اینها شش داستان اصلی محیطی هستند که در سال 2022 دنبال می شوند

[ad_1]

این داستان در ابتدا ظاهر شد مکاشفه کننده و بخشی از پوشش آب و هوا در حال حاضر، یک همکاری روزنامه نگاری جهانی که پوشش تاریخ آب و هوا را افزایش می دهد.

سال جدید فرصت‌های جدیدی را به ارمغان می‌آورد – و بیش از تهدیدات مشابه برای محیط زیست در 12 ماه گذشته.

اما همانطور که سال به سال می بینیم، بسیاری از مسائل زیست محیطی در رادار باقی می مانند. البته، تغییرات آب و هوایی پوشش وسیع تری از برخی روزنامه ها و شبکه های تلویزیونی دریافت کرده است، اما بسیاری از داستان های مهم هنوز نادیده گرفته می شوند (یا توسط نشریات چریکی رد می شوند).

در همین حال، رسانه ها فضای یا زمان بسیار کمی را به داستان هایی در مورد گونه های در معرض خطر، عدالت زیست محیطی، آلودگی یا پایداری اختصاص می دهند.

شاید به همین دلیل است که این موضوعات نیز کمتر مورد توجه قانونگذاران یا عموم مردم قرار می گیرد.

ما می توانیم برای تغییر آن تلاش کنیم. در اینجا شش مورد از بزرگترین، اما به احتمال زیاد نادیده گرفته شدن داستان های محیطی که The Revelator انتظار دارد در سال 2022 دنبال شود، آورده شده است.

بایدن-واچ و روح 2024

پس از انتخابات سخت سال گذشته، ما سال 2021 را به عنوان آغاز “سال های بهبودی

معلوم شد که این تا حدودی درست است: به رئیس جمهور بایدنبسیاری از ابتکارات ضد محیط زیستی دولت قبلی و تلاش های مقررات زدایی به حاشیه رانده شدند.

اما از جهات دیگر، بایدن به وعده های انتخاباتی خود در مورد مسائل زیست محیطی عمل نکرده است. مهم‌تر از همه، دولت حقوق جدیدی برای حفاری سوخت‌های فسیلی با سرعتی سرسام‌آور در سال 2021 صادر می‌کند، برخلاف وعده‌های نامزد (و حتی برخی از اقدامات نمادین اولیه او، مانند فرمان اجرایی او تا سال 2050 دولت ایالات متحده کربن را خنثی کند).

اگرچه مطبوعات Beltway اغلب به این موضوع نمی پردازند، اما همه نگاه ها باید به اقدامات زیست محیطی بعدی بایدن باشد. آیا او می تواند به تهدیدهای واقعی که سیاره زمین با آن مواجه است پاسخ دهد؟ یا اینکه این دولت شکست دیگری برای اقلیم و تنوع زیستی خواهد بود؟

ما فرض می کنیم که ترکیبی از این دو خواهد بود، با چند پیروزی واضح که نیاز به تقویت دارد، و چند شکست جزئی یا قطعی.

اثبات واقعی پودینگ سیاسی در نوامبر جاری خواهد بود، زمانی که انتخابات میان دوره ای 2022 می تواند چالش های بلندمدتی را برای کره زمین ایجاد کند.

این یک حزب جمهوری خواه است که به طور فزاینده ای مستبد می شود هر کاری ممکن است انجام می دهد انجام هر دو انتخابات 2022 و 2024 به نفع خود: سرکوب رای دهندگان، تغییر جهت حوزه های انتخابیه، برکناری مقامات انتخاباتی دو حزبی، و حتی تصویب قوانینی که به حزب اجازه می دهد نتایج انتخاباتی را که حزب جمهوری خواه دوست ندارد کنار بگذارد و در عین حال به انتخابات مخرب ادامه دهد. دروغ تقلب در انتخابات برای بی اعتبار کردن کل روند.

رسانه‌ها، سایر قانون‌گذاران، فعالان و رأی‌دهندگان باید مطمئن شوند که این یک جزء کلیدی از داستان‌هایی است که ما در سال (های) آینده می‌گوییم. زیرا اگر ترامپ یا فردی مانند او دوباره در سال 2024 به ریاست جمهوری برسند، یا اگر جمهوری خواهان در سال 2022 مجلس نمایندگان را به دست بگیرند، این یک قدم به خاموش کردن چراغ های کره زمین نزدیک تر است.

تنوع زیستی در بحران

چندین مطالعه در مقیاس بزرگ در طول سال گذشته برای شناسایی خطر انقراض گروه های بزرگ گونه ها انجام شده است و اخبار خوبی نبوده است. طبق مطالعات انجام شده یک سوم گونه های کوسه نیز در معرض خطر انقراض قرار دارند 30 درصد درختان، نیمی از لاک پشت ها16 درصد سنجاقک ها و ملکه ها، 30 درصد پرندگان اروپایی و 16 درصد پرندگان استرالیایی.

و پس از آن، البته، وجود داشت ناپدید شدن ها.

