ویژگی های نسخه آنلاین گرامرلی

Tone Detection: این ویژگی نسخه آنلاین موردی است که در بالا ذکر شد.

گرامرلی نقد و بررسی: اولین مجموعه ویژگی نیز به صورت آنلاین در دسترس است. لازم به ذکر است که برای استفاده بیشتر از این ویژگی ، باید یک حساب حق بیمه یا تجاری ایجاد کنید.

بررسی سرقت ادبی: این ویژگی گرامرلی که از مهمترین موارد به ویژه برای دانشجویان ، محققان ، اساتید و افراد فعال در زمینه های دانشگاهی است ، ساختار نگارش ، منابع و حتی منابع ذکر شده در متن شما را در بین 16 میلیارد صفحه وب و اگر بررسی می کند مشابه پیدا کرد ، به شما اطلاع می دهد

در استفاده رایگان از گرامرلی ، این ویژگی فقط گزارشی بسیار مختصر از سرقت ها ارائه می دهد. اما در حالت حق بیمه یا تجاری ، کوچکترین سرقت های مقاله ، پایان نامه ، پایان نامه یا هر نوع نوشتار دیگر شما را تعیین می کند.

گزارش گرامر نمونه
در تصویر زیر نمونه ای از گزارشی از گرامرلی را مشاهده می کنید.

گزارش گرامر

ما دریافتیم که در برنامه Grammarly رایگان ، پنج ویژگی در سطح پایه موجود است. در حقیقت ، این برای کاربرانی که چندین خط متن نوشتند یا با ایمیل به صورت روزانه کار می کنند ، کافی است. اما نوشتن مقاله پژوهشی ، متن شغلی ، ارتباطات دانشگاهی یا حتی اطلاعات رسمی و اداری نیاز به دقت بسیار بیشتری دارد که فقط در برنامه های گرامر حق بیمه و تجاری موجود است.

تغییرات و پیشنهادهایی که گرامرلی در متن ایجاد یا ارائه کرده است صرفاً برای حذف ، جابجایی و جایگزینی کلمات و نگارشی یا مشخص کردن لحن و متن نوشتار نیست. گرامرلی می تواند کیفیت متن را به سطح جدیدی برساند. از آنجا که تقریباً تمام دانش آموزانی که از این برنامه استفاده کرده اند ، نمرات دانشگاهی خود را بهبود بخشیده اند ، تقریباً 85 درصد از کسانی که در زمینه نوشتن شرکت می کنند قدرت نوشتن بیشتری کسب کرده اند و بیش از 75 درصد از کاربران نوشتن را لذت بخش تر می دانند. بوده است.

گرامرلی می تواند برای هر کسی که می خواهد به زبان انگلیسی (ایمیل ، مکاتبات ، برنامه تجاری یا مقاله علمی) بنویسد ، یک برنامه مفید باشد. اما دانستن درباره آن یا هر نرم افزار دیگری که ارائه دهنده چنین خدماتی باشد ، حائز اهمیت است که این برنامه ها بر اساس هوش مصنوعی طراحی شده اند ، و اگرچه درک کاملی از زبان انسانی دارند ، اما فقط می توانند نکات را برای شما بیان کنند و مراقب باشید. برخیز بالاتر ، به جای آن ننویس. بنابراین لازم است قبل از نوشتن متن ، اطلاعات کاملی به زبان انگلیسی داشته باشید تا با کمک این برنامه ، آن را بهبود ببخشید.

آخرین نسخه نرم افزار ویرایش متن انگلیسی Grammarly را می توانید به صورت رایگان از سایت اصلی بارگیری کنید:

اینجا را کلیک کنید تا آخرین نسخه نرم افزار Grammarly را به صورت رایگان بارگیری کنید

یکی از کاملترین نرم افزارهای مرور گرامر و نوشتن انگلیسی نرم افزار Grammarly است که بسیاری از نویسندگان در سراسر جهان از آن برای نوشتن متن ، مقاله و مکاتبات خود استفاده می کنند.

خرید یک حساب کاربری Grammarly Premium هزینه زیادی برای کاربران ایرانی دارد و به دلیل تحریم های مالی عموما غیرممکن است. با فراهم کردن دسترسی گسترده سازمانی ، سایت های داخلی این امکان را برای دانشجویان ، محققان و نویسندگان ایرانی فراهم کرده است که از خدمات دستور زبان استفاده کنند و هزینه کمتری را برای آنها فراهم کنند.

با ارسال پرونده های خود می توانید گزارشی از خطاهای هجی و غلط املایی دریافت کرده و خوانایی و اثربخشی نوشتار خود را با پیشنهادات ارائه شده توسط گرامرلی افزایش دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>