11 تا از بهترین بازی MMO برای iOS و آندروید (2020)

MMO بازی برای دستگاه های تلفن همراه تبدیل شده اند به طور فزاینده ای جذاب در طول چند سال گذشته. یک دلیل بزرگ برای این محبوبیت سنبله واقعیت این است که امروزه توسعه دهندگان می توانند ایجاد بسیار بزرگتر و همهجانبه پروژه ها با توجه به سخت افزار پیشرفته در حال حاضر در گوشی های مدرن و قرص است.

هنوز مطمئن شوید که چه “MMO” بازی ها هستند ؟ اجازه دهید ما توضیح دهد. MMO مخفف “انبوه چند نفره آنلاین” به این معنی است که این عناوین همیشه شما را در یک محیط که در آن شما را مجبور به تعامل با بسیاری از بازیکنان دیگر. شما می توانید جمع آوری در احزاب و اصناف رفتن raid یک سیاه چال quests کامل ذبح کارفرمایان و یا در صورت خاموش در برابر بازیکنان دیگر در شکوه مبارزه با PvP.

برای تلفن های موبایل خوب است ؟ اگر بله احساس رایگان برای چک کردن توصیه های ما در زیر. این لیست شامل برخی از بهترین بازی های MMO در حال حاضر در دسترس برای iOS و آندروید و ما مطمئن هستیم که شما پیدا کردن چیزی است که شما می خواهم.

رنجرز از فراموشی

قیمت: رایگان (با IAP)

طرفداران شکارچی هیولا سری خواهد بود خوشحال می دانیم که یک جامد جایگزین برای تلفن همراه وجود دارد و نام آن رنجرز از فراموشی. با دیگر بازیکنان تیم را انتخاب کنید و یا به صورت صدها نفر از جانوران و هیولا وجود دارد به تنهایی در این حماسه MMO RPG. ویژگی های بازی مبارزه با زمان واقعی و یک جهان پر از گنجینه ها و فعالیت ها و همچنین بیش از 10 حالت بازی منحصر به فرد.

استاد منحصر به فرد 6 نوع سلاح: Greatsword نیزه اغراق گویی Twin Blades کارکنان و زره پوش دستکش. شکار كشتن و غارت هیولا به جعل تجهیزات قوی تر و سخت تر و سخت تر دشمنان.

بد اراضی

قیمت: رایگان (با IAP)

بد اراضی فانتزی MMO RPG با محیط است که از نزدیک شبیه آن دیده می شود در کتیبه ها بزرگتر بازی مانند Oblivion و Skyrim. گذشته از لذت بخش تصاویر و موسیقی و انواع قرون وسطی با مضمون نقشه های بازیکن می تواند لذت بردن از یک حالت تعاونی و مبارزه با PVP حالت.

پس از شما انتخاب کنید که چه نوع از یک قهرمان شما می خواهید به – یک جنگجو عفریته یا assasin شما بلافاصله شروع به بازی بدون نیاز به نشستن طریق lenghty آموزش به عنوان کنترل استاندارد هستند و شهودی است. کشف جادویی محیط و dungion مانند جنگل که در آن هیولا در خفا انجام دادن در جهت جمع آوری غارت و ارتقاء.

جهان از پادشاهان

قیمت: رایگان (با IAP)

وجود دارد ممکن است جهان وارکرفت برای موبایل, اما جهان از پادشاهان است یک جایگزین فوق العاده. به لطف عظیم جهان باز شامل حماسه زندان ها و پشتیبانی از 25 بازیکن به مبارزه با هم در برابر انواع دشمنان قدرتمند است, این یک بازی بسیار اعتیاد آور MMO RPG.

ویژگی های بازی کامل عناصر RPG و لذت بخش گرافیک بصری تلفن همراه پسند کنترل و طیف گسترده ای از نژادها و طبقات و حتی حیوانات خانگی.