غم انگیز است که ما انتظار نداریم هیچ یک از اینها در سال 2022 به تعویق بیفتد. ما قبلاً از منابع در مورد اعلامیه های احتمالی انقراض که ممکن است در ماه های آینده اتفاق بیفتد شنیده ایم، عمدتاً برای گونه هایی که دهه هاست دیده نشده اند.

طبق معمول تعداد کمی از آنها به طور گسترده در رسانه ها پوشش داده می شوند. ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا این اخبار و همچنین داستان‌های موفقیت‌آمیز حفاظت از محیط‌زیست را در اختیار شما قرار دهیم که در رسانه‌های ما نادیده گرفته می‌شوند «اگر خونریزی کند، منجر می‌شود».

این همه گیری همچنان بر جنبش حفاظت از محیط زیست تأثیر خواهد گذاشت و ما باید این مسائل را در چشم جامعه نگه داریم. در دو سال گذشته تحقیقات میدانی بسیار کمتری در سراسر جهان انجام شده است، اگرچه برخی از دانشمندان شروع به تأکید بر لزوم ماندن در خانه و بیرون رفتن در میدان کرده اند.

آیا در مورد بحث های مهم بین المللی نیز همین اتفاق خواهد افتاد؟ در حال حاضر قرار است بیش از 190 کشور در ماه آوریل برای بحث در مورد توافقنامه های جهانی در زمینه حفاظت از طبیعت و تنوع زیستی با یکدیگر دیدار کنند. ورود نوع omicron – یادآوری دیگری مبنی بر اینکه واکسن ها هنوز به طور عادلانه در سراسر جهان توزیع نشده اند – اکنون این جلسه و شاید موارد مشابه دیگر را در معرض خطر قرار داده است.

اما زندگی راهی پیدا می کند. حتی اگر نتوانیم در طبیعت یا حضوری کار کنیم، زوم همیشه وجود دارد. کاری که خطر انقراض کوسه را بسته بود بدون ابزارهای ارتباطی آنلاین امروزی امکان پذیر نخواهد بود. این نوع رویدادها توجه رسانه‌ها را به خود جلب نمی‌کند، اما داستان‌هایی را ایجاد می‌کند که ارزش گفتن را دارند، اگر ما آماده شنیدن باشیم.

آشفتگی پلاستیکی

آیا امسال سالی خواهد بود که سرانجام ایالات متحده پیام خطرات آلودگی پلاستیکی را بشنود؟

بیایید امیدوار باشیم، زیرا جدید است گزارش از آکادمی ملی علوم، که در ماه دسامبر منتشر شد، نشان داد که ایالات متحده بیشترین سهم را در این مشکل دارد. بر اساس این گزارش، ساکنان ایالات متحده در سال 2016 بیش از هر کشور دیگری زباله های پلاستیکی تولید کردند – رقم خیره کننده 42 میلیون تن. این بیشتر از کل اتحادیه اروپا و دو برابر چین است.

این گزارش که به سفارش کنگره تهیه شده است، توصیه می کند که ایالات متحده یک سیاست جامع برای کاهش زباله های پلاستیکی در محیط زیست ایجاد کند. البته، اگر کنگره قانون معافیت پلاستیک را که در ماه مارس گذشته معرفی شد، تصویب کند، قانونگذاران می توانند این موضوع را لمس کنند.

استراتژی دیگری نیز وجود دارد – توقف تولید پلاستیک با توقف استخراج سوخت‌های فسیلی که مواد خام پلاستیکی را تامین می‌کند و توقف ساخت تاسیسات جدید پتروشیمی. سپاه مهندسین ارتش در حال بررسی زیست محیطی یکی از این پروژه ها است، یک پروژه 9 میلیارد دلاری Formosa Plastics در سنت جیمز، لوئیزیانا. این می تواند زمینه ساز پیشرفت های آینده باشد.

هر اتفاقی که بیفتد، تمرکز باید روی این موضوع باقی بماند، که نه تنها جوامع را مسموم می کند، بلکه بحران آب و هوا را تشدید می کند. زمان رهبری نه تنها در این کشور، بلکه در سراسر جهان فرا رسیده است.

انتظار افراط داشته باشید

در این واقعیت که ما جلوتر هستیم، هیچ چیز شگفت انگیزتر نباید وجود داشته باشد در حال حاضر هر سال در طبیعت قدم بزنیداز آنجایی که تغییرات آب و هوایی گرما را افزایش می دهد و باعث ایجاد طوفان ها و آتش سوزی های جنگلی می شود.

از سال 1980 تا 2020، ایالات متحده به طور متوسط ​​حدود 7 رویداد آب و هوایی و آب و هوایی بیش از هر یک بیش از 1 میلیارد دلار داشته است. اما از سال 2016 تا 2020، این میانگین به 16 افزایش یافت.

