قالیشویی توحید

  قالیشویی توحید قالیشویی به فرایند لکه زدایی، غبار روبی و شستشوی فرش با آب و مواد شوینده گفت

توسط EMROOZTAFAHOM در 19 اردیبهشت 1400

 

قالیشویی توحید

قالیشویی توحید

قالیشویی به فرایند لکه زدایی، غبار روبی و شستشوی فرش با آب و مواد شوینده گفته می ‌شود که می‌ تواند به صورت دستی یا ماشینی انجام شود. عمل قالیشویی به نوع و جنس تار و پود فرش بستگی دارد. قالیشویی در ایران قدمت دیرینه دارد و در گذشته به صورت دستی، با آب و صابون رختشویی و جارو، به صورت فردی یا گروهی انجام می ‌شده، آن ‌ها فرش ‌ها و قالی ‌ها را به حیاط یا خیابان می ‌بردند و می ‌شستند، همچنین در گذشته زمان خشک شدن فرش ‌ها کاملا به شرایط آب و هوا بستگی داشت. هم اکنون نیز برای شستشوی فرش ‌های ابریشمی دستی و انواع فرش ‌های نفیس که به دقت زیادی برای شستشو نیاز دارند از روش دستی برای شستشوی فرش استفاده می ‌کنند. امروزه قالیشویی بیشتر در کارخانه‌ ها یا کارگاه ‌های قالیشویی و به وسیله دستگاه‌ های قالیشویی انجام می‌‌شود و برای خشک شدن فرش ‌های شسته شده از گرم ‌خانه استفاده می ‌کنند، البته برخی از قالیشویی ‌ها هنوز روش سنتی را برای حفظ سلامت فرش مناسب می‌ دانند. قالیشویی به عنوان شغل در ایران ثبت شده ‌است و دارای اتحادیه قالیشویی و صنف قالیشویی می‌ باشد.

در این مقاله یکی از با سابقه ترین و بهترین قالیشویی‌ های تهران را به شما معرفی می ‌کنیم. کارخانه قالیشویی توحید تهران یکی از فعال ‌ترین اعضای اتحادیه و صنف قالیشویی است. قالیشویی توحید که منتطقه‌ای در تهران هست علاوه بر شعبه ‌هایی که در شهرهای مختلف دارد در خود شهر تهران نیز ۴شعبه دارد که عبارتند از: قالیشویی جنوب تهران، قالیشویی غرب تهران، قالیشویی شمال تهران و قالیشویی شرق تهران.

قالیشویی توحید تهران چه خدماتی به مشتریان خود ارائه می‌دهد؟

در قالیشویی توحید تهران با تجهیزات پیشرفته و تمام اتوماتیک عمل لکه گیری، شستشو و غبار روبی فرش و قالی ‌ها با کمترین هزینه و صرفه‌ جویی در مصرف آب انجام می‌شود. قالیشویی منطقه توحید این تضمین را به شما می ‌دهد که فرش‌ های زیبا و نفیس شما به خوبی تمیز و لکه گیری شده و بدون هیچ گونه تا خوردگی و زدگی در کمترین زمان به شما مشتریان عزیز تحویل داده می‌شود. کسانی که نگران آسیب دیدن فرش ‌های ابریشمی و دستبافت خود هنگام شستشو هستند قالیشویی توحید این نگرانی را با سابقه درخشانی که دارد برطرف می‌کند. قالیشویی توحید تضمین می ‌کند که در اثر شستشوی فرش هیچگونه تغییر رنگ یا تغییر شکل ظاهری در فرش شما صورت نگیرد. این قالیشویی حتی فرش ‌های قدیمی که نیاز به ترمیم دارند را زیر نظر با تجربه ‌ترین افراد ترمیم می‌کند. در قالیشویی توحید دستگاه شستشوی دستی، شلاق زن فرش، شستشوی ریلی، خشک کن لوله ای، گرم خانه ی گازی و... همگی به منظور شستشوی حرفه ‌ای و مرتب فرش‌ های ایرانی و خاورمیانه تهیه شده ‌اند. تمامی خدمات کارخانه قالیشویی توحید از شستشوی قالی گرفته تا حمل و نقل و... همگی شامل ضمانت نامه و گارانتی است.

مزایای سفارش به کارخانه قالیشویی توحید تهران:

در این قالیشویی شستشو به صورت کاملا بهداشتی و با استفاده از مواد ضدعفونی و شوینده استاندارد برای جلوگیری از آسیب به فرش ‌ها انجام می ‌شود. هزینه ‌ها براساس نرخی که اتحادیه مصوب کرده است دریافت می ‌شود و در ازای دریافت وجه به مشتری رسید ارائه می‌شود. قالیشویی توحید دارای تجهیزات کاملا تخصصی برای شستشوی انواع فرش و قالی است که مانع آسیب به فرش ‌های دستبافت و ابریشمی و حتی ماشینی می‌شود. شستشو کاملا حرفه ‌ای صورت می ‌گیرد و فرش‌ ها به صورت کامل لکه گیری و تمیز می‌ شوند، این مرکز حتی به ترمیم و رفع بید زدگی  فرش ‌ها نیز می‌ پردازد و اینگونه مشکلات را برطرف می‌کند. و در پایان باید بدانید که امکان سفارش آنلاین به صورت شبانه روزی به همراه پاسخگویی به درخواست ‌ها در کمترین زمان توسط مسئولین بخش آنلاین صورت می‌گیرد.

نتیجه گیری:

اگر می ‌خواهید فرش و قالی ‌های خود را برای شستشو با خیالی آسوده به قالیشویی بسپارید پیشنهاد ما به شما قالیشویی توحید است، چرا که این منطقه از تهران مرکز قالیشویی علاوه بر ارائه تمام خدمات به بهترین نحو ممکن و تضمین نظافت و سلامت قالی‌ های شما، قیمتی منصفانه را برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

 

 

آخرین مطالب