لیست قیمت اتصالات مک -MECH-فروش لوله و اتصالات -اتصالات گالوانیزه مک

مهندس محاسب نیز با استناد به جزئیات ارائه شده توسط معمار، سازه را بارگذاری، تحلیل و طراحی میکند. در شکل زیر پلان سادهای از لولهکشی فاضلاب طبقات ارائه شده است که در آشپزخانه و سرویس بهداشتی سیستم فاضلاب تعبیه شده است. لوله های گالوانیزه سپنتا در دو نوع سبک و سنگین موجود می باشند و به صورت گرم گالوانیزه می شوند و معمولا در سیستم های لوله کشی سرد و گرم ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند. لوله فولادی گالوانیزه در مقایسه با نوع آهنی سبک تر و براق تر هستند. لوله آهنی گالوانیزه با رنگ تیره وخاکستری می باشد وبه خاطر رنگ آن به راحتی در بازار قابل شناسایی می باشد و به دوصورت لوله سبک و لوله متوسط تولید می شوند.به این لوله ها ، لوله های بادرز نیز گفته می شود که درز آن توسط دستگاههایی به هم متصل شده و جوش می خورند و در فلز روی مذاب قرار می گیرند.ابعاد لوله گالوانیزه 6 متر می باشد.

در مقایسه با لوله های آهنی مقاومت کمتری دارند. اتصال بین لوله گالوانیزه و اتصال گالوانیزه به صورت دندهای است. اکثر اتصالات گالوانیزه نیز بهصورت توپیچ دندهای هستند ولی اتصالات گالوانیزهای هم وجود دارد که از بیرون و بهصورت روپیچ دنده میشوند. لوله های گالوانیزه همواره به صورت روپیچ تولید میشوند به این صورت که تمام لولههای گالوانیزه از بیرون دنده میخورند. لوله و اتصالات گالوانیزه چگونه دنده میشوند؟ فاز 1 تولید این کارخانه شرایط را برای تولید لوله با قطر خارجی 10 میلیمتر الی 168 میلی متر را با سرعت 160 متر بر دقیقه فراهم می کند. همچنین این شرکت مطابق سفارش مشتری و در طول، جنس، قطر و ضخامت دلخواه آنان و در رنج های مختلف محصولات را تولید می کند. کارخانه این شرکت در 25 کیلومتری شهر اصفهان و در مساحتی بیشتر از 80 هزار مترمربع واقع شده است و با توجه به موقعیت مناسب این کارخانه امکان ارسال آسانتر محصولات وجود دارد.

تبدیل دندهای گالوانیزه: تبدیل گالوانیزه وظیفه تغییر سایز در خط لوله کشی را دارد و از یک طرف به صورت روپیچ و از طرف دیگر به صورت توپیچ است. لوله گالوانیزه ساوه دارای کاربردهای بسیار زیادی میباشد و در صنایع مخلتفی اعم از ساخت کابلهای برق، سازههای فلزی، دکلهای مخابراتی، گاز، نفت و پتروشیمی، کشاورزی و تصفیه خانهها مورد استفاده قرار میگیرد. تأسیسات مکانیکی یکی از آیتمهای بسیار مهم در پروژهها میباشد که اجرای نادرست آن، شرایط بهرهبرداری و آسایش ساکنین را دچار مختل میکند. اتصالات گالوانیزه سیتکو Sitco هم ساخت کشور چین میباشد و فروش قابل توجهی نیز دارد . قطر خارجی این لوله ها بین 6 میلی متر تا 141 میلی متر بوده و تا طول 20 متر نیز تولید می گردد. همچنین با توجه به رشد جمعیت و نیاز بیشتر جامعه به مسکن، اماکن رفاهی، بهداشتی مانند هتل ها، بیمارستان ها، مراکز تفریحی نیز نیازمند سرمایه گذاری بیشتر است.

همچنین این شرکت، ساخت کارخانه های تولید آهن اسفنجی و تولید ورق ضدزنگ STAINLESS STEEL را با سرمایه گذاری داخلی و خارجی را در دست اقدام دارد. کلاف ورق گرم فولادی آجدار از ضخامت 3 الی 8 میلیمتر با ارتفاع آج 0.5 الی 2 میلیمتر تولید میشود. کارخانه لوله سازی شماره 1 این شرکت ظرفیت تولید 40000 تن لوله درزدار فولادی از سایز 2.1/2 الی 6 اینچ را دارد و کارخانه شماره 2 آن با ظرفیت نامی 40000 تن لوله درز جوش فولادی علاوه بر تولید لوله های سیاه از سایز ¾ تا 4 اینچ قادر به تولید لوله های فشار قوی گاز و مقاطع چهارگوش است. لوله های گاز اهواز API از سایز ¾ تا 6 اینچ و تحت فشار هیدروستاتیک تا 180 بار و همچنین تست غیرمخرب تولید می شود. همچنین وقتی از اتصالاتی مانند اتصال ماده و یا اتصال نر و یا زانو ماده استفاده میکنیم که طرفی از اتصال به لوله های پلی اتیلن و طرف دیگر به اتصالات پیچی گالوانیزه وصل میشود نیاز داریم که اعداد متناظر در این بخش را داشته باشیم.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد لوله گالوانیزه 8 اینچ لطفا از صفحه ما بخواهید.

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر