نکات برتر مهمانی قبل و بعد از جشن عروسی

مراسم رسمی عروسی و پذیرایی می تواند پر از احساسات شدید باشد. با این حال ، مهمانی های قبل و بعد از عروسی وقت شم

توسط EMROOZTAFAHOM در 30 خرداد 1400

مراسم رسمی عروسی و پذیرایی می تواند پر از احساسات شدید باشد. با این حال ، مهمانی های قبل و بعد از عروسی وقت شما برای استراحت ، سرگرمی و رفع هرگونه اضطراب است. در حالی که این مهمانی ها تحت سنت های دیرینه قرار دارند ، فضای شخصی سازی و خلاقیت زیادی نیز وجود دارد.

 

ما می توانیم به عنوان یکی از مهمترین سرویس دهنده های غذا در میلواکی به شما کمک کنیم تا نگاهی بی نظیر به این ایده های جشن قبل و بعد از ازدواج داشته باشید.

 

نکات برتر مهمانی قبل و بعد از جشن عروسی

به زودی پس از رسمی کردن عشق خود ، مطمئناً می خواهید خبر شادی آور خود را با دوستان نزدیک و خانواده خود به اشتراک بگذارید. پدر و مادر عروس به طور سنتی این مهمانی قبل از عروسی را برگزار می کنند. با این حال ، هرکسی که تمایل به میزبانی دارد ، می تواند سفر خود را برای گره زدن آغاز کند. ما همچنین مهمانی های نامزدی را دیده ایم که با تأکید بر احترام به فرهنگ این زن و شوهر ، مانند این مهمانی نامزد خیره کننده هند در میلواکی است.

نکته: برای مهمانانی که می خواهند هدیه نامزدی به شما هدیه دهند ، یک ثبت نام محدود ایجاد کنید اما به یاد داشته باشید که جشن گرفتن در میان شرکت های خوب ، هدیه اصلی این جشن قبل از عروسی است.

دوش عروسی شما احتمالاً یک اتفاق غافلگیرکننده است که توسط خدمتکار یا کل مهمانی عروس برگزار می شود. به طور سنتی ، ساقدوش عروس هزینه های جمع شدن دوستان نزدیک و خانواده را برای هدیه دادن و جشن گرفتن تقسیم می کنند. هرچند ، گاهی اوقات ، خانواده عروس پیشنهاد می دهند مهمانی را در خانه خود برگزار کنند یا بخشی از قبض غذا را بپردازند. این حرکات راهی است که خانواده عروس نشان می دهند در حالی که فشار مالی ساقدوش عروس را کاهش می دهند از آنها مراقبت می کنند.

هدیه دادن پس از آن صورت می گیرد که مهمانان از یک وعده غذایی خوشمزه لذت می برند ، احتمالاً از یک منوی سفارشی طراحی شده توسط یک شرکت برتر پذیرایی در میلواکی. کیک و قهوه اغلب مکالمات آرام تری را دنبال می کنند و منجر به آن می شوند.

نکته: دوش عروس به طور سنتی یک رویداد گاه به گاه مختص خانم ها است ، اما میزبانی دوش همزمان کاملاً قابل قبول است. این اغلب در مواردی اتفاق می افتد که همکاران می خواهند برای نشان دادن حمایت خود از نامزدی شما ، میهمانی برپا کنند. فقط توجه داشته باشید که چند بار میهمانان را به این مراسم هدیه دادن دعوت می کنید و نوشتن نامه های تشکرآمیز را فراموش نکنید!

دوش عروس به طور سنتی یک رویداد گاه به گاه مختص خانم ها است ، اما میزبانی یک دوش آبگرم بیش از حد قابل قبول است. دوش گرفتن زن و شوهر شما هنوز هم می تواند شامل هدیه دادن باشد ، اما مهم این است که فعالیت های مختلفی برای شرکت در همه وجود داشته باشد. یک گردهمایی در رستوران یا بار مورد علاقه خود یا کباب معمولی در حیاط خانه والدین شما تنظیمات گسترده ای را فراهم می کند که همه می توانند لذت ببرند. اگر در مسیر کباب پزی هستید ، این منو را بررسی کنید!

دوش فقط مخصوص عروس ها نیست - گاهی اوقات مخصوص هر دو عروس است. بسته به شرایط ، برخی از زوج های همجنس دوست دارند دوش هایشان جدا باشد ، در حالی که دیگران تمایل دارند جشن را به اشتراک بگذارند. در این موارد ، عناصر منحصر به فرد باید متناسب با زن و شوهر باشد. اما فرض یکسان است: از مهمانان دعوت کنید ، غذای خوشمزه زیادی به آنها بدهید و تماشای هدایای باز عزیز (های) خود را که باعث خنده و لبخند می شود تماشا کنید.

 عکاسی

این فرصتی است که می توانید با پذیرایی از ساقدوش عروس خود با صرف یک ناهار خوب. استخدام یک تیم استثنایی پذیرایی در میلواکی راهی عالی برای تشکر از شماست. حتی می توانیم یک کیک صورتی درست کنیم که داخل آن یک شیپور خوری باشد! همچنین این رسم است که به مهمانان خود هدیه ای کوچک برای حضور در آن بدهید.

نکته: یک خرده ریز انتخاب کنید که برای شما معنی دارد. گفته می شود که ساقدوش عروس که تکه کیک آن در آن قرار دارد ، مورد بعدی ازدواج است ، اما کمی خلاقیت می تواند معنای نمادین بیشتری به جذابیت اضافه کند.

نکته: حداقل یک هفته قبل از عروسی یک تاریخ را انتخاب کنید. این کار مانع از خماری مسئولیت های عروسی شما می شود.

 مهمانی خوش آمد گویی

مهمانی استقبال از عروسی به مهمانان عروسی خارج از شهر شما کمک می کند قبل از شروع برنامه رسمی عروسی ، به درستی مستقر شوند. این شام ها مخصوصاً برای عروسی های مقصد بسیار مهم هستند و ممکن است چندین روز قبل از روز بزرگ شما برگزار شوند. میلواکی مکانی عالی برای برگزاری یک عروسی مقصد است - مهمانان شما می توانند کارهای زیادی را انجام دهند که منجر به عروسی می شود.

با این حال ، اگر عروسی شما در محلی محلی برگزار می شود ، احتمال اینکه شب قبل از روز بزرگ شما برگزار شود بسیار زیاد است. اگر در یک شب برای یک دوز مهمانی قبل از عروسی حاضر نیستید ، می توانید آن را با شام تمرین خود جفت کنید.

تشریفات در اصفهان | بهترین تشریفات در اصفهان | تشریفات خوب در اصفهان | هزینه عروسی در اصفهان

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن