5G اپل آی فون فوق العاده چرخه پیش بینی تحلیلگران

آن را واقعا احساس می کند که همه چیز در مورد سال 2020 است که خارج از ماشین چین دهنده. یکی از بزرگترین سوالات در دنیای موبایل است که آیا اپل هنوز هم قادر خواهد بود به چوب به سنتی آن زمان برنامه ریزی برای انتشار 2020 مدل های آی فون. در اوایل سال های سازنده زنجیره تامین به حال تعطیل به عنوان COVID-19 وحشت آسیا است. آیا ما را ببینید 2020 5G اپل معرفی شده در ماه های سپتامبر و راه اندازی در مدت کوتاهی پس از آن بستگی دارد که چگونه سریع تامین کنندگان قادر به را تشکیل می دهند خود را برای خرابی.

ما باید یک آی فون فوق العاده چرخه رانده شده توسط 5G تحلیلگران می گویند

امروز تحلیلگران از شرکت سرمایه گذاری Wedbush نوشت به مشتریان و به گسترده برآورد از آنچه آنها انتظار می رود جدول زمانی خواهد بود برای آینده آیفون 12 سری. توجه داشته باشید نوشته شده توسط دانیال ایوس و Strecker Backe شد مشاهده شده توسط AppleInsider. آن خواستار عادی سپتامبر رونمایی از گوشی های با محموله با تاخیر یک ماه اکتبر. تحلیلگران نوشت که “زنجیره تامین از برگشت به عادی جلوتر از انتظارات چشمگیر بوده است.” آنها با اضافه کردن این که “در نهایت قرار می دهد Cook & Co. پشت در صندلی رانندگان برای راه اندازی این 5G در چرخه معمولی آن اواسط تا اواخر سپتامبر بازه زمانی با گوشی های هوشمند هدف قرار دادن قفسه/سایت اوایل اکتبر.”

به چگونه به خوبی طراحی مدل های پذیرفته خواهد شد توسط مصرف کنندگان تحلیلگران انتظار برای دیدن یک آی فون فوق العاده چرخه رانده شده توسط 5G. توجه داشته باشید به مشتریان آمده است: “ما در حال دیدن ادامه داد: تقاضا snapback در چین در ماه ژوئن و اوایل جولای با وجود برخی از برجستگی های سرعت و مرحله راه اندازی به صورت گسترده مقید کردن آیفون 12 چرخه به عنوان سقوط در این منطقه و همچنین در سطح جهان است.” از 950 میلیون آیفون در استفاده فعال در سراسر جهان ایوس و Backe می گویند به عنوان بسیاری از 350 میلیون واحد آماده هستند به جای یک مدل جدید است. 20 درصد از این ارتقاء خواهد آمد از کشور چین با توجه به توجه داشته باشید که گفت: “ما معتقدیم در چین به تنهایی بین 60 میلیون تا 70 میلیون اپل در پنجره ارتقاء فرصت در سال آینده با اپل رفتن به شدت در تمام نقاط قیمت (SE, آیفون, 12) به سیمان آن نصب پایه با وجود فشارهای رقابتی از بازیکنان داخلی.”

Wedbush مطرح است هدف خود را در اپل سهام از $425 $450 و انتظار دارد که آن را به تبدیل شدن به اولین دولتی ایالات متحده شرکت به ارزش 2 تریلیون دلار. اپل شد از جمله برای اولین بار شرکت آمریکایی به آمار تریلیون دلار را در ماه اوت سال 2018 است. این شرکت ساخته شده است یک جهش بزرگ صبح امروز به سوی این هدف با افزایش بیش از 15 دلار در هر سهم به آمار جدید تمام زمان بالا در $399.82. تحلیلگران می گویند که با واحد خدمات به تنهایی می توان با توجه به یک ارزیابی. ایوس و Backe نوشت که “کسب و کار خدمات ما اختصاص 600 میلیارد دلار به $650 میلیارد ارزیابی محدوده با توجه به [افزایش] اهمیت این کلید جریان درآمد.” اپل در مسیر به آمار 50 میلیارد دلار در درآمد خدمات در این سال است که یک هدف است که اپل تلاش شده است برای. این بخش شامل برخی از تکراری اشتراک خدمات مانند موسیقی اپل, اپل, بازی اپل تلویزیون+ و اخبار اپل+. دیگر بخش های این واحد عبارتند از اپل پرداخت iCloud AppleCare+ و بیشتر.

ما انتظار داریم که چهار های مختلف مدل های آی فون رونمایی شود این سال است. 5.4-اینچ, آی فون, 12, 6.1-اینچ, آی فون, 12 Max 6.1 اینچی آیفون 12 نرم افزار و 6.7-اینچ, آی فون, 12 Pro Max تمام خواهد شد مجهز به یک صفحه نمایش AMOLED و صفحه 5nm A14 Bionic چیپ ست. این مدل استاندارد شامل 4GB حافظه در حالی که 6GB خواهد یافت در “طرفدار” واحد است. به جای 64GB کمترین میزان ذخیره سازی ارائه شده در یک سال 2020 آی فون 12 مدل می تواند 128GB.

آیفون 12 نرم افزار و آی فون 12 Pro Max انتظار می رود که مجهز به, گسترده, گسترده ای فوق العاده و تله دوربین. این مدل همچنین باید ویژگی های LiDAR time-of-flight عمق سنسور است که افزایش AI قابلیت های گوشی ها و همچنین بهبود bokeh blur در پرتره. آیفون استاندارد 12 واحد می تواند شامل همه چیز اما دوربین تله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر