست به اندازه کافی 5G تابش تلقی کافی برای سرخ کردن مغز شما.

بله سر من در حال چرخش است در حال حاضر.

نظریه #1

5G گسترش coronavirus

آن را نمی کند. وجود صفر sceintific شواهدی وجود دارد که میدانهای الکترومغناطیسی رادیو یا تلفن همراه سیگنال های کمک گسترش میکروسکوپی SARS-CoV-2 ویروس که ناشی از این بیماری همه گیر.

در حال حاضر نظریه پردازان توطئه سریع به اشاره است که coronavirus مربوط به مرگ و میر و گسترش همزمان با مناطق جرم استقرار 5G زیرساخت ها است. البته آن حس که coronavirus را تحت تاثیر قرار مناطق بیشتر با تراکم جمعیت; در همان زمان آن را منطقی که همان چگالی بالا مناطق خواهد بود اولویت بندی برای نصب 5G زیرساخت ها است. هیچ دولت عمیق آلوده کردن و کشتن مردم توسط کوه در می رم سوئیچ همراه برج. ساده به عنوان آن است.

نظریه #2

این COVID-19 همه گیر مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک پوشش برای ساخت 5G زیرساخت “در مخفی”

خوب اگر آن را نمی بزرگ بی سیم و بزرگ داروسازی teaming تا بار دیگر به همه ما بی فکر هواپیماهای بدون سرنشین خود را با نانوذرات آلوده coronavirus واکسن! مطمئنا timng بین استقرار 5G زیرساخت و COVID-19 همه گیر شد صرفا یک coinsidence. دوره.

نظریه #3

5G را سرخ مغز ما و ما را به سرطان

آن را نمی خواهد. نه تنها به این دلیل که FDA می گوید اما از آنجا که این حمایت با علم رسمی نوع است.

تمام ارتباطات بی سیم در حال انجام توسط غیر یونیزان است که به سختی به اندازه کافی انرژی به ارتعاش اتم. از سوی دیگر پرتوهای یونیزان به اندازه کافی انرژی نه تنها به ارتعاش اتم ها و مولکول بلکه تبدیل به یون آنها را که می تواند منجر به تغییرات نامطلوب در ساختار DNA و در نهایت منجر به سرطان می شود. برخی از نمونه هایی از پرتوهای یونیزان? اشعه ایکس و اشعه گاما و اشعه ماوراء بنفش مانند یک ساطع شده توسط ما بسیار oun خورشید.

این اجماع علمی در مورد عدم iodizing تابش از جمله 5G است که آن را امن است. حتی مایکروویو که می تواند از لحاظ جسمی گرم شما در طول قرار گرفتن در معرض مضر هستند در دراز مدت به پوست ما به عنوان یک مانع است که اجازه نمی دهد آنها را تحریک آب در سلول ها و جوش ما از داخل است. پس چرا آن را تلقی به عنوان بی سیم آرماگدون خواهد بود که پایان همه بشریت ؟ سرزنش روس ها. تقریبا همه 5G تئوری های توطئه می توان به لایحه P. کاری و تبلیغاتی سوخت روسی RT شبکه تلویزیونی که متعلق به و تایید شده توسط دولت روسیه است.

لایحه P. کاری مطالعه “مایکروویو جذب در بافت مغز (ماده خاکستری)”, بررسی میزان جذب تابش از بافت مغز انسان. نتایج concernig – بالاتر از تابش فرکانس بالاتر از میزان جذب ماده خاکستری. اما کاری ساخته شده یک نقص کشنده. شما می توانید نقطه آن ؟ بله درست است آن را “بافت” و نه “کل سر انسان” – کاری نمی حساب برای محافظ اثر از جمجمه انسان و مهارت که هر دو جلوگیری کند گفت: با فرکانس بالا تابش از آسیب رساندن به خود ما ماده خاکستری. پوست به عنوان یک نوع مانع است که به طور کامل کاهش تابش و محافظت از ارگان های داخلی بدن و بافت از هر گونه اثرات مضر است. اگر شما تا به حال برنامه ریزی در رفتن از خانه بدون جمجمه و پوست شما واقعا ممکن است در برخی از خطر است.

