5 عالی جدید آی فون ویژگی پنهان در iOS 14

  • اپل برای اولین بار در iOS 14 بتا بسته بندی شده است پر از ویژگی های جدید آی فون — در واقع وجود دارد صدها نفر از اضافات تحت پوشش در iOS 14 بخش از اپل سایت.
  • در حالی که iOS 14 است که در واقع یک ارتقا وجود دارد چند ویژگی مانند ویدجت و جدید اپل جمع و جور UI که در حال گرفتن بیشتر از این توجه در حال حاضر.
  • در اینجا ما پوشش 5 کمتر شناخته شده ویژگی های جدید آی فون که پنهان در iOS 14.

جدید اپل در iOS 14 و iPadOS 14 نرم افزار بسته بندی شده است پر از ویژگی های جدید است. این شرکت تحت پوشش تمام آنهایی که بزرگ هنگامی که آن را پرده برداری از نسل بعدی سیستم عامل تلفن همراه در ماه گذشته طی مجازی WWDC سال 2020 سخنرانی, اما این تنها نوک کوه یخ است. معنای واقعی کلمه وجود دارد صدها نفر از ویژگی های جدید و به روز رسانی به در iOS 14 را ساعت به خواندن در مورد همه آنها را. بیشتر چه, اپل همیشه دارای چند ویژه ویژگی های جدید پشت تا سپتامبر به منظور حفظ از دادن دور هر جزئیات جدید مربوط به آن را در نسل بعدی آیفون, صف, که در این مورد آیفون آینده 12 سری.

iOS 14 ساله به آبشش با ویژگی های جدید بسیار اما چند انتخاب marquee امکانات قطعا به سرقت رفته و کانون توجه است. صفحه اصلی ویجت روی صفحه نمایش پشتیبانی زیاد است صحبت در مورد جزئیات جدید, و جدید اپل جمع و جور ویژگی های رابط کاربر است که نگه داشتن چیزهایی مانند اطلاعیه تماس بگیرید و سیری از راه نیز تولید مقدار زیادی از وزوز. و فراموش نکنیم که تمام پیام های جدید امکانات, نقشه, قابلیت, برنامه, کتابخانه, ترجمه, برنامه, و بیشتر. اما وجود دارد یک کل خیلی بیشتر به iOS 14 از قابلیت هایی که وزوز در حال حاضر. در واقع برخی از جالبترین و مفید ترین ویژگی های جدید در حال پنهان کردن فقط از دید در iOS 14. در اینجا ما اجرا را از طریق 5 در خصوص ویژگی های شسته و رفته است که نمی توان بلافاصله آشکار هنگامی که شما برای اولین بار آتش iOS 14 بر روی آی فون خود را.

اضافه کردن نوشتن شرح تصاویر و به عکس

این است که بسیار جذاب از ویژگی های جدید است که بسیاری از مردم شده اند در انتظار. در عکس های برنامه ضربه بزنید بر روی هر تصویر و سپس اسلاید بر روی صفحه نمایش. شما قادر خواهید بود به اضافه کردن یک عنوان است که می تواند به شما کمک کند به یاد داشته باشید اطلاعات شما قطعا در غیر این صورت باید فراموش شده است.


Emoji جستجو

آیا شما خودتان را با استفاده مجدد از همان تعداد انگشت شماری از emojis و بیش از ؟ آیا شما خسته از نسل وای و tweens تمسخر شما برای آن ؟ خبر خوب: شما لازم نیست که شرمنده شوم. به سرعت پیدا کردن هر یک از emoji شما ممکن است به دنبال با شکلک های جدید قابلیت جستجو در iOS 14. هر زمان که شما برای باز کردن صفحه کلید از emoji در هر برنامه شما را ببینید, جدید, جستجو, جعبه, بالاتر از emojis.


بازگشت حرکات ضربه

این ممکن است مورد علاقه من, ویژگی های جدید در iOS 14 و آن را به خاک سپرده عمیق در تنظیمات نرم افزار به طوری که اکثر مردم خواهد شد به احتمال زیاد هرگز حتی آن را پیدا کنید. در تنظیمات بروید دسترسی را لمس کنید > > بازگشت به ضربه بزنید و شما می توانید پیکربندی iOS 14 به انجام یک عمل زمانی که شما ضربه بزنید دو یا سه بار به سرعت در پشت آی فون خود را. شما می توانید نگه داشتن آن ساده مانند ما در بالا و یا شما می توانید با استفاده از سفارشی دسترسی به کلید های میانبر اگر شما می خواهید برای دریافت فانتزی.


نگه داشتن برنامه های خود را و خانه های صفحه نمایش

جدید اپل “نرم افزار کتابخانه” معادل کشو برنامه در اندروید و نرم افزار و شبکه در هر گوشی های هوشمند سیستم عامل آمد که قبل از آندروید. در یک کلام آن را به یک مخزن برای تمام برنامه های خود را بنابراین شما می توانید declutter صفحه نمایش خود را و ذخیره آن فضا تنها برای برنامه های که استفاده می شود به طور منظم. برای نگه داشتن نرم افزار جدید شما نصب کردن صفحه نمایش خود را به طور پیش فرض, رفتن به تنظیمات > صفحه نمایش و بررسی “Appl کتابخانه تنها” گزینه است.


دیدن دوربین ترافیک هشدار در نقشه

یکی از بزرگترین چیزهایی که در مورد Waze این واقعیت است که آن را به شما هشدار به چیزهایی مانند پلیس در منطقه و دوربین های ترافیک که ضربه محکم و ناگهانی عکس خود را اگر شما به سرعت و یا تلاش برای گرفتن نور به عنوان آن را تبدیل به رنگ زرد است. اما وقتی که می آید به واقعی ناوبری ویژگی های Waze خیلی بزرگ نیست. همانطور که از iOS 14 وجود دارد در حال حاضر ترافیک دوربین هشدارهای که به نظر می رسد در نقشه های اپل UI به عنوان شما می توانید در تصویر بالا که به اشتراک گذاشته شده بود به تازگی توسط یک کاربر Reddit.


ژاک اپستاین کرده و در اطراف فناوری اطلاعات و ارتباطات برای بیش از یک دهه برای اولین بار در بازاریابی و توسعه کسب و کار با دو خصوصی telcos پس از آن به عنوان یک نویسنده و سردبیر پوشش اخبار کسب و کار مصرف کننده الکترونیک و مخابرات. ژاک کار شده است به نقل از بی شماری برترين اخبار نشریات. او همچنین به تازگی نام یکی از بالا 10 “قدرت تلفن همراه اثرگذارندهها” توسط مجله فوربس به عنوان یکی از, Inc. مجله top-30 اینترنت از چیزهایی که ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im