خرید رمان خارجی در هفته کتاب

به گفته مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کوم ، 40 فعالیت خرید کتاب خارجی این کانون در زمینه کتاب و کتابخوانی است.
فعالیتهای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کوم در هفته کتاب
حامد خوجتی ، مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کوم ، در یک جلسه کتابخوانی و مطالعه برای همه دوستداران دانش گفت: “امیدوارم با وجود شرایط نامساعدی که به دلیل ویروس کرونا روبرو هستیم ، این هفته آنها باید هفته خوبی باشند.

وی افزود: بسیار خوب و ارزشمند است که این هفته در حوزه کتاب پنهان شویم و کتاب الکترونیکی از اتفاقات خوبی که در کتاب در زندگی ما رخ داده استفاده کنیم. کتاب فرصتی طلایی است که از طریق آن می توانیم رنگ و بویی تازه به زندگی ببخشیم.

هوجا استفاده از کتاب برای رفع استرس در خانواده را در شرایط فعلی ستود و اظهار داشت: خانواده ها باید از ظرفیت مطالعه کتاب در جامعه خود برای کاهش اضطراب و نگرانی در زمان تاجگذاری و فرصت مناسب هفته برای کتاب به دلیل تخفیف استفاده کنند. کتابفروشی ها و استفاده از اطلاعات خوبی که مردم از کتاب به دوستداران کتاب می دهند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قم به تعطیلی کتابخانه های این مرکز ایران پیپر به دلیل شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و یادآور شد: به دلیل شرایط کرونر و تعطیلی کتابخانه های این مرکز ، با همکاری فروشگاه کتاب زبان اصلی اداره کل فرهنگ و فرهنگ کشور دو فعالیت اصلی را سفارش دادیم. رهنمودها “. فروشگاه جهان اسلام و کتاب باز است.

وی افزود: قله کتاب اولین فعالیت ویژه ما در آن زمان است. در این پروژه تعدادی از اعضای انجمن را شناسایی کرده ایم که به عنوان اعضای فعال همکاری کرده اند و در حالی که هفته کتاب را ملاقات می کنیم و به آنها تبریک می گوییم ، تعدادی کتاب به آنها اهدا خواهیم کرد

این مقام مسئول تصریح کرد: برخی از کتاب های اهدایی توسط اداره کل فرهنگ اسلامی و رهنمودهای کوم و بخشی دیگر توسط مرکز رشد فکری تهیه شده است. فروشگاه دنیای کتاب نیز دستیار ما در این زمینه در زمینه اطلاع رسانی و تبلیغات بود.

حجتی دومین برنامه را استفاده از ظرفیت مربیان این مرکز عنوان کرد خرید کتاب زبان اصلی و ادامه داد: با توجه به حضور مثبت مربیان مرکز که عمدتا توانایی قصه گویی دارند ، هر شب ساعت 18 برنامه ای را برای ارائه یکی از کتابها تهیه می کردم. نوجوانان باید از طریق کانال های مجازی مرکز به صورت زنده برای مخاطبان خوانده و پخش شوند و خدا را شکر از این برنامه استقبال خوبی شد.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود به ساماندهی کتابخانه ها و خرید رمان انگلیسی مشارکت کپی فای در اسکن کتاب اشاره کرد و گفت: 40 عنوان از فعالیت های این مرکز در متن کتاب و کتابخوانی است. این مرکز این فعالیت ها را در طول سال انجام می دهد ، اما در طول هفته کتاب که بهار مرغی این مرکز است ، این فعالیت ها دو برابر می شود.

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر