5G آیفون 12 مدل ممکن است راه اندازی تا نوامبر

  • اپل گفته می شود تاخیر در تاریخ انتشار آی فون 4G 12 مدل برای اکتبر و آیفون 5G 12 مدل با توجه به نشت از Mac Otakara.
  • اکثر قبلی نشت ادعا کرده اند که اپل به زودی راه اندازی چهار 5G مدل های آیفون این سقوط اما اخیرا برخی شایعات نیز مورد بحث دو ارزان تر LTE-مدل تنها.
  • هر آنچه در مورد آی فون, 12 تاخیر است که هنوز هم بسیار امکان.

به عنوان به زودی به عنوان رمان شیوع کروناویروس در چین بدل به جهانی همه گیر آن اجتناب ناپذیر به نظر می رسید که برخی از بزرگترین عرضه محصول سال خواهد بود به تعویق افتاد با توجه به زنجیره تامین مسائل و کارخانه خاموش شدن ناگهانی. و در حالی که ما دیده ایم چند مورد از این بیش از چهار ماه گذشته شرکت های دیگر را در این دوره باقی ماند آورده و دستگاه های خود را به بازار با وجود موانع ناشی از ویروس است. برای برخی از زمان اجماع به نظر می رسید که آیفون 12 می, راه اندازی, در زمان, اما آخرین گزارش های در حال ساخت صدا تاخیر اجتناب ناپذیر است.

با استناد به زنجیره تامین منابع در چین Mac Otakara گزارش می دهد که آی فون 12 را به ماه سپتامبر تاریخ انتشار. در واقع با توجه به منابع اپل را راه اندازی آیفون 12 LTE مدل در اکتبر صبر کنید تا ماه نوامبر به راه اندازی 5G مدل. این اولین بار است که ما شنیده ایم در مورد اپل تقسیم راه اندازی این راه است.

وجود دارد تعدادی از خصوصیات مورد این گزارش است. اولین و شاید مهمتر از Mac Otakara نسبتا پر از لکه سابقه وقتی که می آید به نشت. این سایت قطعا ارائه اطلاعات دقیق در گذشته اما بسیاری از آن گزارش نشده به تصویب می آیند. دوم نظریه غالب این است که اپل به زودی راه اندازی چهار iPhone 12 مدل در این پاییز همه از آن پشتیبانی خواهد کرد 5G. اگر چه وجود داشته است و شایعات در مورد یک پنجم LTE-تنها آیفون, 12, آنها هنوز به تایید بسیاری از منابع قابل اعتماد است که برگ های ما شک و تردید است که این مدل وجود دارد.

بر اساس شایعات قبلی انتظار داریم حداقل چهار مدل برای راه اندازی این سقوط: 5.4 اینچ, آی فون, 12 6.1 اینچی آیفون 12 حداکثر یک 6.1 اینچی آیفون 12 Pro و یک 6.7-اینچ, آی فون, 12 Pro Max. کسانی که نام آنها, البته, موضوع, تغییر, اما تقریبا هر قابل اعتماد leaker و تحلیلگر اعتماد به نفس است که این گوشی در دسترس خواهد بود برای خرید این سقوط به احتمال زیاد با شروع در حدود $649 یا $699. اما پس از آن وجود دارد این ماده از تاریخ انتشار است.

توسط اپل نشان می دهد آی فون 12 — احتمالا با یک دیجیتال رویداد در ماه سپتامبر — آن را سخت به تصور کنید که وجود خواهد داشت هر چیزی در سمت چپ unleaked اما در حال حاضر, تاریخ انتشار آیفون 12 (یا هر آی فون, 12, که برای ماده) است که هنوز هم یک راز است. اواخر ماه گذشته یک Wedbush اوراق بهادار توجه داشته باشید پیشنهاد کرد که اپل را راه اندازی آیفون 5G “در آن معمولی اواسط تا اواخر سپتامبر بازه زمانی.” در ضمن, در جولای 1st, Nikkei گزارش داد که آیفون 12 می تواند به صورت “ماه تاخیر” با توجه به همه گیر. بنابراین در این نقطه که واقعا می داند ؟

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im