اپل اپل همواره در مورد همه ساده, سادگی و سهولت استفاده. آنها بسیار آسان برای قرار دادن سر خود را در اطراف به زمانی که آنها تا به حال 4 harware کلید — دو جلد دکمه power را فشار دهید و pressable دکمه صفحه اصلی. اما همیشه از آی فون XS طراحی این شده اند حوصلگی در اطراف بیت. این قرص به شکل کلید در سمت راست ممکن است مانند یک کلید قدرت, اما آن را در واقع یک سیری دکمه وجود دارد هیچ چیز در جلوی دستگاه و حرکت جهت معرفی شده است.

است که می گویند که آی فون در حال حاضر یک دستگاه پیچیده به کار گیرند. این درست است که دکمه ما می دانیم و عشق را کمی متفاوت نقش و ما در حال حاضر نیاز به بسته بندی کردن سر ما در اطراف این مفهوم است. اولین چیزهایی که شما ممکن است از خود بپرسید احتمالا:

بیایید مقابله با این سرعت واقعی!

چگونه می توانم خاموش کردن آی فون 11 / آی فون XR / آی فون XS / آی فون X ؟

همانطور که قبلا ذکر است که زیادی قرص به اندازه دکمه در سمت راست در حال حاضر سیری را فشار دهید. بله اگر شما فقط آن را کلیک کنید آن را به خواب و یا بیدار کردن گوشی خود را. اما اگر شما آن را فشار دهید و نگه دارید و آن را می خواند تا سیری به جای تبدیل گوشی خاموش است.

برای به دست آوردن که خاموش کردن منو است که شما دنبال آن هستید, شما نیاز به فشار یکی از دکمه های حجم (مهم نیست کدام یکی) در سمت چپ و سیری (خواب) را فشار دهید در سمت راست. نگه دارید آنها را با هم برای دو ثانیه و شما خواهد بود به اورژانس منو که در آن شما را مجبور به تعطیل کردن نوار لغزنده در بالای صفحه. اسلاید و گوشی خاموش خواهد شد.

چیزهایی که برای نگاه:

اگر شما مطبوعات و انتشار حجم بالا و خواب دکمه خیلی زود شما می توانید یک تصویر را به جای قدرت منو. این بدان معنا نیست که شما در حال انجام کاری اشتباه است — فقط با نگه داشتن دکمه های کمی طولانی تر.

آیفون اضطراری منو توضیح داده شده:

همچنین شما متوجه خواهد شد شما باید دو گزینه های اضطراری مانند نمایش های پزشکی خود را ID (که شما نیاز به راه اندازی در برنامه درمانی) و یا ارسال یک سیگنال SOS به مقامات مناسب و تماس های اضطراری. هر دو از این کار در یک اسلاید به تایید شیوه ای مانند قدرت کشویی در بالای صفحه.

توجه داشته باشید که اگر شما برای باز کردن اضطراری منو اما همین حالا گوشی را خاموش آی فون خواهد بود قفل شده را از طریق رمز عبور — در صورت شناسایی نمی خواهد آن را باز کند اولین بار شما سعی می کنید به آن را باز کنید. این یک امنیت اندازه گیری — اگر شما کشف برخی از بازیگران بد در مورد ربودن تلفن خود را و یا شما را مجبور به باز کردن آن با صورت ID شما می توانید با فعال کردن اورژانس منو سریع واقعی که قفل گوشی پایین تر شیوه ای امن.

روش جایگزین – چگونه به خاموش کردن آی فون منو ؟

اگر شما فقط می خواهید کلاسیک خاموش کردن منو (و نه اضطراری منو) انجام این کار در زیر جانشینی کلیک کنید حجم بالا کلیک کنید حجم پایین را فشار دهید و نگه دارید و خواب را فشار دهید. شما یک صفحه نمایش است که نمی باید هر گونه شرایط اضطراری لغزنده فقط تعطیل کشویی در بالای صفحه. این روش همچنین غیر فعال کردن چهره ID پس از آن اساسا همان چیزی که به عنوان فشار دادن و نگه داشتن حجم + خواب. آن را فقط یک کمی fiddlier به جلو و ما فکر می کنیم.