Ragnarok M: عشق ابدی

قیمت: رایگان (با IAP)

Ragnarok M است به شدت تلطیف انیمیشن MMO RPG بر اساس 2002 راگناروک آنلاین بازی. این ویژگی مقدار زیادی از طبقات را انتخاب کنید و گرد و گیم پلی RPG است که هم نسبتا دوستانه برای بازیکنان جدید است. طرفداران RPG کلاسیک بازی خواهد بود به خصوص با چگونه Ragnarok M به نظر می رسد و بازی می کند.

اصل و نسب 2: Revolution

قیمت: رایگان (با IAP)

اصل و نسب 2: انقلاب تعریف مناسب موبایل بازی موبایل. بر اساس PC MMO اصل و نسب 2 مقیاس این عنوان واقعا باعث می شود آن ایستادگی کردن. باز جهان مبارزه اجازه می دهد تا 200 بازیکن را به مبارزه در زمان واقعی بر روی صفحه نمایش در حالی که وجود دارد نیز 20vs20 و 50vs50 بازی رقابتی حالت است.

بازیکنان همچنین می توانید جمع آوری در احزاب بزرگ برای حمله به کارفرمایان در حالی که کاوش جهان بزرگ. اگر شما در حال بازی با دوستان خود و یا پیدا کردن هر کسی که دوست دارید آنلاین, شما می توانید ایجاد قبیله و اصناف به منظور دسته بندی و یورش آسان تر است.

شما می توانید انتخاب کنید از چندین کلاس های شخصیت های مختلف و نژادها مانند انسان و جن ها و کوتوله. این بازی نیز طراحی شده توسط Unreal Engine 4, بنابراین اگر شما را دوست دارم بسیار, تصاویری, شما نا امید نمی شود.

AdventureQuest 3D

اگر شما به دنبال یک بازی MMORPG است که شما می توانید لذت بردن از با تمام دوستان خود را پس از آن قطعا به AdventureQuest 3D امتحان کنید. این بازی ارائه می دهد پشتیبانی کراس پلت فرم, بین, آندروید, در iOS و PC به این معنی که شما می توانید تیم با افراد در گوشی های تلفن و قرص و کامپیوتر در حالی که شما در حال بازی است.

Funnily enough, AdventureQuest 3D در واقع شروع کردن به عنوان یک 2D وب سایت فلش این بازی جدید را در کلاسیک عنوان reimagines آن را در 3D. گرافیک ما را به یاد یک بیت از جهان وارکرفت اما با یک کارتونی شیب. به عنوان ویژگی های همه چیز شما انتظار می رود برای پیدا کردن مناسب MMO – از quests, حملات, اجتماعی, ویژگی های جنگ PvP ،

مدرسه قدیمی موبایل

قیمت: رایگان (با پرداخت گزینه های اشتراک)
دانلود: اندروید | iOS

این نمی تواند مناسب MMO بازی انتخاب ما بدون ذکر RuneScape. این مدرسه قدیمی نسخه از این همه وقت کلاسیک تنها به تازگی منتشر شده است بر روی آندروید و iOS سیستم. چه حتی بهتر است این واقعیت است که شما می توانید بازی کراس پلت فرم. این که آیا شما بازی در تلفن همراه و یا دسکتاپ شما خواهید بود بازی را در همان حساب کاربری در همان دنیای بازی.

به عنوان روند با تلفن همراه ترین عناوین موبایل رایگان-به-بازی, اما, نیز وجود دارد یک طرح اشتراک که شبکه شما بزرگتر نقشه جهان, هشت مهارت های اضافی بیشتر بده و دیگر زنگ ها و سوت در دسترس نیست در ردیف.

Order & Chaos 2

قیمت: رایگان (با IAP)

Gameloft Order & Chaos سری به برخی از محبوب ترین بازی های MMO بر روی هر دو سیستم عامل تلفن همراه و برای یک دلیل خوب. این بازی برای اولین بار به عنوان یک مثال از اینکه چگونه به تلفن همراه MMOs پس از انتشار آن و جانشین آن موفق به گرفتن همه چیز اول خوب بود و ساخت در بالای آن است.

