49ers’ Super Bowl از دست دادن ممکن است را نجات مردم از coronavirus

  • سان فرانسیسکو 49ers از دست دادن به Kansas City Chiefs در طول این سال سوپر باول بازی برگشت در ماه فوریه تا به حال یک نتیجه ناخواسته که در واقع متصل به COVID-19 coronavirus.
  • سان فرانسیسکو بود فقط شروع به دیدن اولین coronavirus موارد آن و آن را در حال حاضر اعتقاد بر این است که یک قهرمانی رژه در شهر زیر یک 49ers پیروزی را به عنوان یک خدمت واقعی زمین پرورش برای ویروس و تبدیل به یک سوپر پخش رویداد.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

هیچ کس در ورزشگاه متوجه شدم در آن زمان, اما در حالی که از سان فرانسیسکو 49ers شد و در روند از دست دادن سوپر باول به Kansas City Chiefs در میامی در فوریه پزشکان در روند راه اندازی یک COVID-19 مرکز عملیات در دانشگاه کالیفرنیا-سان فرانسیسکو. که با توجه به یک گزارش جدید که اشاره می کند که برای اولین بار تایید کرد coronavirus موارد در حال شروع به نشان می دهد تا در منطقه خلیج در حالی که بقیه کشور متمرکز بود در این بازی بزرگ است. بنابراین آنچه که باید انجام دهید با سوپر باول ؟

اگر 49ers برنده شده بود این بازی وجود دارد که یک قهرمانی رژه در سان فرانسیسکو. که رژه می کشیده اند ده ها هزار نفر از مردم را گرفته اند فقط به عنوان شیوع کروناویروس بود آماده به منفجر شدن در اطراف ما. معلوم است که شکست احتمالا نجات زندگی های بی شماری.

در صورتی که برای تلفن های موبایل مانند کسی که فقط بتواند در یک زن فوتبال به شکل نی آن را در واقع پزشکان و محققان که شروع به این می گویند. برای مثال UCSF استاد پزشکی Niraj Sehgal:

قطعه ای در وال استریت ژورنال روز سه شنبه در تنظیم کردن این بحث که اشاره می کند که اگر چه کانزاس سیتی هم میزبان یک جشن قهرمانی نبود به مقیاس از آنچه که صورت گرفته است در سان فرانسیسکو. و نه کانزاس, شهرستان شده است به عنوان بسیاری از coronavirus کانون به عنوان سان فرانسیسکو.

“این ممکن است به پایین در پرونده به عنوان یک ورزش از دست دادن اما یکی که ممکن است نجات زندگی” UCSF گروه پزشکی رئیس Dr. Bob Wachter گفت: وال استریت ژورنال. “آن را نمی خواهد گرفته اند بسیار گسترش در اوایل فوریه برای چیزی که برای بدست راه از دست. که بوده ام به اندازه کافی به نور آتش.”

به گفته مقامات محلی سان فرانسیسکو یکی از اولین مکان هایی در آمریکا که در آن از فرد به فرد انتقال ویروس صورت گرفت و اولین موردی بود که در واقع گزارش شده در منطقه در پایان ماه ژانویه است. برای به دست آوردن یک حس چگونه چیزهای مختلف می تواند رفته اند وجود دارد بیش از 5000 تایید موارد coronavirus در منطقه خلیج به عنوان از آوریل 12. که در هر محلی NBC news, وابسته به آن فقط به شما نشان دهد که چگونه این ارقام می توانست نمایی بزرگتر اگر آن را به حال آغاز شده و با گسترش این ویروس اتفاق می افتد به عنوان یک نتیجه از یک رژه عظیم.

منبع تصویر: دیو Shopland/NFLUK/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر