• یک مطالعه جدید نشان می دهد که سیارات مشابه زمین ممکن است آسان به نقطه در فضا زمانی که آنها بسیار جوان است.
  • سنگی جهان سرچشمه به عنوان “اقیانوس ماگما” قرار داده است که به اندازه کافی گرما به detectible با استفاده از فن آوری مادون قرمز.
  • رفتن به جلو ما ممکن است قادر به بسیاری از فروشگاه دنیای جدید است که در نهایت تبدیل به زمین-alikes.

ستاره شناسان که برای شکار سیارات فراخورشیدی یک لیست طولانی از چیزهایی که آنها می خواهم برای پیدا کردن اما در نزدیکی بالای لیست سیارات مشابه زمین. ما هنوز نمی تکنولوژی به نظیر بر روی یک سیاره دور سطح و بگویید اگر زندگی حلق آویز در اطراف, اما ما می توانیم برآورد یک سیاره ترکیب و حتی آرایش فضای آن توسط زل زده بود به آن را از دور.

در حال حاضر یک مطالعه جدید منتشر شده در مجله منسوب به فیزیک نجومی نشان می دهد که علی رغم تلاش برای پیدا کردن بسیاری از سیارات مشابه زمین آنها ممکن است شایع تر از هر کسی می توانست حدس زده است.

این پژوهش بر اساس داده هایی که نشان می دهد که ستاره مانند خود ما خورشید هستند احتمالا بیشتر فراوان در کهکشان راه شیری از آنچه قبلا تصور. در صورتی که در واقع در مورد این خبر خوب را برای سیارات مشابه زمین.

به عنوان ستاره مثل خورشید ما فرم سیستم های اطراف آنها را سیارات مشابه زمین شروع به داغ دانه از مایع ماگما. “این ماگما اقیانوس سیارات هستند آسان تر برای شناسایی در نزدیکی ستاره مانند خورشید که دو بار به عنوان سنگین به عنوان جرم متوسط ستاره” دکتر ریچارد پارکر-نویسنده این مطالعه گفت: در بیانیه ای. “این سیارات منتشر می کنند گرمای زیادی است که ما قادر خواهد بود برای مشاهده تب و تاب بودن از آنها را با استفاده از نسل بعدی مادون قرمز تلسکوپ.”

چرا که این “مادر زمین” هستند و بنابراین قرار دادن انرژی زیادی از خود را در قالب حرارت آنها در واقع راحت تر به نقطه. نیست که همه چیز را “آسان” فی نفسه اما آن را کمی ساده تر.

“مکان های که در آن ما را در پیدا کردن این سیارات به اصطلاح” جوان حرکت گروه که گروه ستاره جوان که کمتر از 100 میلیون سال پیش—که جوان برای یک ستاره” پارکر می گوید. “اما آنها به طور معمول تنها شامل چند ده ستاره و قبلا آن را دشوار است برای تعیین اینکه آیا ما پیدا کرده بود همه ستاره در هر گروه به خاطر آنها مخلوط را به پس زمینه از کهکشان راه شیری است.”

پس خبر خوب این است که پیدا کردن پستان تکه های مایع راک است که در نهایت تبدیل به سیارات مشابه زمین باید کمی کمتر دشوار است. خبر بد است ؟ سیارات شبیه به زمین به میلیاردها سال به بلوغ و سرد کردن. در بالا از آن, فقط به خاطر یک سیاره است که مواد تشکیل دهنده حق ندارد آن را تضمین خواهید سقوط در یک مداری منطقه از آن ستاره است که می تواند به حفظ زندگی است.

ما نمی توانیم آویزان در اطراف برای چند میلیارد سال فقط برای دیدن اگر یک سیاره در نهایت میزبان زندگی است. ما به دنبال شواهدی از زندگی در حال حاضر بر روی مریخ برای مثال پس بیایید از نگه داشتن انگشتان ما عبور کردند که ما لازم نیست که صبر کنید که طولانی است.

منبع تصویر: NASA/ESA

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im