این بازی ویژگی های بسیار بزرگ و همهجانبه جهان در علاوه بر این به زیبایی طراحی گرافیک, 5 نژادها و 5 کلاس مختلف به از را انتخاب کنید و تمام ملزومات برای MMO فانتزی تجربه کنید. اگر شما در حال رفتن به بازی یک MMO بر روی گوشی های هوشمند خود Order & Chaos 2 است که قطعا با توجه به ارزش.

Dungeon Hunter 5

قیمت: رایگان (با IAP)

مأموریت زندان با هانتر حق رای دادن است که بسیار محبوب در بازی های موبایل جهان است. اما در مورد شما شنیده ام از آن اجازه دهید ما به شما معرفی به یکی از محبوب ترین هک ‘ n ‘ از اسلش نفر عنوان تا کنون ضربه گوشی های هوشمند است.

به سیاه چال انداختن شکارچی 5 است نه یک بازی MMO در معنای کلاسیک کلمه است. به جای آن متکی بر co-op و چند نفره ناهمزمان شبیه به تلفن همراه دیگر عناوین مانند Clash of Clans. در طول singleplayer campaign شما به دست آوردن دارایی های مختلف به محل در سیاه چال خود را برای دیگر بازیکنان برای حمله به. خود را به سیاه چال انداختن همچنین شامل یک AI-کنترل نسخه از شخصیت خود را, بنابراین اگر شما در حال توسعه پایگاه خود را و شخصیت به خوبی به اندازه کافی, شما فقط ممکن است دفع کردن بازیکنان دیگر و محافظت از طلا خود را.

دیگر از آن, به سیاه چال انداختن گرسنگی 5 نقش زیادی مانند یک کلاسیک هک ‘ n ‘ از اسلش نفر با جلا گرافیک و گیم پلی سرگرم کننده مکانیک.

Toram آنلاین

قیمت: رایگان (با IAP)

اگر شما به انیمیشن Toram آنلاین قطعا نا امید نیست. مختلف سبک هنری است که به دور از تنها چیزی است که مجموعه این بازی به غیر از معمولی تلفن همراه MMO. اول ما باید به می گویند که Toram آنلاین ارائه می دهد باور نکردنی یک کوه از گزینه های سفارشی سازی پس اگر شما نوع از کسی که دوست دارد به یک شخصیت منحصر به فرد شما قطعا درک تمام لوازم آرایشی و بهداشتی چیزهای کهنه را به این عنوان است.

انعطاف پذیری Toram آنلاین می کند پایان ندارد وجود دارد – این بازی ویژگی های یک سیستم بی طبقه که در آن شما می توانید ایجاد خود را سفارشی ساخت و سبک بازی با ترکیب مهارت های مختلف آمار صفات و انواع سلاح. تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, داستان است پر از cutscene ها و گفت و گو جالب ساخت آن کاملا همهجانبه.

Rucoy آنلاین

قیمت: رایگان (با IAP)

آخرین خاموش ما جالب indie گزاره. Rucoy آنلاین ممکن است از ویژگی های آن گرافیک خیره کننده از ضربه و یا اصل و نسب 2 اما آن را قطعا می تواند جذاب برای نوستالژی علاقمندان که آرزوی چیزی مانند SNES نسخه از افسانه موبایل و کامپیوتر. مبارزه با مکانیک بسیار ساده است – شما فقط شیر بر روی هر چیزی که شما می خواهید برای کشتن و یا ارتباط برقرار کردن با. علاوه بر آن شما باید استاندارد خود را درست و مهارت و غارت سیستم. چه جالب در مورد این بازی این است که شما فورا می توانید سوئیچ بین سه کلاس موجود – Knight, کماندار و Mage را. متاسفانه Rucoy حاضر نیست در iOS در دسترس در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>