5 آمازون معاملات در آشپزخانه اسباب بازی است که شما نمی خواهید به دست

رمان بیماری همه گیر کوروناویروس به معنی مردم صرف زمان بیشتر و بیشتر پخت و پز این روزها حتی به عنوان مستند محدو

توسط EMROOZTAFAHOM در 12 تیر 1399
  • رمان بیماری همه گیر کوروناویروس به معنی مردم صرف زمان بیشتر و بیشتر پخت و پز این روزها حتی به عنوان مستند محدودیت های در حال کاهش و اقتصادهای در حال بازگشایی.
  • در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای به روز رسانی این ابزار شما با استفاده از در و اطراف آشپزخانه و آمازون در حال اجرا است مقدار زیادی از معاملات بزرگ در حال حاضر در ابزارهای آشپزخانه و وسایل آشپزی.
  • ما در بر داشت پنج معاملات بزرگ در خاص است که شما قطعا باید بررسی کنید قبل از آنها از بین رفته اند.

من همیشه سعی کنید به طبخ تا آنجا که ممکن است به عنوان سفارش غذا برای بایگانی اطلاعات و یا بیرون رفتن برای غذا خوردن در رستوران ها. که به ویژه در حال حاضر البته پس از این رمان coronavirus همه گیر همچنان به تاخت و تاز ایالات متحده و بسیاری از نقاط جهان است. که گفت:, برنامه, تغییر بسیار اغلب پس از یک روز طولانی کار — شماره گیری یک تلفن و یا سفارش شام با یک برنامه بسیار ساده تر از پخت و پز ، با توجه به COVID-19 شعلهور شدن ما شاهد سراسر کشور در حال حاضر هر چند شما ممکن است بخواهید به فکر می کنم دو بار در مورد سفارش غذا زمانی که شما واقعا لازم نیست که.

مردم در سراسر کشور هنوز در lockdown mode یا نه محلی خود دولت مقرر آن است. نیازی به گفتن نیست خود quarantining تنها راه برای محافظت از خودتان. بسیاری از رستوران ها باید بازگشایی برای بایگانی اطلاعات و یا حتی تحویل, اما هر زمان که شما بیرون بروید و یا چیزی را به خانه خود را با این جدید در معرض خطر است. به همین دلیل و از آنجا که بسیاری از ما در حال تلاش برای صرفه جویی در پول به عنوان آنجا که ممکن است با بیش از 40 میلیون آمریکایی بیکار در حال حاضر مردم در حال پخت و پز بیشتر از همیشه.

اگر شما بوده ام به صرف تن از زمان در آشپزخانه شما, این روزها, شما احتمالا به دنبال برخی از انواع به چیزهایی ادویه تا. خوش شانس برای شما آمازون در حال اجرا است برخی از معاملات فوق العاده در حال حاضر در آشپزخانه محصولات است که شما در حال رفتن به عشق. بررسی پنج مورد علاقه آشپزخانه معاملات پایین.

MEATER+ 2 واحد بسته نرم افزاری

می خواهید بدانید که راز برای پخت و پز مناسب استیک و هر زمان فقط مانند یک آشپز حرفه ای? همه شما نیاز به دانستن یک کلمه است: متوسط.

Meater درست بی سیم هوشمند گوشت دماسنج بسیار عالی است. پاپ آنها را به هر نوع گوشت قرار داده و آن را در فر در یک ظرف و یا در کوره درست مثل شما به طور معمول. این Meater اتصال بی سیم به گوشی های هوشمند خود را و نظارت بر دمای داخلی در زمان واقعی است. وقتی که آن زمان برای حذف گوشت خود را از گرما تلفن خود را به شما اجازه می دانم. آن بسیار جذاب است و شما می توانید صرفه جویی در برخی از پول خرید 2-بسته در حال حاضر. شما همچنین می توانید یک MEATER به 69 دلار و یا یک MEATER+ برای $99 اگر شما نمی نیاز به دو.

فوری گلدان Duo 60

فوری گلدان Duo 7-در-1 اجاق گاز فشار الکتریکی است که تا بحال بهترین-فروش فوری دیگ از همه زمان برای چند دلیل. آن را شامل تمام اصلی حالت های پخت و پز و ایستگاه از پیش تنظیم شما ممکن است می خواهید آن را نیز بسیار مقرون به صرفه تر از برخی از مدل های که می تواند هزینه تا آنجا که $200 یا بیشتر. اواز یا موسیقی دو نفری 60 به فروش می رساند برای $100 است اما این کاهش به 79 دلار در حال حاضر در آمازون.

فوری گلدان هوا سرخ کن درب

آیا شما در حال حاضر خود را یک لحظه گلدان ؟ اگر آن را احتمالا 6-کوارت مدل زیرا آنها outsell هر اندازه دیگر توسط یک حاشیه بزرگ. انتخاب یک لباس جدید فوری گلدان هوا سرخ کن درب در آمازون در حالی که آن را نزدیک به 50 ٪ خاموش و شما فورا خواهید اضافه کنید برشته, پخت, پختن reheating, ترانسفورماتور و البته هوا سرخ کردن به خود را فوری گلدان.

NutriChef 12 قطعه نچسب آشپزخانه Cookware Set

اگر شما مانند من هستید شما رفته ام بیش از حد طولانی با استفاده از همان گلدان و تابه ها را در آشپزخانه خود را. شما شایستگی ارتقا به خصوص در حال حاضر که شما صرف زمان بیشتری را پخت و پز. این NutriChef 12 قطعه نچسب آشپزخانه وسایل آشپزی تنظیم یک گزینه محبوب در آمازون با 4.8 ستاره امتیاز. در حال حاضر شما می توانید مجموعه ای کامل برای تنها $121.16.

ویلتون دستور حق نچسب بیسکویت و یکجور دوربین عکاسی پان

فراموش نکنید که برای ایجاد یک دسر خوشمزه! 2-بسته های ویلتون دستور حق نچسب بیسکویت و یکجور دوربین عکاسی تابه را برای تنها $9.98 در حال حاضر در آمازون بزرگ آشپزخانه فروش آنها گذشته عملا برای همیشه لطفا برای. این قیمت حتی بهتر از گذشته زمان ما تحت پوشش این محبوب پان مجموعه را از دست ندهید.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن