• آمازون اعلام کرد که یک نام تجاری جدید سازمان دیده بان حزب ویژگی نخست تصویری این هفته است که اجازه می دهد تا به 100 شرکت کننده به جریان یک نمایش یا فیلم با هم.
  • نخست ویدئو, سازمان دیده بان حزب تنها در دسترس برای ما اعضای نخست و نخست تصویری مشترکین برای هم بودن و شما نیاز به یک مرورگر دسکتاپ از آن استفاده کنید.
  • سازمان دیده بان حزب پشتیبانی از هزاران نفر از جریان عناوین از جمله Fleabag و چاقو بیرون.

بازگشت در ماه مارس زمانی که رمان شیوع کروناویروس تا به حال رسما بدل به تمام عیار همه گیر جامعه علمی ابراز امیدواری کرد که ما می تواند صاف منحنی تابستان نورد در اطراف و بهتر آماده برای یک پتانسیل موج دوم در پاییز. که تبدیل به افکار واهی و پوچ به عنوان موج اول هرگز به پایان رسید و در حال حاضر ما در حال ضبط جدید تر COVID-19 موارد به صورت روزانه از اواخر ماه آوریل است. ما در حال برگشت به حالت عادی هر زمان به زودی, به همین دلیل است که در حال حاضر زمان مناسب برای آمازون نخست ویدئو, سازمان دیده بان حزب.

مفهوم مجازی سازمان دیده بان حزب نسبتا جدید است اما شده است چیدن بخار در ماه های اخیر در حالی که ما همه گیر شده است در داخل خانه قادر به دیدن خانواده و دوستان ما در فرد است. چندین برنامه های شخص ثالث و پسوند است که آن را ممکن است به سازمان دیده بان را نشان می دهد و فیلم هم مانند Scener اما نخست تصویری یکی از اولین خدمات اشتراک به ساخت این قابلیت به طور مستقیم به پلت فرم های خود را و شما می توانید آن را امتحان کنید در حال حاضر.

این هفته آمازون شروع به رول کردن سازمان دیده بان حزب ویژگی نخست تصویری برای مشترکین ما بدون هیچ هزینه اضافی. سازمان دیده بان حزب جلسات می توانید تا 100 اما هر کس در سازمان دیده بان حزب باید در تماس با ما و یا آمازون نخست عضویت و یا یک نخست تصویری اشتراک. این ویژگی نیز محدود به دسکتاپ در حال حاضر, که بدان معنی است که شما نمی توانید تاریخ و یا میزبان سازمان دیده بان حزب از نرم افزار تلفن همراه.

ارائه شما واجد شرایط برای این ویژگی و این آمار حساب خود را شما می توانید شروع به یک سازمان دیده بان حزب با هزاران عنوان از نخست تصویری SVOD فروشگاه از جمله آمازون اصل مانند Fleabag در, شگفت انگیزی خانم Maisel, Tom clancy’s Jack Ryan, هانا, پسران, گسترهو بازگشت به خانهو همچنین به عنوان مجوز محتوا مانند چاقو کردن, Captain America: The First Avenger, hell’s Kitchen, و SpongeBob SquarePants. عناوین باید در دسترس برای جریان هر چند به عنوان دیده بان حزب در حال حاضر پشتیبانی نمی اجاره یا خرید.

سازمان دیده بان حزب میزبان خواهد شد که توانایی کنترل نمایش و یا فیلم همزمان با پخش به طوری که محتوا را مکث و یا عقب برای هر شرکت کننده در همان زمان. همچنین قابلیت چت در درون هر سازمان دیده بان حزب به طوری که شرکت کنندگان می توانند بحث میان خود و آمازون حتی پرتاب در برخی از برچسب.

آمازون آماده نیست به بحث در مورد برنامه های آینده برای استفاده از این ویژگی, و یا زمانی که آن را از حافظه جمع کردن به سرزمین های دیگر در سراسر جهان, اما اگر شما از ما عضو نخست شما می توانید سر به این صفحه برای کسب اطلاعات بیشتر و آن را امتحان کنید.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im