16 دوستان تست مثبت برای coronavirus پس از رفتن به یک نوار در فلوریدا

  • تعداد coronavirus موارد همچنان به افزایش در ایالات متحده آمریکا به عنوان کشورهای استراحت محدودیت و بازگشایی اقتصاد خود را.
  • فلوریدا مجموعه جدید COVID-19 پرونده در چند روز بیش از گذشته اوج از ممکن است.
  • 16 دوستان که رفت به بازگشایی نوار تمام شد آلوده به دیگر کاربران که بازدید شد در همان زمان.

رمان coronavirus عفونت نمی خواهد فقط ناپدید می شوند هنگامی که منحنی شده است پهن ارائه است که تا کنون اتفاق می افتد. چین و نیوزیلند بهترین نمونه های آن است. سابق در حال حاضر در برخورد با شیوع شدید در پکن که بیرون آمد از جایی که نیوزیلند به تازگی اعلام کرد که آن را تا به حال هیچ COVID-19 موارد اما دو جدید-واردات از اروپا فقط وارد شده است. مناطق دیگر که دوباره باز شده اند به تازگی شاهد افزایش موارد جدید و فلوریدا یکی از نمونه های چنین.

دولت مجموعه ای از دو پرونده در یک ماده از روز ثبت نام 2,581 موارد در روز جمعه و پس از آن 2,783 موارد در روز سه شنبه. قبلی بالا بود 1,601 در اواسط ماه مه. مردم ممکن است آرامش بخش و زودتر از آنها باید فرار برخی از حمایت های است که می تواند آنها را امن نگه دارید از جمله اجتماعی فاصله و ماسک صورت. که توضیح می دهد که چرا یک گروه از 16 دوستانی که بیرون رفت و به تازگی بازگشایی نوار همه آلوده کردم. اجتماعی فاصله در یک بسته تنظیم مانند یک نوار بسیار سخت تر است و با پوشیدن یک ماسک نیست حس بسیار را در حالی که داونینگ نوشیدنی.

“ما می خواهیم به منظور بالا بردن آگاهی و پیش از آن” کت لیتون یکی از 16 گفت: سی ان ان Chris Cuomo. “ما می خواهیم به مردم بگویید که آن را واقعا نمی آماده برای آنچه که ما فکر آن را آماده برای آن را بیش از حد به زودی.”

“ایستاده وجود دارد در مقابل کسانی که مردم ما می دانستیم که ما هل دادن آن را,” او اضافه شده است.

این گروه در جشن تولد یک دوست در نوار شلوغ که در آن هیچ کس با پوشیدن ماسک. این ویروس بود “خارج از دید, خارج از ذهن” اریکا واضح گفت. آنها شنیده ام از شهردار و فرماندار که همه چیز خوب بود و آنها نمی دانستند که هر کسی که تا به حال ویروس. بعد از چند روز همه آنها مریض شدم. “دریافت پیام های متنی که دوستان من بودند فقط رونق, مثبت, رونق, مثبت, رونق, مثبت, بازگشت به, بازگشت به عقب آن را قریب به اتفاق” دارا عرق گفت.

خوشبختانه هیچ کدام از آنها تجربه جدی علائم و تنها تعداد کمی از آنها را رو کرد-مانند تظاهرات COVID-19. سه نفر از دوستان گفت: آنها اعتماد به نفس آنها آلوده شدند در نوار گفته آنها بوده است messaged توسط غریبه که هم بیمار پس از مراجعه به همان استقرار.

فرماندار فلوریدا ران DeSantis گفت: او قصد ندارد از بسته شدن دولت دوباره با وجود تعداد بی سابقه ای از موارد. “نه ما نه سرعت پایین شما می دانید ما در حال رفتن به رفتن به جلو” او گفت:. “ما قصد داریم به ادامه حفاظت از آسیب پذیرترین. شما می دانید ما در حال رفتن به اصرار ادامه به توصیه ما به ویژه به سالمندان جمعیت اجتماعی را حفظ فاصله و جلوگیری از جمعیت.”

فلوریدا بیش از 80,000 تایید عفونت تا کنون و حدود 3000 نفر کشته شده اند.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>