با حرف آخر هوشمندانه قدم بردارید

کنکور بزرگترین آزمون پیش روی هر دانش آموز است  و سرنوشت کل زندگی او را می‌تواند تغیر دهد. در سال های اخیر سبک کنکور کاملا تغیر کرده است و باید بدانیم که درس خواندن آسان است اما سختی کار رقابت است. به خصوص برای رشته علوم تجربی که داوطلبان آن از مرز 600 هزار نیز عبور کرده اند. برای موفقیت در این رقابت سنگین داوطلب علاوه بر تلاش مضاعف باید از منابعی استفاده کند که برگ برنده او در این ماراتن علمی هستند. امروز در یک گزارش به سراغ یکی از برترین موسسات آموزشی کنکور در ایران خواهیم رفت که در چند سال اخیر آمار خوبی از نتایج را کسب کرده است و در میان دانش آموزان نیز به دلیل سبک آموزش متفاوت خود محبوبیت فراوانی کسب کرده است. این موسسه با نام سایت حرف آخر برای اولین بار در ایران طرح آموزش پویانمایی را رونمایی ساخته است.

منظور از آموزش پویا نمایی آموزش بر دو پایه شهودی سازی مطالب و استفاده از الگو است. در روش های کلاسیک آموزشی حجم گسترده ای از فرمول ها را به داوطلب آموزش خواهند داد که شاید در هنگام تست زنی قبل کنکور با این روش ها به جواب رسید اما در جلسه کنکور به دلیل استرس فراوان به خاطر آورردن این فرمول ها امری دشوار است. در آموزش بر پایه الگو سازی داوطلب دیگر نیاز ندارد برای هر سوال یک فرمول یاد بگیرید بلکه یک الگو آموزش خواهد دید و با استفاده از آن کل سوالات یک مبحث را حل خواهد کرد. در آموزش شهودی هم به جای اینکه داوطلب مطالب را حفظ کند آن ها را با تصویر سازی یاد می‌گیرد و به جای حفظ کردن اینبار مفاهیم را لمس خواهد کرد و مدت زمان ماندگاری در ذهن چندین برابر می‌شود. چنین سبکی در ایران به حرف آخر اختصاص دارد.

در ادامه می توانید ادبیات کنکور حرف آخر، که از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند هم مشاهده بفرمایید.

یادگیری کل دروس بدون حفظ کردن، بدون فراموشی

موسسه حرف آخر در سال 1390 فعالیت خود را در عرصه آموزش شروع کرد و مدیریت این مجموعه توسط مهندس عبدالرضا منتظری مدرس نام آشنا میان دانش آموزان ایرانی می‌باشد. استاد منتظری برای اولین بار در کشور آموزش شهودی را وارد کرد و به دلیل این سبک از آموزش مدارک افتخاری از مراجع معتبر بین المللی و دانشگاه های معتبر خارجی دریافت کرد و برای اولین بار در کشور در اخبار شبکه های ملی 2 ، شبکه 5 و شبکه خبر صدا سیما و سیما مورد تقدیر قرار گرفت. این استاد علاوه بر تولید کردن این آموزش با بهره گیری از بروز ترین فناوری ها قصد صادر کردن سبک آموزشی خود به کشور های خارجی را نیز دارد و در حال حاضر این آموزش به کشور های همسایه از جمله پاکستان نیز صادر می‌شود و باعث کسب موفقیتی بزرگ در این زمینه شده است.

اساتید حرف آخر را برترین مدرسان ایران برای هر درس تشکیل داده اند که از بین آن ها می‌توان به دکتر غلامحسین شیروانی مدرس شیمی که تمامی مسائل شیمی که نصف بودجه بندی این درس در کنکور را به خود اختصاص می‌دهد فقط در سه ساعت و با استفاده از 3 الگو آموزش می‌دهد، استاد پیمان کامیار مدرس فیزیک که پر فرمول ترین فصل فیزیک کنکور یعنی سینماتیک را فقط با یک الگو و بدون فرمول آموزش می‌دهد ، استاد علیرضا یوسفیان پور مدرس نام آشنای دینی که کل دینی را با استفاده از انیمیشن و در کمتر از 40 ساعت بدون حفظ کردن آموزش می‌دهد تشکیل داده اند. استاد منتظری هم رزومه خاص خود را دارد که پیشنهاد می‌کنیم برای مشاهده رزومه او به صفحه استاد عبدالرضا منتظری در سایت مرکزی حرف آخر مراجعه کنید.

در ادامه می توانید فروشگاه حرف اخر، که از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند هم مشاهده بفرمایید.

مطابقت های بی نظیر حرف آخر

در سال های اخیر مردم دیدگاه منفی نسبت به موسسات آموزشی در کنکور پیدا کرده اند و با شنیدن نام موسسات آموزشی کنکور حساسیت هایی ایجاد می‌شود و موسسه حرف آخر هم در این بین بی نصیب نمانده است. اما با توجه به اینکه اعتبار هر موسسه با توجه به نتیجه هایی که توسط آن کسب شده است مشخص می‌شود می‌توان به کنکور سراسری سال 98 مراجعه کرد و نتایج موسسه حرف آخر را مشاهده کرد که دراین سال با کسب 51 رتبه زیر 200 به پر افتخار ترین مجموعه آموزشی لقب گرفت. از طرفی این رتبه های خوب به دلیل تطابق تدریس های حرف آخر با کنکور بود؛ این تطابق در درس ریاضی 97 درصد، درس دینی 100 درصد، درس فیزیک 92 درصد و درس زیست 90 درصد بود و به همین دلیل افراد زیادی در این دروس از جمله در درس دینی 15 نفر درصد 100 را کسب کردند.

تدریس در این مجموعه آموزشی به نوبه خود منحصربفرد و یکتاست اما همواره حاشیه هایی در مورد اساتید و خود این موسسه آموزشی وجود داشته است که توسط افراد سود جو این حواشی ایجاد شده است که هدف هم فقط تخریب این مجموعه بوده است. این موسسه برای اولین بار پروژه هایی را در کشور مطرح کرده است که مسیرموفقیت دانش آموزان را هموار تر می‌سازد اما بازهم حاشیه ها باعث شده است تا افرادی که تا کنون با این موسسه آموزشی کنکور برخورد نداشته اند دید بدی نسبت به آن داشه باشند و موسسه حرف آخر را کلاهبردار بدانند. اما در این زمینه به صورت کامل در یک مقاله کلاهبرداری حرف آخر توضیح داده شده است که از طریق همین لینک می‌توانید مطالعه کنید.

حرف آخر برای اطمینان دادن به مخاطبان 20 درصد از کل آموزش خود را به صورت کاملا رایگان (شامل 40 تست قطعی کنکور و 30 ساعت آموزش همه دروس) در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد که می‌توانید از طریق تماس با مشاورین مجموعه آقای شایان مامندی، خانم حدیث قمری  و خانم مریم فرزی یا ارسال عدد 5 به سامانه پیامکی موسسه 10002907 دریافت نمایید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>