ریلز اینستاگرام چیست؟ فعال‌سازی اندروید و آیفون + تکنیک‌ها پرتال

نظیر کل تجزیه و بررسی های اینستاگرام، ردیابی کارایی ریلزها می تواند به شما امداد کند از بردهای خویش درس بگیرید

توسط EMROOZTAFAHOM در 1 مهر 1401
نظیر کل تجزیه و بررسی های اینستاگرام، ردیابی کارایی ریلزها می تواند به شما امداد کند از بردهای خویش درس بگیرید، زمان ها را شناسایی کنید و عملکرد خود را در ارتفاع روزگار بهبود بخشید. تجزیه و باز‌نگری ریلز پیشرفته می‌تواند به شما یاری نماید بهترین روز هفته و بهترین روزگار روز را به جهت پست نمودن ریلز خویش به جهت حداکثر دسترسی و تعامل معلوم کنید. پیش از این، شما تنها می توانستید فرضیات کارایی خویش را بر پایه کامنت ها و لایک ها قرار دهید.
  • هنگامی‌که شخصی به کاغذ ریلز شما مراجعه می‌کند، یا درج کردن عنا وین مرتبط، گزینش ریلز موردنظر را به جهت او آسان کنید.
  • البته این تعداد ممکن میباشد بخش اعظم از تعداد اعضا به‌دست‌آمده باشد؛ زیرا بعضا از اعضا ممکن می باشد بیش از یک توشه Reel شما را بازدید کنند.
  • به عبارت دیگر تخفیف گذاشتن و یا ترغیب کردن اشخاص برای خرید از سایت شما مورد ها قابل توجهی هستند.
قابلیت ریلز همین امکان را به مخاطبین می‌دهد تا ویدیو های کوتاه ۱۵ ثانیه ای و یا ۱ دقیقه ای را در ورقه اینستاگرام خود منتشر کنند. برای فعال نمودن ریلز اینستاگرام چند طریق وجود دارااست که در ادامه تحلیل میکنیم. ریلزهای اینستاگرام ویدیوهای کوتاه و عمودی هستند که می‌توانند تا 60 ثانیه طول بکشند. از سایت igram.io به جهت دانلود سریع ریلز می‌توانید به کارگیری کنید. کار دارای همین وبسایت مانند snapinsta.app هست و فرق چندانی ندارد. به جهت دانلود مجانی DownloadGram ریلز از این سایت­ می‌توانید به کار گیری کنید که کار با آن آسان میباشد و به راحتی می‌توانید علاوه ­بر ریلز، فیلم و عکس را نیز دانلود کنید.

ابزار تایمر Timer در ریلز

این عمل شخصیت به دست آوردن و فعالیت شما را می سازد، اعتماد به دست می آورد و روابط را تولید می کند. تفاوت دیگر همین می باشد که درصورتیکه ریلز را کلیدی صدای خویش منتشر کنید، همین صدا به نام شما تصویب می شود و و بقیه اعضا می‌توانند از آن به جهت ایجاد ریلزهای جدید به کارگیری کنند. ما در راست چین به شما کمک می کنیم کسب و کار آنلاین خودتان را دارای قالب های وردپرس، افزونه های کاربردی و اسکریپت های حرفه ای سریع، معمولی و مناسب بسازید. برنامه نویسان راست چین همت می کنند راه و روش اندازی وب سایت به یک تجربه رشته ای از کیفیت و خدمات پشتیبانی تبدیل شود. مدرن ترین متدهای طراحی وب در قالب هزاران جنس مهیا طراحی سایت نیز حال در دسترس شماست. عمومی شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین طرز دسترسی به اخبار فناوری، دانش و ماشین است. درصورتیکه میخواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید. درحال حاضر آمار دارای ربط مهم ریل انتخاب شده سناریو دیتا می‌شود که شامل موارد پایین خواهد بود. می‌تونین زمان آپلود ریلز از مورد share on profile feed به کار گیری کنین تا ریلز رو فالوئراتون هم ببینن.

