• به “کروناویروس موج دوم” بود چنین تمرکز برای مدت طولانی, اما ما را فراموش کرده یک کمی جزئیات: ما هرگز مسطح منحنی از موج اول و در حال حاضر COVID-19 عفونت در حال بالا رفتن سرسام آور در سراسر کشور است.
  • این درست است که بیمارستان ها در برخی از مناطق بهتر خواهد بود آماده این زمان در اطراف, اما coronavirus موارد در حال حاضر در حال بالا رفتن بیش از حد به سرعت به شامل در بسیاری از ایالات مانند کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس و دیگران.
  • همه ما می دانیم که این جریان است و اگر شما هوشمند, متاسفانه, و اگر شما هوشمند شما به سهام تا در برخی از ملزومات در حال حاضر — بهترین-فروش coronavirus ماسک صورت قوی و ضد عفونی کننده دست — بنابراین شما نه چپ تکاپوی زمانی که موجودی کمبود ناچار دوباره ضربه.

Coronavirus مستندات آغاز شد و در ماه مارس در ایالات متحده وجود دارد به سادگی هیچ راه ما می تواند همچنان به نگه داشتن مردم cooped در خانه و دیگر هیچ. باید کنیم ؟ احتمالا اما این یک مسئله. اقتصاد بازگشایی در سراسر کشور و بسیاری از مردم خارج وجود دارد به نحوی هنوز بدست پیام است که آنها نیاز به پوشیدن ماسک و عمل اجتماعی فاصله. به عنوان یک نتیجه, آنها هنوز هم نمی شود به اندازه کافی امن زمانی که آنها بیرون رفتن و در حال حاضر جدید کروناویروس موارد در حال بالا رفتن سرسام آور در سراسر کشور است. فوق العاده ما در حال حاضر حتی بدتر از ما در ماه آوریل است.

مردم هوشمند به احتمال زیاد حتی نمی نیاز به خواندن CDC توصیه می دانم که آنها نیاز به پوشیدن ماسک صورت زمانی که آنها بیرون بروید. آنها همچنین می دانند که آنها نیاز به استفاده از ضد عفونی کننده دست مانند Purell هر زمان که آنها را لمس یک سطح یا شیء است. آنها می دانند که آنها نیاز به پاکسازی همه چیز در خانه و دفاتر خود را با مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب تمام وقت (Purell دستمال مرطوب هستند در سهام در حال حاضر در آمازون در افزایش قیمت اگر شما در حال اجرا پایین و نیاز مبرم). نه هر کس است که به عنوان هوشمند و یا به عنوان احتیاط هر چند که احتمال وجود خواهد داشت کمبود عرضه در هفته های آینده و ماه به عنوان مورد تعداد همچنان افزایش یابد.

آیا شما می خواهید برای مقابله با یکی دیگر از عجله در essentials البته شما لازم نیست. همین دلیل است که شما قطعا باید به سهام تا در حال حاضر و در اینجا شما می توانید پنج کلید چیزهایی که شما می تواند عاقلانه برای بار کردن ،

ماسک صورت

Jointown 3-لایه ماسک های صورت هستند که تا بحال بهترین-فروش ماسک در آمازون و آنها انجام یک کار بزرگ برای حفاظت از شما هنگامی که در ترکیب با سخت اجتماعی فاصله و بهداشت خوب. به علاوه آنها تنها هزینه 50¢ در هر ماسک با تشکر از کوپن بنابراین شما قطعا باید به سهام تا.

برای بالاتر فعالیت های در معرض خطر مانند مصرف حمل و نقل عمومی, پرواز و یا مراجعه به مطب موثر تر KN95 ماسک صورت خوب هستند ، MagiCare KN95 ماسک صورت بسیار محبوب با خوانندگان ما هستند و در انبار در حال حاضر در پایین ترین قیمت ما تا کنون دیده ام. سر را به eBay و شما به راحتی پرداخت $10 یا 12 دلار در هر کدام برای KN95 ماسک!

