• Coronavirus درمان شده اند سخت است اما محققان امیدوار هستند که با ترکیب داروی ضد ویروسی remdesivir با قدرتمند ضد التهابی می تواند موثر باشد.
  • Remdesivir متوقف می شود این ویروس از ضرب در حالی که ضد التهاب و آرام کردن سیستم ایمنی بدن است.
  • دکتر Aneesh مهتا از دانشگاه اموری اشاره به ترکیب به عنوان “یک-دو پانچ.”
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

آن را دشوار است به توان خوش بینانه زمانی که درمان های رمان coronavirus باقی می ماند بنابراین گریزان اما دانشمندان و محققان در حال ساخت پیشرفت هر روز. آن را معجزه مواد مخدر است که ما می خواستیم اما داروهای ضد ویروسی remdesivir نشان داده پتانسیل است و در حال حاضر در حال استفاده برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19. Remdesivir اثربخشی محدود است اما در ترکیب با دیگر مواد مخدر محققان امیدوار هستند که این می تواند تبدیل به یک ابزار قدرتمند است.

“من فکر می کنم remdesivir آن را به یک ابزار مهم اما ما نیز باید به دنبال راه های دیگر برای کمک به بیماران ما” دکتر Aneesh مهتا محقق سرب از NIH remdesivir آزمایشی در دانشگاه اموری گفت: CBS News.

مهتا می گوید که در مرحله بعد از محاکمه او و همکارانش را ترکیب remdesivir با یک داروی ضد التهاب است که با این نسخهها کار برای جلوگیری از آسیب اندام توسط آرام کردن التهاب سیستم ایمنی بدن است. “چه remdesivir می کند متوقف می شود جرقه — و ایمنی مدولاتور امیدوارم با قرار دادن خاک بر روی آتش قرار داده و آن را” مهتا توضیح داد: به سلامت. این “یکی-دو پانچ” می تواند تاثیر عمده ای در بهبود COVID-19 بيمار.

امید است که با ترکیب remdesivir با یک داروی ضد التهاب می تواند به افزایش میزان بهبود و کاهش خطر مرگ در راه است که remdesivir به تنهایی نمی تواند. آن زمان سال برای محققان برای تعیین این که ترکیبی از داروهای مورد نیاز برای درمان ایدز و در حال حاضر که درس است که اعمال می شود به COVID-19.

وجود دارد تعدادی از هشدارهای لازم به ذکر مانند این واقعیت است که remdesivir نیست دقیقا به آسانی در دسترس است. هفته گذشته شرکت داروسازی جلعاد اعلام کرد که این امر کمک 1.5 میلیون ویال از داروی ضد ویروسی به کشورها در سراسر جهان بیش از شش هفته است. 607,000 ویال تحویل داده خواهد شد و به بیمارستان های ایالات متحده که وزارت بهداشت و خدمات انسانی می گوید که به اندازه کافی برای درمان در سراسر 78,000 بیماران. برای قرار دادن این تعداد به چشم انداز وجود دارد بیش از 300.000 بیماران واجد شرایط برای دریافت remdesivir در ایالات متحده است.

پس از آن وجود دارد حماسه کارآزمایی بالینی در چین به این نتیجه رسیدند که remdesivir بود: “در ارتباط با تفاوت در زمان به بهبود بالینی.” خلاصه ای از مطالعه منتشر شده ظاهرا سهوا و جلعاد گفت که “پست نامناسب شامل خصوصيات مطالعه است.”

به هر صورت محققان بر این باورند که remdesivir بالقوه است و شاید ترکیب آن با دیگر مواد مخدر خواهد بود که مدتها در انتظار درمان است که می تواند به ما کمک کند شروع به خزیدن از این بیماری همه گیر.

Coronavirus درایو-از طریق آزمایش. منبع تصویر: راس D فرانکلین/AP/شاتر

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de