زمان تاشو گوشی های هوشمند مانند یک نگاه اجمالی به آینده که در آن هر چیزی که شما نیاز به زندگی دیجیتال خود را در جیب جا می شود آن را یک گوشی هوشمند و یا یک قرص است. یکی از بسیاری از موانع شرکت در برش لبه تاشو-صفحه نمایش گوشی های هوشمند تکنولوژی نیاز به غلبه بر قیمت گذاری است و دوام.ما دیده ایم سامسونگ معرفی اولین تلفن شیشه ای تاشو با Galaxy Z تلنگر پله به دور از تنها با استفاده از پلاستیک به صورت تاشو نمایش مانند شرکت در ابتدا را اول با آن foldable گوشی های هوشمند Galaxy برابر شده است.در حال حاضر به نظر می رسد که این شرکت کره جنوبی است و به دنبال آن پایین تر تاشو شیشه ای, هزینه از طریق یک همکاری جدید. با توجه به کره جنوبی سایت دیجیتال روزانه (از طریق SamMobile), سامسونگ صفحه نمایش و کورنینگ سازندگان گوریل شیشه ای, همکاری جدید فوق العاده نازک شیشه ای (UTG) عرضه زنجیره ای در ایالات متحده است. این همکاری است که انتظار می رود در نتیجه کاهش UTG هزینه های تولید برای سامسونگ, در حالی که شیشه ای تولید شده است که به احتمال زیاد مورد استفاده برای کره ای غول 2021 تاشو دستگاه.

این گام نیز نشان می دهد که سامسونگ است که جدی در مورد ادامه تولید آن تاشو گوشی های هوشمند است. ما هنوز برای دیدن اگر این معامله به معنای ارزان تر و با دوام تر و یا حداقل فندک تاشو گوشی های هوشمند برای مصرف کننده نهایی.

در ضمن این Samsung Galaxy برابر 2 سامسونگ بعدی گوشی تاشو است که انتظار می رود با استفاده از شیشه ای نازک اصلی آن نمایش به طور مشابه به Z تلنگر. و بر خلاف اول برابر اصلی نمایش انعطاف پذیر در برابر 2 است که به ویژگی های یک سوراخ پانچ دوربین عکاسی از خود به جای یک شکاف بزرگ. شایعات همچنین حاکی از تغییر اندازه هر چند متناقض منابع ادعا می کنند یا کمی بزرگتر یا کمی کوچکتر از صفحه نمایش اصلی. با توجه به COVID-19 اخلال در زنجیره تامین و باعث تاخیر برابر 2 است که در حال حاضر در حال انتظار برای انتشار در اطراف این سپتامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im