در دیگر توجه داشته باشید 5G طبقه بندی شده به عنوان “برنامه به طور بالقوه سرطان زا”, یا 2B توسط IARC (آژانس بین المللی تحقیقات سرطان). شما می دانید چه چیز دیگری طبقه بندی شده به عنوان “برنامه به طور بالقوه سرطان زا” توسط IARC? ترشی سبزیجات و درخت چهل سکه بیلوبا.

و آنچه در مورد روسیه و اتصال است ؟ کرملین حیوان خانگی خود را تلویزیون است که قطعا با هدف ایجاد مخالفت در میان مردم با توجه به بالا و آینده فناوری بی سیم قطعا به خرابکاری جهانی rollout از 5G بی سیم و زیرساخت همه به این دلیل که روسیه وحشتناکی در این زمینه است.

“این اقتصادی جنگ” رایان فاکس COO از دانش جدید در یک شرکت فن آوری است که آهنگ دروغ, گفته نیویورک تایمز. “روسیه ندارد خوب 5G بازی پس از آن تلاش برای تضعیف و بی اعتبار ماست.”

روسیه و اتحاد جماهیر شوروی تا 90s هر دو دارای یک تاریخ گسترده توزیع و تبلیغ علیه دشمنان غربی عمدتا به ایالات متحده است. بسیاری از KGB راز تبلیغ عملیات بودند خواست توسط واسیلی Mitrokhin یک رئیس سابق کا گ ب که پناهنده به انگلستان است. برخی از این شامل اما نه محدود به گسترش این ایده است که ما ایجاد شده HIV/AIDS در یک آزمایشگاه غلط تئوری های توطئه در مورد جان اف کندی ترور تکان دهنده تنش های نژادی شامل Ku Klux Klan, و غیره. هدف اصلی این بود برای بی اعتبار آمریکا در سطح جهانی و منزوی کردن آن توسط القای یک حس ضد آمریکایی. این است که روسیه عملا وارث اتحاد جماهیر شوروی با هدف همان چیزهایی با این ادعا که “5G را سرخ کردن مغز شما“? کاملا.

نظریه #4

5G جان پرندگان

جواب منفی 5G نمی کشتن پرندگان. هیچ پشتوانه علمی برای این تئوری توطئه. به عنوان جو Kirschvink یک biophysicist در موسسه فناوری کالیفرنیا, گفت: “موج رادیویی تولید گازهای گلخانه ای بالای 10 مگاهرتز از رادیو انتقال آنتن (از جمله تلفن های همراه برج) شناخته شده نیست برای آسیب رساندن به پرندگان.” اکثر مواردی که جرم در حال مرگ از پرندگان مشاهده شده است می توان به علل طبیعی. برای مثال یک توده پرنده در حال مرگ در رم ایتالیا درست در شروع از اروپا گسترش coronavirus بود و توسط ضد 5G جمعیت و استفاده می شود به عنوان مثال برای اثرات تشعشع بر روی حیوانات. متاسفانه برای توطئه دوستداران طوفان در زمان پایین یک درخت است که در آن تعداد زیادی از پرندگان لانه ساخته بود که منجر به مرگ تاسف. پرونده بسته شده است.

چرا مردم از ترس 5G ،

ساده – مردم اغلب ترس از چیزهایی که آنها را درک نمی کنند. با توجه به تازگی از 5G این ترس کاملا طبیعی است و اثبات اما با گذشت زمان همه چیز به افول خواهد شد و 5G خواهد بود به عنوان امن به عنوان پیشینیان خود است. فراموش نکنید که تئوری های توطئه در مورد فن آوری های بی سیم در اطراف بوده است از زمانی که اولین نسل از فن آوری های بی سیم و همچنین Wi-Fi, Bluetooth و GPS.

و اگر شما ترس است که دولت یا بیل گیتس می خواهید به تراشه بدن شما مطمئن باشید هیچ کس نمی خواهد انجام این کار اما خودمان. پس از همه, ما همه در حال حاضر “سون” که ما رو یک گوشی در جیب ما است. ما لباس پوشیدن خودمان را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de