سیستم شلیک زباله با هوباد صنعت شوتینگ زباله

در مجتمع های مسکونی و ساختمان های با چگالی بالا ، کار با زباله به صورت دستی زباله ها را پراکنده می کند و بوی نامطبوعی ایجاد می کند و همچنین شوتینگ زباله میکروب های بیماری زا تولید می کند. در مجموعه های پیشرفته ساختمانی ، سیستم های شلیک زباله جایگزین این سیستم شده اند.

این روش در واقع روشی مکانیزه برای جمع آوری شوتینگ زباله زباله های ساختمانی است که برای راحتی ساکنان و البته بهداشت بسیار مناسب است.

سیستم شلیک زباله
مزایای سیستم تیراندازی
استفاده از سیستم شلیک به زباله باعث شوتینگ زباله راحتی ساکنین و جمع آوری زباله برای کارکنان ساختمان می شود و البته شوتینگ زباله به حفاظت از محیط زیست نیز کمک می کند.

استفاده از سیستم شلیک زباله علاوه بر تمیزی ساختمان شوتینگ زباله ، استهلاک آسانسور ، مصرف برق و بار ترافیکی آسانسور را در ساعاتی که باید زباله جمع شود کاهش می دهد.

استفاده از شلیک علاوه بر شیرابه زباله و بهداشت شوتینگ زباله ساختمان به از بین بردن آفاتی مانند پشه ، مگس و سوسک کمک می کند.

در مقایسه با روش سنتی جمع آوری زباله ، به ویژه شوتینگ زباله در ساختمانهایی که تعداد طبقات آنها زیاد است ، از نیروی انسانی کمتری استفاده کنید.

کانال اصلی شلیک زباله
این کانال برای انتقال زباله به سطل آشغال استفاده می شود و از ورق 304 مات و گالوانیزه از جنس استنلس استیل به شکل استوانه ساخته شده است.

شیر آشغال زباله:
این شیر برای هدایت زباله ها به داخل کانال اصلی تیراندازی استفاده شوتینگ زباله می شود. از ورق فولادی دو جداره ساخته شده است که به صورت لولایی باز و بسته می شود.

سیستم شستشو:
برای شستشو و تمیز کردن سطح داخلی کانال شلیک استفاده شوتینگ زباله می شود. از ونتیلاتور برای از بین بردن بوی نامطبوع و هوای داخل محفظه زباله استفاده می شود که البته می توان آن را روی کانال جدا از کانال اصلی قرار داد.

درب پایان تیراندازی: شوتینگ زباله
برای جلوگیری از انتشار بوی نامطبوع و ورود آفات به سطل آشغال استفاده می شود.

سرعت گیر:
برای جلوگیری از متلاشی شدن شوتینگ زباله کیسه زباله در سطل جمع آوری زباله قبل از رسیدن به آن استفاده می شود.

فشرده ساز:
برای کاهش شوتینگ زباله حجم زباله های جمع شده در سطل زباله و همچنین تسهیل حمل و نقل آنها استفاده می شود.

سیستم شلیک زباله سیستم شلیک زباله

سیستم عکاسی چگونه کار می کند
قطر کانال زباله به تعداد طبقات ، واحدهای مجتمع مسکونی شوتینگ زباله و همچنین فضای معماری طراحی شده برای کانال بستگی دارد که در اندازه های 50 و 60 سانتی متر طراحی و اجرا می شود. این کانال برای شلیک به صورت عمودی در داخل شوتینگ زباله مجرای نصب یا کانال نصب شده است. 70 * 70 سانتی متر نصب شده است. کانالهای شلیک مواد زائد از ورق فولاد ضد زنگ مات و گالوانیزه شوتینگ زباله 304 و استوانه ای ساخته شده اند

کانال تقسیم کننده (سه طرفه):
این کانال بصورت سه طرفه با زاویه دقیق شوتینگ زباله طراحی شده و در تمام طبقات ساختمان نصب شده است. سوپاپ تیراندازی روی این سه راهی نصب شده است

شیر آشغال زباله:
شیر تیراندازی زباله از ورق 304 مات و دو جداره فولاد شوتینگ زباله ضد زنگ گالوانیزه ساخته شده است که می تواند به صورت لولایی باز و بسته شود. شیر شلیک که دارای لاستیک آب بندی است به گونه ای طراحی شده است که هنگام باز و بسته شوتینگ زباله شدن شیر ، زباله ها به طور خودکار به داخل کانال هدایت می شوند. تبدیل می شود.

سیستم شستشو:
شستشو و تمیز كردن سطح داخلی كانال یكی شوتینگ زباله از مهمترین موارد در سیستم شلیك زباله است كه از سیستم پاشش آب و محلول توسط نازل در بالاترین نقطه و تعداد نازل های كمكی كه در محل قرار می گیرد ، انجام می شود. طبقه. شوتینگ زباله از شتاب دهنده هایی که در طبقات هستند نمی توان استفاده کرد.