3M ماسک صورت در آمازون که فقط برای بیمارستان ها در حال حاضر در دسترس برای همه

  • N95 ماسک 3M و حتی بهتر 3M N100 صورت ماسک آمازون تمام شده است محفوظ می باشد صرفا برای بیمارستان ها و سازمان های دولتی اما چند پرفروش N95 3M ماسک در حال حاضر در دسترس برای همه.
  • این امکان وجود دارد که این یک اشتباه در آمازون بخشی بنابراین این محصولات 3M به زودی ممکن است محدود شده است یک بار دیگر به مردم در خط مقدم مبارزه با رمان coronavirus.
  • داستان کوتاه مدت, شما قطعا باید به عجله اگر شما می خواهید برای دریافت این N95 3M ماسک صورت برای خود و خانواده خود و نیز وجود دارد مقدار زیادی از NIOSH-تایید P95 و P100 فیلتر ذرات موجود در انبار و همچنین.

CDC کاملا روشن است در این ویژه coronavirus بخش در وب سایت خود را: “پوشش دهان و بینی خود را با یک پارچه با پوشش زمانی که در اطراف دیگران است.” با پوشیدن ماسک صورت همراه با سخت اجتماعی فاصله و بهداشت خوب که بدان معنی است که با استفاده از قوی ضد عفونی کننده دست در همه زمان ها (شما می توانید واقعی بطری Purell در حال حاضر اگر شما عجله بسر می رسانید!), تنها راه برای محافظت از خودتان و خانواده خود را از رمان coronavirus. تعداد COVID-19 موارد بالا رفتن در مراتب متحده از آن را حذف و اکثر پزشکان معتقدند که ما باید برای حفظ پوشیدن ماسک صورت خارج از خانه ما برای حداقل یک سال.

بسیاری از زمان, شما می توانید دور با پوشیدن صورت ساده پوشش مانند آمازون پرفروش 3-لایه ماسک صورت. به عنوان طولانی به عنوان شما آنها را می پوشند هر زمان که شما در خارج از خانه خود را و شما همچنین تمرین های اجتماعی فاصله این ماسک را به انجام یک کار خوب برای حفاظت از شما و کسانی که در اطراف شما. آنها نیز اتفاق می افتد به در فروش در حال حاضر برای تنها 50¢ هر تشکر به 5 $کوپن شما می توانید کلیپ در آمازون صفحه بنابراین شما واقعا هیچ عذر و بهانه.

در علاوه بر این به کسانی که ماسک به صورت روزمره استفاده کنید اما آن را نیز خوب به برخی از ماسک های صورت که ارائه حفاظت بهتر در دست است. برای بالاتر موقعیت خطر مانند مصرف حمل و نقل عمومی و یا مراجعه به مطب دکتر, با این حال, آن را خوب به حفاظت اضافه شده. یک گزینه درست شد به لطف دسترس به یک اشتباه است که کسی ساخته شده در آمازون — Honeywell ماسک های صورت که تنها قرار بود برای بیمارستان ها در حال حاضر در دسترس برای هر کسی که به سفارش! این را از فروش سریع در تنها $1.32 هر ماسک بنابراین عجله و شتاب آنها را در حالی که شما می توانید.

MagiCare KN95 ماسک های صورت هستند یکی دیگر از گزینه های محبوب در آمازون و آنها را برای مدتی. آنها در فروش برای $3.50 هر در حال حاضر است که در یک قیمت بسیار خوب است. قطعا گرفتن چند بسته به در دست نگه دارید قبل از آنها از فروش. اما شما همچنین باید یک فرصت نادر برای به دست آوردن حتی بهتر ماسک اگر شما عجله بسر می رسانید.

درست است که آمازون دارای 3M ماسک نیم صورت ماسک در دسترس در حال حاضر در سایت خود برای هر کسی و هر کس به سفارش. چه چیزی بیشتر آنها در شروع فقط $34 هر, بنابراین شما نمی خواهد پرداخت فوقالعاده gouged قیمت مانند شما را در eBay و جاهای دیگر.

3M سری 6000 ماسک صورت در میان بهترین در کسب و کار. آنها ساخته شده از مواد با کیفیت بالا است که غیر قابل نفوذ به میکروب ها و ویروس ها و آنها با استفاده از فیلتر قابل تعویض هستند که امتیاز یا N95 یا P95 که بدان معنی است که آنها فیلتر حداقل 95 درصد از ریز ذرات هوابرد مانند aerosolized coronavirus یا آنها دارای P100 که بدان معنی است که آنها فیلتر حداقل 99.7% ذرات معلق از جمله ذرات در روغن است. حتی اگر این ماسک ها به طور معمول در دسترس در آمازون تنها به بیمارستان ها و سازمان های دولتی آنها نه از نوع یکبار مصرف N95 ماسک که کارگران بیمارستان استفاده کنید. این بدان معناست که شما در حال گرفتن موجودی به دور از بهداشت و درمان کارگران و بنابراین شما نباید احساس بد در مورد خرید این.

متوسط 3M 6200 ماسک ماسک صورت و بزرگ 3M 6300 ماسک صورت ماسک هستند و هر دو در انبار در حال حاضر در آمازون و آماده به کشتی است. شما همچنین می توانید پیدا کردن مقدار زیادی از گزینه های زیادی برای NIOSH-تایید P95 و P100 فیلتر ذرات برای رفتن با آنها.

همانطور که برای فیلتر ما رو سه NIOSH-تایید گزینه برای شما که همه آماده به کشتی خواهد رسید و در خانه خود در عرض یک یا دو هفته. یکی از اولین ساخته شده توسط 3M خود هستند و تن از گزینه های دیگر حق در اینجا در آمازون است.

در نهایت اگر شما می خواهید بهترین ماسک صورت شما احتمالا می توانید خرید وجود دارد یک فرصت نادر در آمازون در حال حاضر به توسط 3M N100 ماسک های صورت هستند که حتی بهتر از N95 ماسک صورت (99.7% موثر در مقابل 95%). آنها گران است اما آنها در انبار در حال حاضر و آنها در واقع بسیار ارزان تر از آنها در حال حاضر در eBay.

رمان coronavirus نیست رفتن در هر نقطه در هر زمان به زودی. اکثر پزشکان می گویند ما باید به خاطر پوشیدن ماسک صورت خارج از خانه ما برای حداقل یک سال. ماسک صورت نباید مورد استفاده مجدد قرار بیش از چند بار در اکثر بنابراین ما در حال رفتن به نیاز به مقدار زیادی از آنها را در این ماه آمده است. فقط یک نگاهی به این خبر و شما خواهید دید که coronavirus موارد در حال حاضر در حال بالا رفتن دوباره در سراسر کشور است. ما تنها به سختی فقط شروع به بازگشایی اقتصاد در بسیاری از کشورهای در سراسر آمریکا پس از ماسک صورت خواهد بود یک نیاز مداوم برای آینده قابل پیش بینی. قطعا انتخاب کنید تا کمی از این ماسک و فیلتر به اندازه کافی به شما در حالی که برای.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>