از آنجا که این کشور ویزاهای توریستی طولانی مدت را صادر می کند مهاجرت به کانادا کلیک کنید و به شما اجازه می دهد از طریق این ویزا به طور موقت در این کشور بمانید ، برخی خانواده ها این مسیر را برای تولد فرزند خود انتخاب می کنند و با تولد به کانادا مهاجرت می کنند. در نظر گرفتن.

مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

توجه به این نکته مهم است که تا زمان تولد فرزند مهاجرت به کانادا در کانادا ، والدین تا زمانی که کودک به سن 18 سالگی نرسد ، قادر به اخذ اقامت یا تابعیت نخواهند بود و می توانند از والدین خود حمایت مالی کنند. تحصیل در کانادا برای کودکانی که در این کشور به عنوان شهروند کانادایی متولد می شوند امکان پذیر است.

مهاجرت از طریق کار به کانادا
ویزای کار کانادا یکی از بهترین ویزاهای جهان و ویزای مهاجرت به همان اندازه دشوار است. با توجه به اقتصاد قوی و زبان رسمی انگلیسی در کانادا ، این کشور به عنوان اصلی ترین گزینه های مهاجرت در جهان برای کار متقاضیان انتخاب شده است.

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

ویزای کاری کانادا با روش و مدل جدید از پایان سال 2017 شرایط بهتری برای ورود نسبت مهاجرت به کانادا به گذشته فراهم کرده است. ویزای کاری این کشور با نام Skilled Worker و در بعضی از قسمت های Express Express ، که به معنی ورود سریع است ، زودتر اما سخت تر از ویزاهای کاری استان در سال 2020 اتفاق می افتد. مدل ویزای کاری کانادا یا Express Entry یک روند دو مرحله است.
اولین مرحله در ورودی اکسپرس کانادا
برای ورود به استخر و به اصطلاح مرحله دوم ، 67 امتیاز از 100 امتیاز ممکن کسب کنید. که دارای پارامترهای خاصی مانند سن ، تجربه کار ، مدرک زبان ، درجه و سازگاری با محیط است که در جداول جداگانه زیر بررسی و تحلیل می شود.

مهاجرت به کانادا از طریق کار

محاسبه نمره زبان به شرح زیر است:
کانادا کشوری مهاجر است که به سرزمین بزرگ سفید شمال معروف است. این کشور کعبه آرزوهای بسیاری از متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور است. دوستان عزیز ، اگر می خواهید از 6 طریق قانونی به این کشور مهاجرت کنید مهاجرت به کانادا ، می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس بگیرید و از مشاوره رایگان متخصصان ما در زمینه راه های مهاجرت به کانادا بهره مند شوید. همچنین می توانید سوالات خود را در مورد مهاجرت به کانادا در بخش نظرات این مقاله مطرح کنید تا کارشناسان ما به آنها پاسخ دهند.

الزامات و اسناد لازم برای مهاجرت به کانادا
هر روند مهاجرت به کانادا شرایط خاص خود را دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد این شرایط ، به صفحه مربوط به هر برنامه مراجعه کنید.

همچنین ، اسناد مورد نیاز در هر برنامه مهاجرت متفاوت است. اما بیشتر اوقات مانند شناسایی ، تحصیلات ، سابقه کار ، توانایی مالی و … مورد نیاز است.

هزینه مهاجرت به کانادا
هزینه مهاجرت به کانادا بسته به شرایط شما و روش مهاجرتی که انتخاب می کنید می تواند متفاوت باشد. آنچه روشن است اینست که شما باید حداقل یک سال هزینه زندگی در کانادا را داشته باشید.
این مبلغ حداقل در حدود 13000 دلار C خواهد بود. علاوه بر این مهاجرت به کانادا ، باید هزینه ویزا و اقامت را نیز در نظر بگیرید.

با خانواده خود به کانادا مهاجرت می کنید

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

برخی از برنامه های مهاجرت به مهاجران خارجی اجازه می دهد تا با اعضای خانواده خود به کانادا مهاجرت کنند. با این حال ، اعضای خانواده که فرصت مهاجرت دارند در هر برنامه مهاجرتی متفاوت هستند. به عنوان مثال ، مهاجران متقاضی از طریق سامانه مهاجرت به کانادا ورود به سیستم Express Canada فقط می توانند همسر و فرزندان وابسته خود را ثبت کنند. اما این برای والدینش امکان پذیر نیست. با این حال ، کانادا برنامه های حمایت مالی را ارائه کرده است که به شهروندان کانادایی و ساکنین دائمی امکان می دهد از همسر ، فرزندان وابسته ، والدین و مادربزرگ و مادربزرگ خود به مهاجرت به کانادا حمایت کنند.

مدت زمان مهاجرت به کانادا

مدت زمان پردازش پرونده های مهاجرت کانادا از برنامه به برنامه دیگر متفاوت است. برخی از برنامه های اقامت دائم تحت سیستم ورود به سیستم Express Express جدید کانادا طی کمتر از 6 ماه پردازش می شوند. با این حال ، سایر برنامه های مهاجرت به کانادا مهاجرت ممکن است 2 سال یا بیشتر طول بکشد تا پردازش شود.