روش جایگزین – قدرت پرس 5 بار

اگر شما نمی خواهید به زحمت با فشار دادن و نگه داشتن دو دکمه های مختلف شما می توانید آی فون به باز کردن قدرت منو زمانی که شما دکمه پاور را فشار دهید 5 بار. به تنظیمات بروید -> اورژانس SOS -> ضامن “تماس با دکمه سمت” به “در”است.

در حال حاضر شما می توانید تماس بگیرید تا خاموش کردن منو با فشار دادن دکمه سمت راست را فشار دهید 5 بار در جانشینی سریع. روش های قدیمی از برگزاری یک دوره را فشار دهید و خواب را با هم خواهد شد و هنوز هم کار می کنند.

روش جایگزین – تعطیل آیفون بدون استفاده از دکمه

اگر برای یک دلیل و یا دیگر شما نمی توانید و یا نمی خواهید به استفاده از دکمه های سخت افزاری شما فقط می توانید با رفتن به تنظیمات -> عمومی و حرکت تمام راه را به پایین. وجود دارد شما را پیدا خواهد کرد Shut Down گزینه — آن ضربه بزنید و شما را وادار به تعطیل کردن منو (فقط یک اسلاید به خاموش کردن کشویی در بالا هیچ اورژانس گزینه). توجه داشته باشید این روش را نیز غیر فعال کردن چهره ID برای دفعه بعد شما در حال باز کردن قفل آی فون خود را.

آیفون SE (2020) هنوز یک دکمه قدرت

که به تازگی منتشر شده آیفون SE (2020) هنوز هم خرس طراحی کلاسیک با دکمه های سخت افزاری در سراسر. دور پد در جلوی گوشی به عنوان صفحه اصلی خود و سیری را فشار دهید (حتی اگر آن را در یک دکمه فیزیکی). بنابراین قرص به شکل یکی در سمت راست یک قدرت مناسب را فشار دهید. فقط آن را نگه دارید و شما قادر خواهید بود برای خاموش کردن و یا تنظیم مجدد آی فون خود را SE.

چگونه به سخت تنظیم مجدد آی فون 11 / آی فون XR / آی فون XS / آی فون X ؟

در مورد آی فون خود را می شود irresponsive برای یک دلیل و یا دیگر (صفحه نمایش کار نمی کند و یا ضربه زدن بر روی صفحه نمایش هیچ کاری نمی کند) شما ممکن است نیاز به انجام به اصطلاح “hard reset”. اساسا این بدان معنی است که شما در حال فرمانده آیفون به راه اندازی مجدد با استفاده از چیزی جز دکمه های سخت افزاری. و برای این کار شما نیاز به هر سه دکمه خود را در تمام صفحه نمایش آی فون.

این کار را پی در پی: کلیک کنید حجم بالا کلیک کنید حجم پایین را فشار دهید و نگه دارید و خواب را فشار دهید. برگزاری آن را برای حدود 10 ثانیه و شما باید راه اندازی مجدد آی فون و اپل آرم تا پاپ. اگر این کار نمی کند و آی فون خود را است که هنوز هم پاسخ نمی دهد, شما ممکن است نیاز به برنامه ریزی یک سفر در نزدیکترین تعمیرگاه.

چگونه به سخت تنظیم مجدد آی فون SE (2020)?

اجازه ندهید که دکمه خانه شما احمق — فقط یک پد لمسی. بنابراین شما نمی توانید استفاده کنید که برای یک تنظیم مجدد سخت به عنوان شما استفاده می شود به قبل از آیفون 7 مدل. به زور آیفون SE به تنظیم مجدد شما آیا همان است که در مدل های جدید: کلیک کنید حجم بالا کلیک کنید حجم پایین را فشار دهید و نگه دارید و خواب را فشار دهید برای حدود 10 ثانیه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de