برنامه چت روم band

قصد معرفی دو برنامه چتروم را داریم اما از نظر ما باران چت بهترین چت روم رایگان میباشد در ادامه با ما همراه باش

توسط EMROOZTAFAHOM در 30 مهر 1399

قصد معرفی دو برنامه چتروم را داریم اما از نظر ما باران چت بهترین چت روم رایگان میباشد در ادامه با ما همراه باشید.

برنامه چت روم باند band

دسته بندی
قیمت: رایگان


این گروه یک برنامه چت گروهی محبوب است که روی موضوعات مشترک تمرکز دارد. می توانید مواردی برای کار ، بازی ، ورزش ، مدرسه ، بازی های ویدیویی ، خانواده ، دوستان و موارد دیگر ایجاد کنید. این ویژگی ها تقریباً برای همه مفید است. تجربه واقعی گپ مشابه برنامه چت استاندارد شماست ، بنابراین جای تعجب نیست. این برنامه مانند بسیاری از برنامه های دیگر چت عمومی ندارد. با این حال ، بسیاری از سازمان ها و گروه ها از آن برای مقابله با مشکلات خود استفاده می کنند. امیدواریم در مورد اعلان ها ویژگی های بیشتری داشته باشیم ، زیرا این برنامه اعلان های زیادی ارسال می کند ، در غیر این صورت ، این تجربه بسیار خوبی است.

برنامه چت Discord

اختلاف نظر
قیمت: رایگان / 4.99 دلار در ماه

Discord یکی از محبوب ترین چت روم های این لیست است. این بیشتر برای گیمرها مناسب است تا افراد عادی. با این حال ، مردم عادی نیز می توانند از آن استفاده کنند. این فقط یک برنامه چند منظوره چت روم است ، بنابراین می توانید بدون استفاده از آن بازی کنید. این کار بیشتر در چت روم های خصوصی انجام می شود ، اما اگر به دنبال چت هستید چت های عمومی نیز وجود دارد. از دیگر ویژگی ها می توان به کانال های صوتی ، پیام رسانی فوری بین اعضای مختلف اشاره کرد و شما می توانید به تعداد سرور مورد نیاز خود متصل شوید. همچنین استفاده از آن کاملاً رایگان است. اشتراک 4.99 دلار فقط لوازم آرایشی اضافی مانند GIF Emoticon و توانایی استفاده از هر احساسی را در هر سرور اضافه می کند.

این دو برنامه رایگان محبوب و پرطرفدار برای چت کردن می باشند که می توانید به راحتی آن را نصب کرده و با فرد مورد نظرتان به چت کردن در این دو برنامه چت روم بپردازید و سپری کردن اوقات خوش لذت ببرید.

اگر این دو برنامه رایگان نظرتان را جلب نکرده است می توانید با مراجعه کردن به چت باران به خوبی از ان استفاده کنید ورود به چت باران منبع

آخرین مطالب