طراحی سبک زندگی چیست؟

طراحی سبک زندگی چیست؟
توسط STEPHEN WARLEY

آیا شما به روشی که همیشه می خواستید زندگی کنید زندگی می کنید؟

اگر شما هستید ، تبریک می گویم! من دوست دارم در مورد نحوه انجام این کار با شما مصاحبه کنم!

اگر شما اینگونه نیستید ، می توانید خالق زندگی خود شوید.

طراحی سبک زندگی در مورد زندگی با نیت و کار در هماهنگی با هدف شما است.

نحوه تعریف “سبک زندگی”
من توصیف می کنم چگونه زندگی خود را به عنوان “سبک زندگی” تجربه می کنید.

این الگوی عادت ها برای چگونگی گذراندن وقت ، انرژی و پول است. این عادت ها شامل نحوه کار ، تفریح ​​، یادگیری ، انرژی دادن به خود ، گذراندن وقت با افراد دیگر و به طور کلی درگیر شدن با زندگی است.

در اینجا چند نمونه از شیوه های زندگی معمول که امروزه مردم بر اساس نحوه کار آنها زندگی می کنند آورده شده است:

9 تا 5 شرکتی
نظامی
هنرمند
پدر و مادر تمام وقت
خویش فرما
سیاستمدار
کارآفرین
حرفه معنوی
کارمند دولت
معلم
وکیل
دانشمند
فریلنسر
حرفه پزشکی
معلم
رمزگذار
کارمند اتحادیه
کارمند دستمزد ساعتی
مزرعه دار
رهگذر
راننده کامیون
بسیاری از این حرفه ها از انتخاب شما برای استفاده از بخش عمده ای از وقت خود جلوگیری می کنند ، پتانسیل خود را برای استقلال مالی سرکوب می کنند و شما را وادار می کنند که طبق استاندارد کاری مشترک کار کنید.

البته ، اگر نمی خواهید وقت و هزینه بیشتری داشته باشید یا به انتخاب نحوه رسیدن به کار خود اهمیت ندهید ، این انتخاب شما هم است!

مطمئناً این شیوه زندگی شما را قادر می سازد تا حرفه خود را انتخاب کنید ، جایی که کار می کنید ، زندگی می کنید ، چگونه می خورید ، دوستان خود را می گذرانید و چگونه اوقات فراغت خود را می گذرانید.

متأسفانه ، شما بیشتر از هر چیز دیگری در زندگی کار خواهید کرد. آن را دوست دارید یا نه ، مسیر شغلی شما تأثیر می گذارد چگونه شما می توانید بقیه عمر خود را زندگی کنید.

تصور می کنید کنترل کامل بر هر تصمیمی در هر جنبه از زندگی خود دارید؟ من می دانم که این برای بعضی از افراد تهدیدآمیز است ، اما این چیزی است که طراحی سبک زندگی به آن مربوط می شود.

بیایید بحث کنیم که “طراحی” به چه معنی است
وقتی از اصطلاح “طراحی” استفاده می کنم ، من یک برنامه عمدی را بر اساس تحقیقات متفکرانه توصیف می کنم که اقدامات انجام شده برای دستیابی به یک هدف خاص را توصیف می کند.

طراحی در هر وجه از زندگی ما از خانه ای که شما در آن زندگی می کنید تا اتومبیلی که در آن رانندگی می کنید به لباسی که در این وب سایتی که الان استفاده می کنید استفاده می شود.

جالب است که چگونه “طراحی” زندگی مدرن ما را ممکن ساخته است ، اما بیشتر ما تصور نمی کنیم از آن به عنوان روشی برای زندگی سبک زندگی ایده آل خود استفاده کنیم.

بسیاری از ما درگیر “حالت بقا” هستیم زیرا منابع شخصی محدود زمان ، انرژی و پول توسط آخرین خواسته های آن لحظه از بین می روند. زندگی به جای این که زندگی ما را اداره کند ، زندگی ما را فرو می ریزد.

می خواهید با توجه به شرایط خود زندگی و کار کنید؟ فقط کمی برنامه ریزی طول می کشد.

طراحی سبک زندگی چیست؟

من دوست دارم از زندگی در زندگی با هماهنگی کامل با هدف ، ارزش ها ، انگیزه ها ، توانایی ها و نیازهایتان ، به سبک زندگی بپردازم.

نسخه من از سبک زندگی در مورد زندگی یک زندگی خودگردان است. این در مورد تهیه برنامه روزانه خود است. این در مورد کار با شرایط شما است. این در مورد ایجاد یک سبک زندگی پیرامون کار معنادارتر است.

من می دانم که بسیاری از افراد از “طراحی سبک زندگی” به عنوان روشی برای به دست آوردن کار ما برای به حداکثر رساندن اوقات فراغت خود استفاده می کنند. من کاملاً مخالفم من طرفدار کارگرایی نیستم ، اما من همچنین دوست ندارم تا آخر عمر در ساحل بنشینم.

طراحی سبک زندگی در مورد یافتن تعادل کار معنی دار و زمان بازیابی است. زندگی همه چیز مربوط به تنش بین هزینه و بازیابی انرژی شما است.

من اعتقاد دارم که ظهور اینترنت ، دستگاه های تلفن همراه و رسانه های اجتماعی این پتانسیل را دارند که بتوانند زمان بیشتری را برای ما کنترل کنند ، بنابراین می توانیم بیشتر زندگی خود را بر اساس شرایط زندگی کنیم ، همانطور که اولین بار در هفته کار چهار ساعته توسط تیم فریس حمایت شد. .

از این گذشته ، اگر می خواهید بیشتر وقت خود را صرف کار کنید ، ممکن است به شکلی کار کنید که بیشترین حس را برای شما ایجاد کند و بیشترین معنی را به شما بدهد.