آیا می‌توانید مشاهده کنید چه کسی ریلزهای اینستاگرام شما را دیده است؟

با تکثیر ریلز خواهید دید تا چه میزان مشاهده بیشتری می‌گیرید و مخاطبان اکثر خواهد شد. در صورتی که از تلفن همراه iOS استعمال میکنید بر روی آیکن برنامه اینستاگرام یک‌سری ثانیه نگه دارید. اهمیت همین فعالیت آیکن برنامه های روی کاغذ میلرزند و نماد – کنارشان ظاهر میشود. گزینه Delete App و آن گاه Delete را تعیین کنید تا برنامه پاک شود. در این مقاله اهمیت روش دانلود ریلزهای اینستاگرام آشنا خواهید شد. شما می‌توانید از ویدئوهای دیگری که در اینستاگرام، تیک تاک و دیگر برنامه‌ها وجود دارند، ایده بگیرید. اما فراموش نکنید که ایده گرفتن با نسخه برداری کردن تفاوت‌های اکثری دارد. این ایده‌ها به شما امداد می‌کند که بتوانید یک ریلز دیدنی و حساس محتوای خوب را ادیت کرده و مخاطبان خویش را راضی نگه دارید. آسان‌ترین نحوه برای دستیابی به چنین بعد ها و نسبت تصویری، ضبط عمودی ویدیوها مهم گوشی هست که نیاز به ویرایش یا زوم ویدیو ها را هم از بین می‌برد. همان‌طور که می‌دانید اینستاگرام همواره در کارایی میباشد تا در به‌روزرسانی‌های خویش کاربرانش را سورپرایز کرده و حیاتی رونمایی از قابلیت‌های جدید خویش در تولید محتواهای جذاب‌تر به آن ها کمک کند. برای تماشای ریلز اینستاگرام به جهت کاربران، می‌توانید راه‌های مختلفی را بکار گیرید. در ورقه اکسپلور، شما می‌توانید ویدئوهایی که محبوبیت بیشتری دارا هستند را بازدید کنید. علاوه بر این، کاربران می‌توانند در قسمت هشتگ، گونه های موضوعات مدنظر خویش را جستجو کرده و ریلزهای مربوط به آن بازدید کنند.آموزش دیلیت اکانت تلگرام را فرا بگیرید. آن گاه خودتان به چشم می‌بینید تفاوت بازخوردی که از ریلز اخذ می‌کنید اصلی بازخوردی که از سایر ویدیوهای خویش تاکنون دریافت کرده‌اید زمین تا افق است! هنگام ضبط ریلز در اینستاگرام دقت داشته باشید که قسمت تحت ریلزها محل قرارگیری کپشن هستند، براین اساس داده ها حساس مثل پایین نویس را در تحت ترین نصیب ویدیوهایی که تهیه و تنظیم می کنید، قرار ندهید. می بایست اعتنا داشت که ریلز اینستاگرام اهمیت استوری تماما متفاوت است. ریلز برخلاف استوری در 24 حذف نمی شود و مانند پست به جهت همیشه در کاغذ کاربر باقی می ماند. ریلز اینستاگرام به ویدیوهای عمودی همین پلتفرم گفته می شود که (تا روزگار تکثیر همین مقاله) دست کم مدت زمان 5 ثانیه تا حداکثر مدت زمانه ۹۰ ثانیه به جهت آنها در لحاظ گرفته شده است.

یک جواب به “ریلز اینستاگرام؛ ۳ ترفند فعال‌سازی بر روی دسکتاپ، اندروید و آیفون”

برای پاک کردن حافظه مخفی برنامه اینستاگرام وارد Settings شوید. مهم همین کار تمام برنامه های کارگزاشتن شده در گوشی خود را میتوانید ببینید. از بین برنامه ها برنامه اینستاگرام را پیدا نمایید و آن را انتخاب کنید. یکی از تازه ترین قابلیت‌هایی که در سال 2020 به بعضی از نسخه‌های اینستاگرام افزوده شد خصوصیت reels اینستاگرام بود که اکثری را متعجب کرد. البته اگر نمی‌دانید چه موضوعاتی در پشت صحنۀ ریلز اینستاگرام هست و فعال نمودن ریلز اینستاگرام به چه شکل در ادامۀ این مطلب به این موضوعات خوا هیم پرداخت. در صورتی که این سوال باری شما پیش آمده است که چرا ریلز به جهت من فعال نیست؟ می بایست گفت که درصورتیکه همگی روند بالا را طی کردید و بخش ریلز اینستاگرام را بازدید نکردید، احتمال دارد هنوز ریلز به جهت شما فعال نشده است. زیرا reels اینستاگرام یک امکان جدید است که بر روی نسخه‌های سابق همین قابل انعطاف افراز به طور اتوماتیک اضافه نمی‌شود. در ضمن قابلیت دارااست که حساس وجود به روز رسانی نسخه اپلیکیشن اینستاگرام خویش گشوده هم نتوانید به امکان reels اینستاگرام دسترسی داشته باشید. همین قابلیت هنوز در فرایند آزمایشی خویش هست و زمانه میبرد تا به تدریج به جهت کلیه اکانت‌ها فعال شود.

