کتاب ها پرفروش در جایینو

کتاب وسیله ای برای ضبط اطلاعات به صورت نوشتار یا تصاویر است که به طور معمول از بسیاری از صفحات (ساخته شده از پاپیروس ، پروانه ، مخمل یا کاغذ) تشکیل شده است که به هم وصل شده و توسط یک پوشش محافظت می شود. [1] اصطلاح فنی این چیدمان فیزیکی codex (جمع ، کدگذاری) است. در تاریخچه پشتیبانی های بدنی دستی برای آهنگ سازی ها یا سوابق نوشتاری گسترده ، کدکس جایگزین سلف فوری خود ، پیمایش می شود. یک برگ واحد در یک کدکس یک برگ است و هر طرف یک برگ یک صفحه است.

به عنوان یک هدف روشنفکرانه ، یک کتاب به طور نمونه ای ترکیبی از چنین طول بزرگی است که برای تدوین و زمان صرف سرمایه گذاری قابل توجهی از زمان می کند و یک سرمایه گذاری هنوز هم قابل توجه ، هرچند نه چندان گسترده ، زمان خواندن دارد. این حس کتاب دارای یک حس محدود و محدود است. کتاب های پرفروش به معنای محدود ، یک کتاب یک بخش خودکفا یا بخشی از یک ترکیب طولانی تر است ، کاربردی که نشان دهنده این واقعیت است که در دوران باستان ، آثار طولانی باید روی چندین پیمایش نوشته می شد ، و هر پیمایش را می بایست توسط کتاب موجود در آن به عنوان مثال ، به هر قسمت از فیزیک ارسطو یک کتاب گفته می شود. به معنای نامحدود ، یک کتاب مجموعه کاملی است که بخش های آن ، خواه کتاب ها یا فصل ها یا بخش ها نامیده شوند ، بخش هایی هستند.

محتوای فکری موجود در یک کتاب فیزیکی نیازی به ترکیب ندارد و حتی کتابی نیز نامیده نمی شود. کتاب ها فقط می توانند از نقاشی ها ، حکاکی ها ، یا عکس ها یا مواردی مانند پازل های متقاطع یا عروسک های بریده شده باشد. در یک کتاب فیزیکی ، صفحات را می توان خالی گذاشت یا می تواند مجموعه خطوط انتزاعی را به عنوان پشتیبانی از ورودی های در حال انجام ، به عنوان مثال ، یک کتاب حساب ، یک دفتر قرار ملاقات ، یک کتاب نگارشی ، یک نوت بوک ، یک دفترچه خاطرات یا یک طرح نقشه برجسته کند. برخی از کتاب های فیزیکی با صفحات ضخیم و محکم ساخته شده اند تا از سایر اشیاء جسمی مانند کتاب ضبط یا آلبوم عکس پشتیبانی کنند. کتابها ممکن است به صورت الکترونیکی به صورت کتاب های الکترونیکی و سایر قالب ها توزیع شوند.

اگرچه در مجالس علمی معمولی ، مونوگرافی به جای کار مرجع بر روی یک موضوع علمی واحد ، به عنوان یک کار علمی خاص شناخته می شود ، اما در کتابخانه و علم اطلاعات ، تک نگاری به طور گسترده تر هرگونه انتشار غیر سریال را در یک جلد (کتاب) یا یک نشان می دهد. تعداد محدود جلد (حتی رمانی مانند هفت جلد پروست در جستجوی وقت گمشده) ، برخلاف انتشارات سریال مانند یک مجله ، مجله یا روزنامه. خواننده مشتاق یا جمع آورنده کتاب ها کتاب شناسی یا محاوره ای است ، “کرم کتاب”. فروشگاهی که در آن کتاب خریداری و فروخته می شود ، یک کتابفروشی یا کتابفروشی است. کتاب ها در جای دیگر نیز فروخته می شوند. همچنین می توان از کتابخانه ها وام گرفت. گوگل تخمین زده است که از سال 2010 ، حدود 130،000،000 عناوین مجزا منتشر شده است. [2] در برخی از ملل ثروتمند ، فروش کتاب های چاپی به دلیل افزایش استفاده کاهش یافته است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>