استیکرهای نوار داکت

نوار اورت احتمالاً یکی از بهترین چیزهایی است که تاکنون اختراع شده است. استفاده از آن ، ماندگاری و استفاده از آن آسان است. اما وقتی کمی وقت و تلاش بیشتری می کنید ، می توانید از آن برای شخصی کردن کوله پشتی ، لپ تاپ یا همان خوب ، دوباره ، تقریباً در مورد هر چیزی استفاده کنید! این برچسب های نوار مجرای سفت و سخت هستند و اگر آنها را با دقت درست کنید ، به نظر خوب می رسند! بنابراین در ادامه بخوانید و یاد بگیرید که چگونه برچسبهای نوار خود را بسازید.

پیوست ها
بارگیری کنید
را اضافه کنید
یادداشتهای معلم
معلمان! آیا در کلاس خود از این دستورالعمل استفاده کرده اید؟
یادداشت معلم را اضافه کنید تا نحوه اشتراک آن را در درس خود به اشتراک بگذارید.

یادداشت معلم را اضافه کنید
مرحله 1: مواد و ابزارها
مواد و ابزارها
مواد
1. برای نوار مجرای ، می توانید از هر دو رنگ استفاده کنید ، اما اگر از رنگ های متضاد استفاده می کنید ، ممکن است بهتر به نظر برسد.
2. برای الگوی یا الگوی ، می توانید از یک تصویر چاپی ، یک تصویر ترسیم شده ، هر چیزی که دوست دارید استفاده کنید و از برش آن صرف نظر نکنید.

ابزارها

1. برای چاقوی کاردستی ، از چاقوی X-Acto استفاده کردم ، اما می توانید از هر تیغه ای که به اندازه کافی تیز است استفاده کنید.
2. از عینک های ایمنی استفاده شود ، زیرا چاقوها بسیار خطرناک هستند و چشمان شما از اهمیت بالایی برخوردار است.
3. برای تخته برش ، من از نیم پوششی ناخواسته از یک چسب استفاده کردم ، زیرا سخت است ، و لایه پلاستیکی روی چسب به شما اجازه می دهد تا بدون مشکل زیاد نوار مجرای را جدا کنید.
4. قیچی اختیاری است زیرا علاوه بر این برای برش الگو از آنها استفاده نخواهید کرد. به جای آن همیشه می توانید از چاقوی صنایع دستی استفاده کنید.
5- Sharpie برای ردیابی الگوی شما بر روی نوار مجرای است تا بتوانید آنرا برش دهید.

TipAsk سوالCommentDownload را اضافه کنید
مرحله 2: الگو / تصویر
الگو / تصویر
الگو / تصویر
الگو / تصویر
شما هم می توانید تصویر خود را بکشید و هم می توانید آن را چاپ کنید ، اما برای مثال من از لوگوی دستورالعمل ها در بالای این وب سایت استفاده می کنم. از چاقوی قیچی / کاردستی خود استفاده کرده و تصویر را برش بزنید تا بعداً یک استنسیل ایجاد کنید که در نوار مجرای آن ردیابی می کنید.

را اضافه کنید
مرحله 3: نوار داکت
نوار داکت
نوار داکت
دو نوار به طول ، یکی از هر رنگ را برش داده و آنها را روی صفحه برش خود بچسبانید. طول نوار مجرای شما به اندازه تصویر / الگوی شما بستگی دارد ، اما در پایان می توانید موارد موردنیاز خود را برش دهید. اگر تصویر شما خیلی بزرگ است ، سعی کنید آن را کوچکتر کرده و دوباره آن را چاپ کنید ، یا اگر آن را ترسیم کرده اید ، می توانید آن را کوچکتر بکشید یا آن را اسکن کرده و تغییر اندازه دهید و دوباره چاپ کنید.

را اضافه کنید
مرحله 4: ردیابی عکس برش
ردیابی عکس برش
ردیابی عکس برش
تصویر برش داده شده خود را بر روی نوار مجرای قرار دهید و آن را با Sharpie خود ردیابی کنید.

را اضافه کنید
مرحله 5: برش تصویر از نوار نوار
برش تصویر از نوار داکت
برش تصویر از نوار داکت
پس از ردیابی تصویر روی نوار مجرای ، آن را با چاقوی کاردستی خود برش دهید ، اما مراقب باشید! سعی کنید هیچ بخشی از نوار مجرای موج نکشید و حتماً عینک ایمنی خود را بپوشید. با این حال ، در مورد قطعاتی که می خواهید بریزید خیلی نگران نباشید ، زیرا چیزی که باقی مانده استنسیل است که می خواهید ذخیره کنید.

را اضافه کنید
مرحله 6: چسباندن استنسیل به قطعه دوم نوار
چسباندن استنسیل به قطعه دوم نوار
چسباندن استنسیل به قطعه دوم نوار
پس از اتمام کار برش ، هر قسمت و تکه های ولگرد را که نیازی به آن ندارید ، پاک کنید و آن را با دقت از سطح برش جدا کنید. استنسیل را به نوار نوار مجرای دوم تراز کنید و آن را به دقت بچسبانید.

توجه: اگر بعضی از قسمت های کوچک هنوز به سطح برش گیر کرده اند ، آنها را با چاقوی کاردستی خود به دقت خراب کنید. سعی کنید به هر چیزی دست نزنید ، اما در صورت انجام این کار وحشت نکنید. شما همیشه می توانید آن را با تکه دیگری از نوار تنظیم کنید.

TipAsk سوالCommentDownload را اضافه کنید
مرحله 7: تمیز کردن؟
پس از موفقیت آمیز (امیدوارم) که دو قطعه نوار مجرای را با هم ترکیب کردید ، ببینید آیا از نتایج خود راضی هستید یا خیر. اگر دوست دارید چطور به نظر می رسد ، خوب! اما ، اگر کمی آن را تمیز کنید ، و برخی از قطعات پاره شده ممکن را بهتر کنید ، شاید بهتر باشد. حالا آنرا مانند بعضی از وسایل خود مانند کیف یا لپ تاپ خود به آن بچسبانید!
امیدوارم که از اولین دستورالعمل من لذت برده باشید. ممنون از خواندن!

چاپ استیکر و لیبل اختصاصی فوری و ارزان

p.s.- آرم Instructables به هیچ وجه متعلق به من نیست. :من