به گزارش تایم کتاب کامپیوتر، سال جدید فرا رسیده است و دنیای کتاب غنی از داستان و داستان است. بسیاری از کتابهای ماه فوریه از خوانندگان می خواهند ریشه های آنها را بررسی کنند. نویسندگان مخاطبان خود را به خواندن داستان های زندگی خود دعوت می کنند.

کتاب آموزش کامپیوتر

“Patrol Jane on the Purple Line” نوشته دیپا آناپارا
در داستان اول ، دیپا آناپارا ، کتاب آموزش کامپیوتر روزنامه نگار مشهور ،کتاب کامپیوتر یک همکلاسی گمشده به نام جای را پیدا می کند که نه ساله است. جی و دوستانش جستجوی خود را در شهری آغاز می کنند که کودکان به طرز مرموزی ناپدید می شوند. هزاران کودک گمشده در شهرهای هند وجود دارد و کتاب آموزش کامپیوتر یک دیدگاه جدید به جای دیپا آناپارا ، تاریخ استقامت و امید را به خواننده می آموزد.

برادر و خواهر توسط دایان کیتون
کتاب آموزش کامپیوتر دایان کیتون بازیگر برنده اسکار در این کتاب رابطه دشوار خود با برادرش را توصیف می کند. به همین منظور ، خواننده دوران کودکی کیتون را دنبال می کند. اگرچه خواهر و برادر در دوران کودکی با هم صمیمی بودند اما در بزرگسالی از هم جدا شدند. این برادر با اعتیاد به الکل و بیماری روانی مبارزه کرد و کتاب آموزش کامپیوتر دایان در اوج شهرت خود در صنعت فیلم سازی بود. در این داستان ، کیتون در مورد مشکلات دوست داشتن شخصی که کتاب کامپیوتر نمی توانید کاملاً درک کنید صحبت می کند.

بهترین سایت دانلود کتاب رایگان

درس بیماری توسط کلر بیمز
پس از ورود گروه عجیبی از پرندگان به روستا بهترین سایت دانلود کتاب رایگان، دختران مدرسه ای قرن نوزدهم ماساچوست سردرد ، جوش و خواب راه رفتن عجیبی را تجربه کردند.

“هر کارت فقط یک داستان است” نوشته نیکول چانگ بهترین سایت دانلود کتاب رایگان و منسا دیماری
چگونه “خانه” را توصیف کنیم؟ در این مجموعه مقالات کتاب کامپیوتر، 20 نفر در مورد حس زندگی خود در چندین فرهنگ مختلف صحبت می کنند. این داستان های خصوصی بیانگر چالش هایی است که همه ما از نظر مکانیبهترین سایت دانلود کتاب رایگان با آن روبرو هستیم.

دانلود ebook

“لوبیای شگی” ساخته داگلاس استوارت
استوارت دانلود ebook در اولین رمان خود داستان خانواده ای از گلاسگو در دهه 1980 را روایت می کند. این نویسنده داستان پسری به نام شاگی و مادرش را در طول سالها تعریف دانلود ebook می کند و کتاب کامپیوتر تلاش می کند مفهوم هویت ، اعتیاد و آزادی را دوباره تعریف کند.

“عفو” ساخته آراویند آدیگا
آخرین داستان از نویسنده جایزه Manbooker درباره خدمتکاری به نام دنی است که از سریلانکا فرار می کند و به طور غیرقانونی در استرالیا زندگی می کند. دنی از قتل یکی از مشتری هایش مطلع می شود. اگر او صحبت کند ، زندگی و زندگی حرفه ای او به خطر می افتد ، امادانلود ebook  اگر او سکوت کند ، حقیقت پنهان می ماند. داستان دانلود ebook در یک روز شکل می گیرد و تصمیم دنی تنش واقعی ایجاد می کند.

کتاب الکترونیکی

«زندگی واقعی» ساخته براندون تیلور
داستان تیلور سیاه پوستی کتاب الکترونیکی که کتاب کامپیوتر در زندگی اش هرگز نتوانسته با دوستان سفیدپوست خود ارتباط برقرار کند.

“اینجا برای این” توسط اریک توماس
تعلق یعنی چه؟ توماس این موضوع را کتاب الکترونیکی در تمام مقالات این مجموعه مطرح می کند و تمام مکانهایی را که هرگز به آنها تعلق نداشته احساس می کند. در این کتاب ، نویسنده رنگ سیاه را کتاب الکترونیکی در جامعه آمریکا توصیف می کند.

“باشکوه و فاسد” ساخته اریک لارسون
سال سختی بود که وینستون چرچیل کتاب الکترونیکی در سال 1940 به نخست وزیری انگلستان انتخاب شد. بیش از 40،000 غیرنظامی در کارزار بمب گذاری آدولف هیتلر کشته شدند. لارسون در مورد تأثیر خود بر چرچیل و خانواده اش به مدت 12 ماه می نویسد و تصویر پیچیده ای از اراده و رهبری را در میان هرج و مرج و ترس کتاب الکترونیکی ارائه می دهد.

بهترین اپلیکیشن کتاب

“آپیروژن” ساخته کلوم مک کان
بسام امین و رامی بهترین اپلیکیشن کتاب ایلهانان دو پدر اسرائیلی و فلسطینی کتاب کامپیوتر هستند که دخترانشان به طرز بیرحمانه ای به قتل رسیده اند و این درد دوستی آنها است. داستان بر اساس تاریخ واقعی است و برنده جایزه کتاب ملی آمریکا حقیقت و تخیل را با هم تلفیق می کند تا نشان دهد که بهترین اپلیکیشن کتاب چگونه مردم از غم و اندوه خود برای تبدیل شدن به طرفداران صلح و دوستی در خاورمیانه استفاده می کنند.

«احساسات کوچک» ساخته کیتی پارک هونگ
این نویسنده آسیایی-آمریکایی از هویت خود برای بالا بردن کتاب کامپیوتر سطح آگاهی عمومی آمریکا در مورد مفهوم نژاد استفاده می کند و برای رسیدن به این هدف ، گاهی مجبور  بهترین اپلیکیشن کتاب می شود خاطرات شخصی خود را با خوانندگان در میان بگذارد و باعث باورپذیری بیشتر خواننده شود.

لینک سایت ایران پیپر