مزایا و معایب لوله کشی مس در لوله فلکسیبل

در تاریخ طولانی لوله کشی ، بسیاری از مواد مختلف مورد استفاده قرار گرفته است ، از چوب خالی شده شروع می شود. در دوره لوله کشی داخلی مدرن ، محبوب ترین ماده برای چندین دهه فولاد گالوانیزه بود که نسبت به هر فلزی که قبلاً مورد استفاده قرار می گرفت ، دوام بیشتری داشت. فولاد اجازه داد که لوله کشی داخل ساختمان متداول شود و بسیاری از خانه ها و مشاغل هنوز لوله های فولادی دارند. لوله فلکسیبل

اما به دلیل تمایل به خوردگی فولاد با گذشت زمان ، لوله های مس در طول 70 سال گذشته از فولاد گالوانیزه به عنوان فلز مورد نظر کنار گذاشته اند. مس امروز از پلاستیک هایی مانند PEX ، PVC و CPVC با رقابت روبرو است ، اما هنوز هم یک انتخاب محبوب محسوب می شود. ما به این مسئله خواهیم پرداخت که مس برای گزینه لوله کشی گزینه ای جذاب است و چرا گاهی اوقات پلاستیک گزینه بهتری است.

هنگامی که شما نیاز به یک لوله کشی در گیتسبورگ ، MD دارید تا از لوله کشی شما مراقبت کند ، مهم نیست از چه چیزی ساخته شده است ، با تهویه مطبوع ، گرمایش و لوله کشی لوله فلکسیبل Tuckers تماس بگیرید.

لوله های مس: مزایا
مس فلزی به طور طبیعی مقاوم در برابر خوردگی است ، در حالی که فولاد گالوانیزه به دلیل آسیب خوردگی در نهایت نشت و شکست می یابد. اگرچه این فلز با دوام است (قادر به تحمل فشار 1000 psi فشار) ، مس نیز سبک است و کار با آن (صرفه جویی در هزینه های نیروی کار) را آسان تر می کند و همچنین طولانی تر و بدون تکیه گاه طولانی تر در امتداد طولانی تر است. همچنین ارزان تر از فولاد و بدون سرب است.

مس نسبت به لوله های پلاستیکی سازگار با محیط زیست است زیرا از فلز طبیعی تشکیل شده است ، در حالی که پلاستیک مصنوعی در طول تولید مقدار زیادی از تولید گازهای گلخانه ای ایجاد می کند.

لوله های مس: معایب
اگرچه لوله های مس تقریباً از همه راه نسبت به لوله های فولادی گالوانیزه برتر هستند ، اما مکان هایی وجود دارد که لوله های PEX و CPVC از مس فراتر رفته اند. گرچه مس قیمت فولاد کمتری دارد لوله فلکسیبل ، اما هزینه آن بیشتر از پلاستیک است. لوله های مس نیز از نظر اسیدی بودن آب با مشکلاتی روبرو هستند ، بنابراین نصب آنها برای سیستم های لوله کشی که آب را از چاه بیرون می کشد مناسب نیست.

مس به اندازه فلزها انعطاف پذیر است ، اما لوله های پلاستیکی می توانند تقریباً در هر فضای لازم خم شوند. کدنویسی رنگ لوله های پلاستیکی استفاده از آنها را برای آسانسورها آسان تر می کند ، کسانی که می توانند رنگ های خاصی را برای لوله کشی گرم و سرد تعیین کنند.

هنگام تهیه لوله کشی برای خانه خود ، نیازی به تصمیم گیری در مورد تمام لوله های مسی یا تمام لوله های پلاستیکی نیست. یک لوله کش ماهر این دو را با هم مخلوط می کند ، از مس برای خطوط اصلی و سپس PEX و CPVC برای خطوط انشعاب استفاده می کند و بهترین مواد را برای هر کار مشخص می کند. به همین دلیل است که همیشه باید به جای آماتور ، لوله کشی خود را به یک متخصص خبره اعتماد کنید.

تهویه مطبوع ، گرمایش و لوله کشی Tuckers در صورت نیاز به لوله کشی در گیتسبورگ ، دیجیتال ، خدمات باکیفیتی ارائه می دهد. امروز با تمام نیازهای شما برای تعمیر لوله و تعویض با ما تماس بگیرید.