5 چیزهایی که مشکلی با بازی های موبایل

همجنسگرا Ludens. بازی مرد. بازی عنصر اتیوپی به فرهنگ ما و جامعه است. این یک تکاملی ابزار برای کمک به ما در یادگیری چیزهای جدید در لذت بخش ترین راه است. بچه گربه بازی به یادگیری هنر شکار. آهو بازی به یاد بگیرند که چگونه به فرار از چنگال رشد و گربه و غیره و غیره. جای تعجب نیست که بازی ها شده اند بسیار محبوب در طول تاریخ بشریت است. اجداد ماقبل تاریخ ما بازی تاس بازی با استخوان. یونانیان باستان برگزار شد جشنواره ورزشی هر چهار سال یکبار در محراب زئوس در المپیا. بی شماری وجود دارد مصنوعات از زمان های مختلف در تاریخ است که نشان می دهد چقدر انسان دوست به بازی.

سریع به جلو به روز و گرانبها مستطیل شکل اسلب ما نگه دارید در جیب ما و تماس با گوشی های هوشمند. بازی را در بر داشت راه خود را در داخل مبدل به عنوان بیت های کوچکی از اطلاعات دیجیتال. در عمل ما گوشی های هوشمند مدرن با شمشیر سحر و جادو, اتومبیل های کوچک و بزرگ اسلحه.و در عین حال مدرن, بازی های موبایل به نظر می رسد به رنج می برند از بیماری های مختلف. هیچ یک از آنها ترمینال اما با هم آنها را خراب کردن چه بازی قرار بود در تمام طول. یک تجربه لذت بخش است. بیایید پیدا کردن آنچه که واقعا مشکلی با بازی های موبایل.

1. تفنگ ساچمهای استراتژی – بازی موبایل به عنوان تبلیغ سیستم عامل

یکی از مسائل بزرگ با بازی های موبایل است که بازی های تلفن همراه در همه جا هستند – درست مانند گوشی های هوشمند خود. چگونه است ؟ آن را یکی دیگر از فرصت برای شرکت ها به انفجار کاربران را با تبلیغات. این همه بسیار راحت – فقط با دانلود یک نوع خاصی از بازی شما یدکی این شرکت تمام منابع و زمان آنها معمولا صرف هدف قرار دادن مخاطبان خود است. اما مشکل اصلی.

بازی موبایل بسیار پربار به عنوان یک تبلیغ پلت فرم است که بسیاری از توسعه دهندگان شروع به بازی با است که تنها هدف در ذهن است. ما میلیون ها نفر از بازی های تلفن همراه در Google Play Store و AppStore اپل و میلیون ها نفر از مردم هستند که میتوانید آنها را بر روی تلفن خود را. مهم نیست که اگر یک بازی خوب است یا بد, آن را به پیدا کردن راه خود را به تلفن کسی. و خواهد شد در تمام ads.

همه این اثرات بازی های تلفن همراه با کیفیت ، و این است که حتی قبل از اینکه ما عامل در چه آزار دهنده است برای تماشای این تبلیغات و به خواسته پرداخت برای یک تجربه آگهی رایگان.

2. زمانی که تصادفی برابر است با قمار

مدرن, بازی موبایل, بهره برداری از یکی دیگر از روانی درمان انسان: قمار اثر است. این بسیار ساده است. فقط با قرار دادن یک جایزه بزرگ پشت تصادفی ژنراتور و ببینید که چگونه مردم را به صرف مقدار زیادی از زمان و پول برای بازی که جایزه. ما فقط عشق را به شگفت زده می شود و نمی دانم نتیجه برخی از چیزهایی. نگاهی به قرعه کشی رولت دستگاه های حافظه تقریبا در هر بازی است که یک جایزه و یک عنصر تصادفی به آن است.

