شیوه قیمت گذاری اتصالات پنوماتیک به چه صورت است؟

اتصالات پنوماتیک از اجزای اصلی سیستم پنوماتیک می باشد که برای اتصال و ارتباط بین اجزای مختلف سیستم مورد استفاد

توسط EMROOZTAFAHOM در 31 مرداد 1400

اتصالات پنوماتیک از اجزای اصلی سیستم پنوماتیک می باشد که برای اتصال و ارتباط بین اجزای مختلف سیستم مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع اتصالات به صورت راحت می تواند در جای خود جای بگیرد. خرید و به کارگیری اتصالات پنوماتیک باعث افزایش سرعت کار می شود.

کاربرد اتصالات پنوماتیک

اتصالات پنوماتیک دارای کاربردهای زیادی می باشد که هر کدام از آن ها می تواند نقطه مهم باشد. اگر به درستی به کاربرده نشود می تواند عواقب خطرناکی داشته باشد. دستگاه های پنوماتیک، دستگاه های بادی، کمپرسور، صنعت داروسازی، صنعت خودرو، خدمات پنوماتیک، جک های پنوماتیک از جمله مواردی است که اتصالات در آن به کار برده می شود.

این اتصالات علاوه بر اتصالات بین قسمت های مختلف را تأمین می کند، فواید دیگری هم دارد. افزایش سرعت عمل نیز از مواردی است که با استفاده از اتصالات پنوماتیک می توان به آن رسید. این اتصالات با توجه به کارائی آن در ابعاد گوناگون و با خصوصیات متفاوت عرضه می شود.

انواع اتصالات پنوماتیک و قیمت آن ها

اتصالات پنوماتیک معمولاً به دو صورت فشاری و رزوه ای در سایزهای متفاوت عرضه می شود.

اتصالات رزوه ای که یک نوع از اتصالات پنوماتیک می باشد در اندازه های میلیمتر و اینچ و در حالت شلنگ خور تولید می شود.

از تفاوت بین مدل های تولیدی می توان به کیفیت آن و دقت در تولید آن ها و آلیاژ به کار رفته در ساخت اشاره کرد. یکی از این نوع اتصالات، اتصالات مستقیم می باشد که در انواع مختلف عرضه می شود.

سه راهی های پنوماتیک نیز در سیستم پنوماتیک بسیار پرکابرد می باشد. سه راهی شلینگ خور، سه راهی وسط دنده، سه راهی داخل رزوه و سه راهی مینیاتور از جمله قطعات پنوماتیک می باشد. این اتصالات به صورت ساده و تقریباً ارزان ارائه می شود.

دسته بندی دیگر اتصالات پنوماتیک اتصالات L شکل، مستقیم و T شکل می باشد. اتصالات 90 درجه یا اتصالات زانویی توسط اتصالات زاویه دار به هم متصل می شود. اتصالات مستقیم به صورت صاف یک سر آن به سیستم و سر دیگر آن به لوله یا شلنگ متصل می شود. اتصالات T شکل نیز جهت کنترل فشار یک سیستم به کار می رود.

قیمت اتصالات پنوماتیک

برای مشاهده محصولات و خرید اتصالات مختلف می توانید با مشاوره مناسب و از مکان مطمئن از جایی مطمئن خرید کنید. مجموعه ما با به کارگیری کارشناسان متخصص در خدمت شما می باشند تا با راهنمایی درست یک خرید بسیار مناسب داشته باشید.

آخرین مطالب