فعال سازی ریلز برای اندروید

اکنون بر روی گزینهPrivacy کلیک نمایید و در پایان به قسمت Reels رفته و آیتم Enable Remixing را غیرفعال کنید. سپس از این سطح اینستاگرام از شما می پرسد که آیا از انجام همین کار مطمئن هستید؟ به جهت تایید آخری آیتم Disable را تعیین کنید. در صورتی که چنین آیکونی را در پروفایل فرد نیافتید، به این معناست که او هیچ ویدیو ریلزی ضبط نکرده و در صفحه اش به اشتراک نگذاشته است. به جهت دانلود اپلیکیشن reels، کافیست در گوگل پلی، اپ استور یا این که هر برنامه دانلود اپلیکیشن، reels instagram را سرچ نمایید و آن گاه اپلیکیشن آیتم لحاظ تان را دانلود و کارگزاشتن کنید. در سال گذشته، اینستاگرام قابلیت و امکان جدیدی به اسم ریلز را معرفی کرد؛ همین قابلیت دیدنی دقت های متعددی را به خویش جلب کرد. در این نوشته به طور تام به شما می گوییم ریلز اینستاگرام چیست و چگونه از قابلیت و امکان استعمال کنیم. به کار گیری از هشتگ های مناسب و مرتبط را هم فراموش نکنید که در ترقیب کردن اعضا به ریلز شما بسیار موءثر است. وقتی که استوری اینستاگرام به جهت اولین توشه در سال ۲۰۱۶ رویه اندازی شد، به آن مشابه سازی شده‌ی اسنپ چت می گفتند. ریلزها همچنین یک پلتفرم عالی به جهت همکاری اصلی استعدادهای خلاق هستند. این قابلیت و امکان به جهت قرار دادن ویدئوهای کوتاه و جالب مشابه تیک تاک است. در درحال حاضر حاضر، کلیه ویدئوهای کمتر از 15 دقیقه، قراره به فرمت ریلز باشن. مهم اعتنا به تغییرات جدیدی که اینستاگرام داده، همین قسمت نیز ممکن است در پی این تغییرات هست. یک نکته دیگه نیز هست و اونم اینه که یک سری باگ‌های اینستاگرامی هست. آپلود کردن ویدیو از در میان ویدیوهایی که قبلاً روی حفظ کننده گوشی خود ضبط و ذخیره کرده‌اید. همین قابلیت و امکان از طرز گوشی فعال نمیباشد و بی تردید باید اینستاگرام به آخری ورژن آپدیت شده باشه. وارد مرورگر کیوی گردید و گزینۀ سه‌نقطه را از قسمت بالای مرورگر انتخاب کنید. به جای این که تک‌نفره جلوی دوربین بیایید و از خودتان فیلم بگیرید، ویدیوهایی در قالب حرف 2 نفر منتشر کنید. فرقی نمیکند که میخواهید تدریس بدهید، محصول‌تان را معرفی نمایید یا یک تخفیف شگفت‌انگیز ارائه کنید. اذن دهید دوست‌تان جلوی شما بایستد و صحبت‌هایتان را به او بگویید و به سوالاتش جواب دهید. شاید باورش مشقت بار باشد اما بخش اعظمی از مخاطبان شما ناشنوا یا کم شنوا هستند. بسیاری دیگر ترجیح میدهند ویدئوها را در حالت بی صدا مشاهده نمایند و یا در مکانی هستند که نمی‌توانند ویدئوها را مهم صدا مشاهده کنند. روابط غیردوستانه چین حیاتی کشورهایی مثل آمریکا و اتهام جاسوسی در این برنامه باعث کمتر استفاده تعداد زیادی از اعضا این شبکه اشتراک کلیپ ویدیو شده است. به گزارش این سایت ویدیوهایی هستند که می‌توانند تا ۶۰ ثانیه طول بکشند. شبیه TikTok، Reels مجموعه ای از ابزارهای ویرایش را ارائه می دهد که به اعضا اذن می دهد فیلم های ویدیویی جذاب و مشغول کننده ساخت کنند. ریلزها می توانند شامل تعدادی کلیپ ویدیویی، فیلترها، کپشن ها، پس راستا های تعاملی، تگ ها و موارد دیگر باشند.