محققان به طور فزاینده ای قادر به نشان دادن اثر انگشت تغییرات آب و هوایی بر روی پدیده های خاص هواشناسی هستند. یک تحقیق مختصر آب و هوا در مورد انتساب “رویدادهای شدید” که توسط دانشمندان سازمان جهانی آب و هوا راه اندازی شد، نشان داد که تغییرات آب و هوایی 70 درصد از 405 رویداد شدید آب و هوایی را محتمل تر یا شدیدتر می کند. رسانه ها باید این ارتباط را بیشتر برقرار کنند.

بنابراین، ما می دانیم که در راه است. حالا ما قراره چیکار کنیم؟ انتظار می رود در لایحه زیرساخت های جدید، داستان های بیشتری در مورد پایداری تغییرات آب و هوا و نحوه هزینه 50 میلیارد دلاری کشورها برای حفاظت از خشکسالی، گرما و سیل مشاهده شود. و بیایید امیدوار باشیم که پوشش کافی در مورد نحوه ورود آن پول را ببینیم جوامع که بیشتر به آن نیاز دارند

انرژی های تجدید پذیر مناسب بسازید

ما شروع می کنیم و می دویم – یا حداقل می دویم – در مسابقه کربن زدایی. پیش‌بینی‌های اولیه نشان می‌دهد که در سال 2022، ایالات متحده ممکن است شاهد مقدار بی‌سابقه انرژی باد جدید (27 گیگاوات) و همچنین دو برابر انرژی خورشیدی (44 گیگاوات) نسبت به سال گذشته و شش برابر ذخیره انرژی بیشتر باشد. 8 گیگاوات. ).

در همین حال، پیش‌بینی می‌شود که ۲۸ درصد نیروگاه‌های زغال‌سنگ آمریکا تا سال ۲۰۳۵ تعطیل شوند.

اما زیاد به این پیش بینی های تجدیدپذیر پایبند نباشید. افزایش هزینه ها و مشکلات زنجیره تامین ممکن است برخی از پروژه های برنامه ریزی شده را کند یا متوقف کند. از سوی دیگر، اگر کنگره در تصویب لایحه Build Back Better موفق شود، انرژی های تجدیدپذیر می تواند رونق بزرگی به دست آورد.

افزایش انرژی های تجدیدپذیر با چندین چالش دیگر نیز همراه خواهد بود که باید در نظر داشته باشیم: آیا می توان مواد خام مانند لیتیوم و کبالت را بدون به خطر انداختن حقوق بشر یا اکوسیستم های زمینی و دریایی تحویل داد؟

آیا می توان پروژه ها را به گونه ای اجرا و مدیریت کرد که نگرانی های مربوط به تنوع زیستی را تشدید نکند؟

آیا ما می توانیم تضمین کنیم که جوامع فقیر و رنگین پوست که بار عمده صرفه جویی در سوخت های فسیلی را متحمل شده اند، اولین ذینفعان در این زمینه باشند. انتقال انرژی و رهبران در این فرآیند؟

اینها انواع سؤالات دشواری هستند که همه باید در حین انجام این انتقال حیاتی شروع به پرسیدن کنند.

دریافت مستقیم

حتی در پس‌زمینه همه‌گیری، فعالان محیط‌زیست متعهد از خاموش کردن صدای خود خودداری کردند.

در چند ماه گذشته شاهد افزایش چشمگیر اقدامات مستقیم بوده‌ایم، با معترضان به اقلیم که به طور موقت بزرگترین بندر زغال سنگ استرالیا را مختل کرده‌اند، سرعت را افزایش داده و سپس ماشین‌های بزرگ را خاموش کرده‌اند، یک اعتصاب غذای عمومی 14 روزه را برای دفاع از آب مقدس در سفر به بریتیش کلمبیا راه‌اندازی کرده‌اند. معترضان رای دهنده و بسیاری دیگر.

و آنها فقط گرم می شوند. که در شورش علیه انقراض گروه معترض آب و هوا قول داده است که اکنون که سطح واکسیناسیون افزایش یافته است، به اقدامات مستقیم بازگردد – در واقع، آنها در چند هفته گذشته کاملاً فعال بوده اند.

اعتراضات و اختلالات منعکس کننده خشم عمومی علیه مقاومت شرکت ها و دولت در برابر اصلاحات است. آنها تصاویر دراماتیک و پیام های قدرتمندی را به جهان ارائه می دهند که بسیاری از آنها توسط رسانه ها و قانونگذار نادیده گرفته می شوند. این رویدادها ممکن است به صورت فردی دستاورد چندانی نداشته باشند، اما در مجموع، با توجه به زمان، نتیجه می دهند.

به همین دلیل است که چنین کنشگری بسیار خطرناک است. خاویر روخاس، فعال شیلیایی ماه گذشته کشته شد یک سری مرگ و میر روزافزون و سایر حملات خشونت آمیز به طرفداران محیط زیست در سراسر جهان.

این ها داستان هایی هستند که همه ما باید تماشا کنیم – و پیام هایی که هرگز نباید فراموش کنیم.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeVodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesbuy instagram followers