اگر قبلا در این اتاقها بازی کردهاید حتما تجربهتان را برای ما و بقیه خوانندهها تعریف کنید. تقریبا اغلب مردم جهان با داستانها و ماجراهای شرلوک هولمز آشنا هستند و سبک سناریوی این اتاق فرار هم به همین شکل است. در این بازی همانطور که میدانید باید اعداد 1 تا 9 را طوری در ستونها قرار دهید که هم همه اعداد در تمام ستونها قرار بگیرد، هم تکراری نباشند. بیشتر آنان از شکل­های پیشین رسانه­های تعاملی الهام گرفته بودند؛ بررسی این منابع به تاریخچه پررنگ­تری از پدیده اتاق فرار اشاره دارد. اگر از اتاق فرار انتظار دکورهای هیجان انگیز و دلهرهآور را دارید این اسکیپ روم به شما پیشنهاد نمیشود، اما اگر به دنبال تجربه متفاوت و به چالش کشیدن خود و دوستانتان با معماهای پیچیده و دشوار هستید، تجربه این محیط به شدت به شما پیشنهاد میشود. قبل از اینکه تیمی برای بازی تشکیل دهید باید تصمیم بگیرید که دقیقا چه ژانری را میخواهید بازی کنید و کدام اتاق فرارهای تهران این ژانر را ارائه میدهند.

بازی فکری هیجانی در ادامه این مقاله میخواهیم چند مورد از اتاق فرارهای تهران را برای شما معرفی کنیم که اکثرا در ژانر ترسناک و معمایی هستند. ازدیگر اسباب بازیهای مورد علاقه دخترا هست . سری بازی فکری The Room که تا کنون 4 نسخه از آن منتشر شده است، بهعنوان یکی از بهترین بازیهای موبایل از آن در سبک پازل یاد میشود. سبک طراحی آیتمها واقعی یا عکسی و سبک نقشهای شخصیت و داستان و نقشه کارتونی/کمیک است. بازی از گرافیک خاصی برخوردار است و می توانید شخصیت خود را برای بازی خلق کنید. مهمترین چیزی که به محض شروع توجه شما را به خودش جلب میکند، فضای بسیار نوستالژی با وسایل و موسیقی خاص این محیط است که مانند سفر در زمان است و شما را به دهه چهل تهران و خاطرات آن میبرد. مجموعه موظف است قبل از شروع بازی از ترسهای آنی که در سناریو وجود دارد شرکتکنندگان را مطلع کند.

چه بازی فکری کنیم
از سطح اول شروع کنید. در صورت استفاده از مایعات در بازی، از مضر نبودن آن برای پوست و بدن بازیکنان حتما اطمینان حاصل کنید. تمامی نکات ذکر شده برای تاسیس اتاقهای فرار الزامی بوده و با رعایت قوانین فوق شما میتوانید مجوز تاسیس یک اتاق فرار جذاب را داشته باشید. استاندارد سنی برای ورود به فضای بازی اتاقهای فرار 14 سال بوده و اگر سناریو و محتوای بازی ترسناک باشد، حداقل سنی 17 سال است. سیویلیزیشن VI ملتهای مختلفی مانند ایران، فرانسه، چین و چند تمدن مهم تاریخی دیگر را نیز خود جای داده است تا کاربر با دستی باز تمدن مختص به خود را از عصر نوسنگی تا عصر حاضر و حتی آینده رهبری کند. اگر از طرفدارای پَر و پا قرص بازیهای استراتژی باشید به احتمال زیاد با سری آثار Civilization به خوبی آشنایی دارید.

بازی فکری نقطه بازی اگر در این شرایط ببینید به چیزهای تکراری گرایش دارد وظیفه والدین این است که با ارزش دادن به انتخابهای کودک، دنیای او را بزرگتر کنند. به همراه داشتن حیوانات خانگی در فضای بازی ممنوع است. مکانیزم های گیم پلی این بازی هم دقیقاً مانند همان بازی هاست، جایی که شما در ساختار مرحله ای بازی پیشروی می کنید و سعی می کنید با جور کردن ۳ آیتم، آنها را حذف کنید و امتیاز به دست بیاورید و با انجام دادن اهداف هر مرحله جواز حضور در مراحل بعدی را به دست بیاورید. اینگونه هم میتوانید بدانید که تیمتان باید چند نفر باشد و اینکه همه اعضای تیم با آگاهی کامل از شرایط بازی، یک جا جمع میشوند. تمام اعضای تیم را ملزم می کند تا در یک سری وظایف خطی با هم کار کنند. حال استودیو الکترونیک آرتز سعی کرده تا بخش آلتمیت تیم فیفا را تا حدی در بازی اندروید FIFA Soccer به بگنجاند.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با بازی فکری ذهن زیبا وب سایت خود باشید.