وب‌سایت شما فراهم است

با استفاده از انواع افکت‌هایی که در این بخش وجود دارد، شما به ویدئوهای خود، زیبایی بیشتری خواهید داد. در این مرحله، یک عدد از انواع افکت‌های روبروی خویش را تعیین کرده و به کلیپ ویدیو بیشتر کنید. در همین قسمت، شما می‌توانید ویدئوهای متفاوت اهمیت افکت‌های متنوعی بسازید. شما در حوزه‌ کاری خود یک کارشناس محسوب می‌شوید، پس دانش خود را از روش ویدئوهای ریلز با مخاطبین به اشتراک بگذارید. مطمئن گردید آموزش‌های شما سرگرم‌کننده، ساده و قابل اجرا هستند. بنابراین، سعی نمایید همان مرحله اصالت را در ریلزهای خویش حفظ کنید. به جای کیفیت ویدیوهای خود، بیشتر روی اصالت و سرگرمی تمرکز کنید. این می تواند برجسته کردن فردیت پرسنل یا تاکید بر روی یک جنبه معمولی از برند شما از نحوه آهنگ و حرکت باشد.

تفاوت ریلز(Reels) اینستاگرام اهمیت تیک‌تاک چیست؟

اگر بخواهیم بی آلایش و ظریف در مورد ریلز سخن کنیم، می بایست بگوییم که رخ ارائه محتوا است. در پیشین شما می‌توانستید، عکس‌ها و ویدئوهای خود را در اینستاگرام پست کنید. آن‌گاه از مدتی صورت دیگری از ارائه محتوا به نام استوری به این برنامه بیشتر شد. اینستاگرام برنامه‌ای میباشد که میلیون‌ها کاربر در آن فعالیت می‌کنند. پس چنانچه می خواهید به دست آوردن و کارتان اکثر چشم شود، به اندازه می باشد ریلز جذابتان وایرال شود و در اکسپلور قرار گیرد. در پی رقابت‌ اینستاگرام اصلی تیک­تاک، قابلیت و امکان ریلز اینستاگرام به جهت ایجاد ویدئوهای سرگرم‌کننده تولید شده هست تا بتوانید کلیپ­‌های کوتاه 30 ثانیه­‌ای ساخت کنید و مهم دوستانتان به اشتراک بگذارید. اخیرا دوران ریلزهای اینستاگرام تا 90 ثانیه ارتقاء پیدا کرده است. ریلز اینستاگرام قابلیتی میباشد که اینستاگرام در سال پیشین به جهت برخی از کشورهای متفاوت فعال شده هست و همین ویژگی برای رقابت اهمیت تیک تاک ساخته شده است. درصورتیکه حساب کاربری شما عمومی باشد، ویدیو ریلز شما در همین شکل که مشاهده متعددی بگیرد، می‌ تواند در اکسپلور اینستاگرام ظاهر شود. برای همین کار، شما می توانید کلیدی خرید مشاهده پست، ویو ریلز خود را ارتقاء دهید. به جهت غیر فعال نمودن امکان remix reels اینستاگرام به جهت یک پست خاص، آن پست را گشوده کرده و روی آیکن سه نقطه در تحت سمت راست کلیک کنید. پس از کلیک کردن بر روی اکستنشن موردنظر باید نام کاربری و پسورد اینستاگرام خود را وارد نمایید و وارد اینستاگرام کروم شوید. در همین کاغذ می‌توانید ریلز را تعیین کرده و اولین ریلز خویش را منتشر کنید. اساسی ما همراه باشید تا نحوۀ فعال نمودن ریلز اینستاگرام آشنا شوید و به جهت دکان آنلاین خود ریلزهای فراوان جالب بسازید. اواسط سال 2020 اینستاگرام در یکی از به‌روزرسانی‌های خویش قابلیت ریلز را به این اپلیکیشن طولانی تر کرد.