نحوه کارکرد فیلرهای پوستی برای صاف کردن چین و چروک

چین و چروک اتفاق می افتد. با افزایش سن ، لحن عضلات در صورت ما افزایش می یابد. این افزایش لحن همراه با کاهش متابولیسم کلاژن منجر به ایجاد چین و چروک می شود. چین و چروک با سیگار کشیدن و قرار گرفتن در معرض آفتاب بدتر می شود.

بسیاری از افراد از چین و چروک ناراضی هستند و سعی می کنند با انجام روش هایی مانند تزریق بوتاکس و تزریق پرکننده پوستی ، کار مادر طبیعت را خنثی کنند. تزریق بوتاکس (سم بوتولینوم) در اصل برای فلج کردن عضلات صورت و کاهش لحن عضلانی آنها به این ترتیب موقتاً چین و چروک ها را صاف می کند. با این وجود تزریق با بوتاکس معمولاً اولین قدم برای جوانسازی صورت است و همچنین چین و چروک های عمیق تر نیز نیاز به پر کردن پوستی دارند. نکته قابل توجه این است که از پرکننده های پوستی نیز استفاده می شود تا لب ها ، بینی ، فک و سایر قسمت های صورت ظاهری کامل تر داشته باشد.

تزریق مناسب بوتاکس و پرکننده پوستی نیاز به مهارت و تمرین زیادی دارد. تزریق فیلر به صورت تخصصی در جراحی پلاستیک صورت ، جراحی پلاستیک و روشهای پوستی انجام می شود. در این تنظیمات توسط پزشکان و متخصصان پزشک انجام می شود. نفر دوم ، پرستاران ثبت نام شده ، پزشکان پرستار و دستیار پزشک هستند. تقریباً مانند فرمولاسیون های مختلف سم بوتولینوم ، پرکننده های پوستی نیز در تکرارهای مختلف قرار دارند. علاوه بر این ، اگرچه نادر است ، پرکننده های تزریقی پوست می توانند عوارض جانبی داشته باشند. قبل از اینکه بخواهید فیلر پوستی را در آن قرار دهید ، مواردی را که باید بدانید در اینجا آورده شده است.

انواع تزریق ژل صورت
همه پرکنندهها با هم برابر نیستند. پرکننده های مختلف کاربردهای مختلفی دارند و با انواع مختلف چین و چروک استفاده می شوند.

در اینجا پرکننده های پوستی رایج آورده شده است:

مشتقات اسید هیالورونیک مانند Juvederm و Restalyne بیوپلیمرهای گلیکوزامینوگلیکان و بسیار شبیه به موادی هستند که در درم یا پایین ترین لایه پوست وجود دارد. مشتقات اسید هیالورونیک برای پر کردن چین و چروک های ظریف و تقویت یا تقویت لب استفاده می شود. تأثیر این پرکننده معمولاً بین چهار تا شش ماه به طول می انجامد. علاوه بر اثرات منفی بسیار کمی ، مشتقات اسید هیالورونیک خوب هستند زیرا تزریق بیش از حد با آنزیم هیالورونیداز قابل برگشت است.
هیدروکسیلاپاتیت کلسیم (Radiesse) ماده تشکیل دهنده استخوان است که می تواند از برچسب برای تقویت بافت نرم در صورت از جمله چین های بینی (لبخندهای AKA یا خطوط خنده) استفاده شود. اگر به صورت سطحی تزریق شود ، هیدروکسیلاپاتیت کلسیم می تواند باعث ایجاد توده یا گره شود. رادیس به درون درم عمیق و همچنین زیر پوستی تزریق می شود.
چربی اتولوگ چربی است که از بدن خود فرد گرفته شده و سپس به صورت وی تزریق می شود. از چربی اتولوگ برای ترمیم مجدد صورت و حجم بیشتر آن استفاده می شود. اگرچه داده های محدودی در مورد دوام تزریق چربی اتولوگ وجود دارد ، اما برخی فکر می کنند که درمان با این پرکننده می تواند یک عمر طول بکشد.