ترافیک نامحدود در سرور مجازی به چه معناست؟

 

ترافیک نامحدود در سرور مجازی به چه معناست؟

 

کسب و کارهای سنگین و اشخاصی که قصد راه اندازی سایتی دارند که می خواهند به صورت مداوم در آن فیلم و عکس بارگذاری کنند، توصیه می شود که از سرورهای مجازی با ترافیک نامحدود استفاده کنند.

در این مقاله قصد داریم به این که ترافیک نامحدود در سرور مجازی به چه معناست، بپردازیم. اگر اطلاعات کافی در این زمینه ندارید و مایل به کسب اطلاعات در مورد آن هستید، توصیه میکنیم که این مقاله را مطالعه فرمایید.

در تخفیفه و موپن بهترین تخفیف ها را دریافت کنید.

سرور مجازی چیست؟

سرور مجازی بخشی از سرور اختصاصی و بزرگ است که دارای ابزارهای مخصوصی مانند رم و هارد می باشند. این نوع سرور امکانات ویژه ای را در اختیار کاربران قرار می دهد.

 

کاربرد سرور مجازی چیست؟

اشخاصی که قصد راه اندازی وب سایت دارند، بهتر است به جای سرور اشتراکی، از سرور مجازی استفاده کنند.

هر چند که سرور اشتراکی قیمت پایین تری از سرور مجازی دارد، ولی سرور مجازی دارای کاربردها و مزایای بیشتری از سرور اشتراکی می باشد. این نوع سرور دارای امکانات ویژه ای برای پشتیبانی از وب سایت بوده و اگر شخصی میخواهد وب سایتی راه اندازی نموده و در آن به طور مداوم فعالیت کند، بهتر است سرور مجازی را خریداری کند.

 

ترافیک نامحدود در سرور مجازی به چه معناست؟

شرکتی که اقدام به ارائه سرور مجازی می کند، برای این که بتواند از استقبال کاربران زیادی برخوردار شود، ترافیک نامحدود را ارائه می دهد.

هنگامی که کاربری در سایت با مشکل دانلود و آپلود روبرو شود، از ترافیک نامحدود استفاده می کند. زیرا سبب افزایش سرعت آپلود و دانلود می شود.

 

ترافیک نامحدود به چه معناست و واقعا وجود دارد؟

ترافیک شامل اطلاعات عبور داده شده از کارت شبکه می باشد. بنابراین ترافیک نامحدود یک سرور به این معناست که میزان اطلاعات تبادل شده، شمارش نمی شوند.

ترافیک نامحدود سرور مجازی ایران

سرورهای مجازی داخل ایران، امکانات و خدمات بهتری را در اختیار کاربران قرار می دهند. زیرا دارای موقعیت جغرافیایی خوبی هستند.

افرادی که قصد دارند وب سایت راه اندازی کنند، از سرورهای مجازی داخل ایران استفاده می کنند. زیرا این سرورها از سرعت بالایی در ارسال و دریافت اطلاعات برخوردار هستند.

شرکت های زیادی در ایران اقدام به ارائه ترافیک نامحدود سرور مجازی می کنند که از نظر ترافیکی که ارائه می دهند، دارای تفاوت هایی می باشند.

برخی از این شرکت ها در ازای ترافیکی که به کاربر می دهند، سرعت اینترنت کمی را مشخص می کنند.

بعضی دیگر از شرکت ها برای ترافیک های محدود سرور مجازی، سقف عادلانه ای برای مصرف آن را تعیین می کنند.

بعضی از شرکت ها هم هستند که ترافیک نامحدود را در اختیار کاربر قرار می دهند، ولی در تعداد فایل های بارگذاری شده در سایت محدودیت ایجاد می کنند. در این صورت اگر کاربر نتواند فایل های سنگین را در وب سایت قرار دهد، بهتر است که برای ترافیک نامحدود هم هزینه ای نپردازد.

 

نتیجه گیری

بنابراین سرور مجازی برای راه اندازی وب سایت بهتر از سرور اشتراکی است و به دلیل مشخصات و امکاناتی که به کاربر ارائه می دهد، از برتری زیادی برخوردار است.

ترافیک نامحدود در سرور مجازی به کاربر این امکان را می دهد که بتواند اطلاعات را با سرعت زیادی آپلود و دانلود نماید و محدودیتی در تبادل حجم اطلاعات و دیتاها نباشد.

توجه داشته باشید که وقتی می گوییم ترافیک نامحدود سرور مجازی، در حقیقت ترافیک نامحدود نیست و دارای میزان مشخصی است. زیرا هیچ یک از ارائه دهندگان سرویس قادر به ارائه نامحدود ترافیک در اختیار کاربران خود نمی باشد.

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر