• ممکن است یک ماه برای جدید برای اولین بار در تلویزیون, Netflix و دیگر محبوب خدمات رسانه ای جریان.
  • چندین شدت مورد پیش بینی جدید را نشان می دهد مجموعه به برتر در طی این ماه از جمله فضا زور در Netflix ها در آمازون نخست تصویری و DC را Stargirl.
  • نیز وجود دارد مقدار زیادی از فصل جدید از بازگشت معشوق نشان می دهد در آینده ممکن است و در اینجا ما پوشش کرم محصول است که مردم نمی توانید صبر کنید برای پخش در ماه مه سال 2020 است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

Coronavirus قرنطینه همچنان ادامه دارد و هیچ پایانی در چشم در حال حاضر. در واقع از آنجا که برخی از ایالت ها در حال حاضر شروع به سهولت محدودیت و بازگشایی غیر ضروری کسب و کار قبل از موعد مقرر شانس شدید موج دوم COVID-19 عفونت در بسیاری از مناطق فقط افزایش نمایی. همه ما می دانیم وجود دارد رفتن به یک موج دوم ، این اجتناب ناپذیر است. اما ما همه به امید یک بیت از یک استراحت قبل از آن می رسد و بر اساس پچ پچ همه دیده ایم و آن را مثل به نظر نمی خواهد در این مورد.

مسئول آمریکایی در سراسر این کشور ادامه خواهد داد به پناهگاه در محل بدون در نظر گرفتن اینکه آیا یا نه محدودیت شروع به سهولت در این ماه در مناطق خود. جدا از نگه داشتن خود و خانواده خود را امن, شما همچنین می خواهد انجام مراقبت های بهداشتی کارگران به کاهش گسترش ویروس. این بدان معناست که شما در حال رفتن به صرف یک کل خیلی بیشتر در داخل خانه هم در خانه و پس از آن یک چیز بسیار خوب است که ممکن است یک ماه مشغول وقتی که می آید به شدت مورد پیش بینی برای اولین بار در تلویزیون و رسانه های جریان خدمات.

ما به همه یادآوری هفته گذشته با به اشتراک گذاشتن لیست کامل از Netflix اصلی فیلم را نشان می دهد و مجموعه برای اولین در مارس و آن را بسته بندی شده پر از محتوای بزرگ. تاپیک جدید جری Seinfeld standup comedy خاص به عنوان به خوبی به عنوان جدید ویژه از Patton Oswalt و آمار نشان می دهد مرده به من بازیگران Linda Cardellini و Christina Applegate بازده با فصل 2 در روز جمعه. نیز وجود دارد یک تعاملی قسمت جدید از Unbreakable Kimmy Schmidt و یک فصل جدید از سحر و جادو برای انسان در آینده ممکن است اما بزرگترین خبر است که قطعا فضا نیروی. این ایجاد شده توسط Greg Daniels (دفتر, Parks and Recreation) و ستاره Steve Carell و آن را به شگفت انگیز است.

وجود دارد مقدار زیادی بیشتر در آینده در این ماه در Netflix بکشد و این فقط یکی از محبوب بسیاری از خدمات جریان وجود دارد. و آنچه در مورد تمام برای اولین بار در تلویزیون به طور منظم? تلویزیون زمان مورد استفاده قرار داده و از آن محبوب آیفون و اندروید TV-نرم افزار ردیابی است که توسط میلیون ها نفر از مردم برای تعیین 5 بیشترین شدت مورد پیش بینی های جدید نشان می دهد که debuting در مارس و همچنین در 5 مشتاقانه در انتظار فصل جدید از بازگشت را نشان می دهد.

در نیمه پایین از لیست شما می توانید ببینید که وجود دارد چند فن های مورد علاقه را نشان می دهد با فصل جدید که قرار است برای اولین بار در ماه مه. 100 CW است که در بالای لیست است و قطعا نباید به عنوان یک شگفتی آمده. Netflix بکشد مرده به من است و #2 و توخالی است #5. Marvel’s Agents of SHIELD است #3 در لیست این ماه و Skam ایتالیا است #4.

جایی که سری جدید اکران در ماه مه نگران هستند DC را Stargirl #1 بیشترین شدت مورد پیش بینی های جدید نشان می دهد با توجه به تلویزیون, زمان کاربران است. قسمت جدید جریان خواهد شد اولین بار در DC جهان برنامه خواهد شد و سپس هوا را یک روز بعد از CW. TNT اقتباس از Snowpiercer است #2 و هالیوود در Netflix بکشد است #3. فضا نیروی است که در #4 اسلات در تلویزیون زمان لیست و پس از آن ها در آمازون نخست تصویری بسته همه چیز را در #5 نقطه.

منبع تصویر: گفت Marroun/شاتر

ژاک اپستاین کرده و در اطراف فناوری اطلاعات و ارتباطات برای بیش از یک دهه برای اولین بار در بازاریابی و توسعه کسب و کار با دو خصوصی telcos پس از آن به عنوان یک نویسنده و سردبیر پوشش اخبار کسب و کار مصرف کننده الکترونیک و مخابرات. ژاک کار شده است به نقل از بی شماری برترين اخبار نشریات. او همچنین به تازگی نام یکی از بالا 10 “قدرت تلفن همراه اثرگذارندهها” توسط مجله فوربس به عنوان یکی از, Inc. مجله top-30 اینترنت از چیزهایی که ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im