به هر تلفن همراه RPG بازی و شما خواهید دید یک مکانیسم است که قفل قهرمانان سلاح جادوها و یا هر آنچه که در پشت یک رویداد تصادفی. شما جمع آوری خرده ریز را به یک قهرمان بکشد و یا صرف پول در بازی و یا با پرداخت پول واقعی است. و بیشتر از زمان شانس مسخره است. شما صرف 50$ در یک کشش مناسب و معقول برای یک قهرمان با کمتر از 1 درصد شانس برای رسیدن به موفقیت. این هم تکراری و اعتیاد آور است و حتی نمی واجد شرایط به عنوان واقعی گیم پلی.

3. نه چندان کوچک فیل در اتاق – microtransactions

که یکی از بزرگ. من مطمئن هستم که آن را خطاب شده است چند بار در سرمقاله بنابراین اجازه دهید آن را سریع. اکثریت قریب به اتفاق از بازی های تلفن همراه در حال مارک به عنوان free-to-play اما همیشه وجود دارد گزینه ای را برای خرید در بازی. گاهی اوقات مردم صرف هزاران دلار در یک بازی که در صورتحساب یا لیست به عنوان free-to-play. مسئله این است که تعداد بسیار کمی از بازی های اعمال این خرید در بازی بدون هیچ گونه تاثیری در گیم پلی.

و مشکل این است که شما پرداخت مقدار زیادی از پول در یک بازی موبایل. آن را حتی عدم تعادل در گیم پلی ناشی از بالا. مشکل واقعی این است که توسعه دهندگان در حال حاضر بازی به طور خاص مناسب برای این مدل کسب و کار. بی شماری وجود دارد paywalls و چیزهایی مانند داستان یا گیم پلی مهم کمتر و کمتر. واقعیت این است که ما گیر با هزاران نفر از lookalike بازی موبایل که بازی همان و گاهی حتی در همان نگاه.

4. بیکار معمای – زمانی که به شما پرداخت نمی بازی

برای من تعجب بزرگ به اصطلاح بیکار بازی ها را در یک افزایش در سال های اخیر است. فرض این است که شما آنقدر شلوغ است که شما لازم نیست که زمان را به بازی پس از این بازی نقش خود را بیشتر و یا کمتر است. البته یک یا دو بار در روز شما را مجبور به ورود به جمع آوری پاداش تماشای آن تبلیغات و شاید خرید چیزی.

نیاز به بازی های بیکار است یک نتیجه طبیعی از تعداد مطلق از بازی های تلفن همراه که در حال تف کردن به طور مداوم. شما در حال حاضر یک یا دو بازی نصب شده بر روی تلفن خود را. اما صبر کنید این یکی از آن نقش خود را, شما هنوز هم زمان برای آنهایی که دیگر. و قبل از اینکه شما می دانید آن وجود دارد یک دوجین بازی بر روی تلفن خود را و شما به سختی انجام هر “بازی” در همه.

5. بی نهایت, بازی موبایل, چرخه تا زمانی که آن را به طور ناگهانی به پایان می رسد

در نهایت تمام مسائل ذکر شده در بالا به هنگام تولد به یکی دیگر از “کنجکاوی”. در نگاه اول بسیاری از این بازی های تلفن همراه به نظر می رسد حماسه و هرگز پایان دادن به. بی شماری وجود دارد به روز رسانی جدید قهرمانان رویدادهای جدید. که همه خوب است اما اگر در هر نقطه ای از کاربران و/یا درآمد گفت: بازی سقوط در زیر یک آستانه خاص این بازی فقط کشته می شود. واقعی چرخه عمر از این بازی بسیار غیر قابل پیش بینی. و آن را خسته کننده واقعا حتی اگر ما را ترک همه مسائل دیگر را کنار بگذارند. شما وقت خود را صرف و احتمالا پول خود را سرمایه گذاری در این بازی و یک روز آن را به همه از بین رفته اند. هیچ چیز در مورد آن انجام دهد اما به مرور برای در خط بعدی. یک دور باطل.

و به احتمال زیاد وجود دارد بسیاری از دیگر جنبه های مدرن, بازی های موبایل است که مشکوک به حداقل می گویند. به اشتراک گذاری هر یک از کسانی که در نظرات زیر. شما چه بدترین بازی های موبایل را تجربه کنید ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im