اگر شما می خواهید بهترین ها را از بهترین ها شده اند وجود دارد برخی از فرصت نادر به تازگی برای بار کردن بر روی چیزهایی مانند 3M KN95 ماسک 3M ماسک با NIOSH-تایید فیلتر ذرات و Honeywell ماسک های صورت که به طور معمول این سایت متعلق به بیمارستان ها و سازمان های دولتی تنها. توجه داشته باشید که این به احتمال زیاد خواهد شد به فروش می رسد در زمانی که شما به آنها را دریافت کنید, اما نشانه آن صفحات و چک پشت اغلب به این دلیل که آنها به نظر می رسد پشت در سهام از زمان به زمان.

در نهایت, شما همچنین ممکن است قادر به دریافت 3M N100 ماسک صورت و هوی شما KN95 ماسک صورت اگر شما عجله بسر می رسانید.

ضد عفونی کننده دست

خبر بزرگ در اینجا این است که Purell ضد عفونی کننده دست است که در نهایت در سهام در آمازون وجود دارد و در نهایت گزینه های که در دسترس هستند برای همه نه فقط بیمارستان. برخی از قیمت های متورم (مانند Purell مطابق با اصول بهداشتی دستمال مرطوب که شما فقط باید سفارش اگر شما یک نیاز بسیار فوری) اما قیمت که در واقع کمی پایین آمده و کاملا معقول اگر شما خرید Purell بطری به صورت فله.

MedEx, ژل ضد عفونی کننده دست با همان فرمول به عنوان Purell شده است بسیار محبوب در میان خوانندگان ما و آن را در حال حاضر در نهایت در انبار. این یک ژل تسکین دهنده با مرطوب کننده از جمله ویتامین E و آن را بیش از به اندازه کافی قوی برای کشتن coronavirus.

اگر شما به دنبال برای یکی دیگر از گزینه های خوب با حتی بیشتر coronavirus-قتل با الکل در فرمول آن را به جلو علم مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست اسپری شده است بهترین فروشنده برای مدتی در حال حاضر. 6-بسته 8-هر اونس بطری در حال حاضر به عقب و آن را تا 80% الکل پس از آن قوی ترین ضد عفونی کننده دست شما می توانید در حال حاضر.

در نهایت مردم در جستجوی یک گزینه خوب از یک نام تجاری برتر را پیدا خواهد کرد Suave اسپری ضد عفونی کننده دست در سهام در آمازون است.

کاغذ توالت

به یاد داشته باشید که چگونه از آن دشوار بود برای پیدا کردن کاغذ توالت یک ماه پیش ؟ آن را هنوز هم که سخت برای پیدا کردن در برخی از مناطق و آن را حتی بدتر زمانی که عفونت کروناویروس نرخ شروع به بالا رفتن دوباره. آیا به نفع خودتان: بازدید آمازون کاغذ توالت صفحه و سهام — Charmin, Cottonelle و دوخته شمال همه در سهام امروز اگر شما عجله بسر می رسانید!

حوله کاغذی

اجرا بر روی کاغذ حوله به هیچ وجه نزدیک به عنوان بد اجرا بر روی کاغذ توالت اما مارک های خوب هنوز هم دشوار است برای پیدا کردن در برخی از مناطق. حوله کاغذی هرگز منقضی خواهد شد و شما همیشه به آنها نیاز دارید بنابراین شما نیز ممکن است سهام تا بر روی کاغذ حوله مناسب و معقول در حالی که برخی از گزینه های در دسترس هستند هنوز.

دستکش, دستکش

تاریخ و زمان آخرین اما مطمئنا نه کم فراموش نکنید که چقدر دشوار بود برای پیدا کردن دستکش بین ماه های مارس و آوریل. در واقع برخی از اندازه هنوز هم سخت به آمده است. منظور یک دسته از دستکش دستکش در حال حاضر بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد آن شد.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de